Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to bg translation catalogue (287 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
bg: %1$d - %2$d от %3$d проблема

en: %1$s %2$s will be checked.
bg: %1$s %2$s ще бъдат проверени.

en: %1$s (More than %2$s)
bg: %1$s (повече от %2$s)

en: %1$s or %2$s
bg: %1$s или %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
bg: %1$s страници бяха проверени успешно от общо %2$s страници.

en: %s Edit
bg: %s Редактиране

en: %s Fix
bg: %s Корекция

en: %s View on page
bg: %s Преглед на страницата

en: %s is locked
bg: %s е заключен

en: %s pages failed to complete scanning.
bg: %s страници не успяха да завършат сканирането.

en: (Empty Title)
bg: (празно заглавие)

en: (No Title: %d)
bg: (без заглавие: %d)

en: (opens new window)
bg: (отваря се в нов прозорец)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
bg: *** Пропускане на публикация %s: ПРЕНАСОЧВАНЕ ИЛИ ГРЕШКА

en: <strong>Date:</strong> %s
bg: <strong>Дата:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
bg: <strong>Игнорирано от:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
bg: За %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
bg: Документация на Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
bg: Документация на Accessibility Checker (отваря се в нов прозорец)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
bg: Accessibility Checker Pro: Липсва задължителен параметър.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
bg: Accessibility Checker Pro: Задължителна таблица има неправилно име.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
bg: Accessibility Checker Pro: Липсва задължителна таблица.

en: Accessibility Checker Support
bg: Поддръжка на Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
bg: Поддръжка на Accessibility Checker (отваря се в нов прозорец)

en: Accessibility Errors
bg: Грешки в достъпността

en: Accessibility Warnings
bg: Предупреждения за достъпност

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
bg: Проблеми с достъпността, които почти със сигурност са бариери за потребителите с увреждания. Те нарушават критерий за успех на WCAG и могат да бъдат програмно идентифицирани като неуспехи, използвайки правилата на Accessibility Checker.

en: Action
bg: Действие

en: Actions
bg: Действия

en: Activate
bg: Активирай

en: Activate License
bg: Активиране на лиценза

en: Add New
bg: Добави нова

en: Add New Archive Page
bg: Добави нова архивна страница

en: Add New Item Post Type
bg: Добави нов тип публикация на елемент

en: Add New Item Type
bg: Добави нов тип елемент

en: Add or remove item post types
bg: Добави или премахни типове публикации на елементи

en: Add or remove item types
bg: Добави или премахни типове елементи

en: Additional Resources
bg: Допълнителни ресурси

en: Affected Code
bg: Засегнат код

en: Affected Pages
bg: Засегнати страници

en: All Issues
bg: Всички проблеми

en: All Item Post Types
bg: Всички типове публикации на елементи

en: All Item Types
bg: Всички типове елементи

en: All Notice Types
bg: Всички типове известия

en: All Post Types
bg: Всички типове публикации

en: All Statuses
bg: Всички статуси

en: All posts have been scanned.
bg: Всички публикации са сканирани.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
bg: Всички страници с таксономии и архиви на типове публикации ще бъдат проверени. Това може да бъде много голям брой, ако имаш много термини на таксономии.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
bg: Възникна грешка при опит за активиране на %s, моля, опитайте отново.

en: An error occurred, please try again.
bg: Възникна грешка, моля, опитайте отново.

en: Apply
bg: Прилагане

en: Archive Page
bg: Архивна страница

en: Archive Pages
bg: Архивни страници

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
bg: Архивните страници ще бъдат проверени с използване на извадка от таксономични термини и архиви на типове публикации. Виж помощните статии за подробности как работи вземането на извадки.

en: Archive pages will not be checked.
bg: Архивните страници няма да бъдат проверени.

en: Bulk actions
bg: Масови действия

en: Check
bg: Проверка

en: Check Complete!
bg: Проверката е завършена!

en: Check In Progress
bg: Проверката е в процес

en: Check Queued
bg: Проверката е в опашката

en: Check Summary
bg: Обобщение на проверката

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
bg: Проверявай архивните страници за всички таксономични термини, а не само представителна извадка. Изисква сканиране на архивни страници и може значително да увеличи времето за сканиране и натоварването на сървъра.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
bg: Проверете за и разрешете грешки в конзолата (JavaScript) при преглед на вашата публикация в публичната част на уебсайта. Повечето неуспешни сканирания са причинени от JavaScript грешки във вашата тема или приставка.

en: Check post: %s
bg: Проверка на публикация: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
bg: Прегледайте обобщението по-долу, за да потвърдите типовете публикации, които искате да сканирате, след което кликнете върху бутона „Стартиране на проверка за достъпност“, за да инициирате пълно сканиране на сайта.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
bg: Проверени %1$s от %2$s страници %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
bg: Проверката на целия сайт може да отнеме известно време. Тази страница трябва да остане отворена, за да се извърши сканирането.

en: Choose from the most used item post types
bg: Избери от най-използваните типове публикации на елементи

en: Choose from the most used item types
bg: Избери от най-използваните типове елементи

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
bg: Избери дали архивните страници да бъдат включени в пълното сканиране на сайта. По подразбиране се използва метод за вземане на извадки, който избира таксономични термини, чиито архивни страници са включени в сканирането.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
bg: Изберете кои потребителски роли имат разрешение да игнорират проблеми.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
bg: Почистване на осиротял iframe: %s

en: Clear Filters
bg: Изчистване на филтрите

en: Color Contrast Errors
bg: Грешки в цветовия контраст

en: Comment
bg: Коментар

en: Configure Scan Behavior
bg: Конфигуриране на поведението при сканиране

en: Contact your network administrator to install the update.
bg: Свържете се с мрежовия си администратор, за да инсталира актуализацията.

en: Content that couldn't be scanned:
bg: Съдържание, което не можа да бъде сканирано:

en: Count
bg: Брой

en: Critical
bg: Критично

en: Critical:
bg: Критични:

en: DEBOUNCE: %d
bg: ОТЛАГАНЕ: %d

en: Date
bg: Дата

en: Deactivate License
bg: Деактивиране на лиценза

en: Deactivate license
bg: Деактивирай лиценза

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit Archive Page
bg: Редактирай архивна страница

en: Edit Item Post Type
bg: Редактирай тип публикация на елемент

en: Edit Item Type
bg: Редактирай тип елемент

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
bg: Редактиране на публикация за проблем с ID %d, отваря се нов прозорец

en: Edit this page, opens in a new window.
bg: Редактиране на тази страница, отваря се в нов прозорец.

en: Enable scanning of archive pages
bg: Активирай сканиране на архивни страници

en: Enter a keyword to search by
bg: Въведете ключова дума за търсене

en: Enter your license info and press return to activate it.
bg: Въведи информацията за лиценза си и натисни Enter, за да го активираш.

en: Enter your license key
bg: Въведете вашия лицензионен ключ

en: Error
bg: Грешка

en: Error during GET request to %s
bg: Грешка при GET заявка към %s

en: Error during POST request to %s
bg: Грешка при POST заявка към %s

en: Errors
bg: Грешки

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
bg: Грешките се отстраняват чрез поправяне на кода или съдържанието на страницата.

en: Failing checks
bg: Неуспешни проверки

en: Fast
bg: Бързо

en: Fast Track
bg: Бърз преглед

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
bg: Бързият преглед ви позволява бързо да разгледате и поправите или игнорирате HTML фрагменти, които показват грешки и предупреждения на вашия уебсайт наведнъж. Фрагментите са подредени по броя на засегнатите страници и броя на неуспешните проверки, така че да можете да видите елементите, които могат да имат най-голямо влияние върху цялостната достъпност на вашия уебсайт.

en: Fast Track: %s
bg: Бърз преглед: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
bg: По-бързите сканирания са по-интензивни за ресурсите и може да създадат голямо натоварване на вашия уебсайт.

en: Filter
bg: Филтриране

en: Filter by issue
bg: Филтриране по проблем

en: Filter by notice type
bg: Филтриране по тип известие

en: Filter by post status
bg: Филтриране по статус на публикация

en: Filter by post type
bg: Филтриране по тип публикация

en: Fix: %s
bg: Корекция: %s

en: For More Information:
bg: За повече информация:

en: Full Site Accessibility Check
bg: Пълна проверка на достъпността на сайта

en: Full Site Accessibility Scan
bg: Пълно сканиране на достъпността на сайта

en: Full Site Scan
bg: Сканиране на целия сайт

en: Full Site Scan Speed
bg: Скорост на сканиране на целия сайт

en: Full Site Scanner
bg: Пълно сканиране на сайта

en: Global Ignore
bg: Глобално игнориране

en: Global Ignores
bg: Глобални игнорирания

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
bg: Глобалните игнорирания са грешки или предупреждения, които са били игнорирани масово с помощта на функцията за бърз преглед. Тези елементи действат като правила, които ще спрат маркирането на конкретния фрагмент код за същата грешка или предупреждение, ако в бъдеще бъдат добавени нови страници.

en: Global Ignores: %s
bg: Глобални игнорирания: %s

en: Go to page, opens in a new window.
bg: Отиди на страницата, отваря се в нов прозорец.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
bg: Отидете на екрана за редактиране на неуспешната публикация и кликнете върху „актуализиране“, за да видите дали може да се сканира индивидуално.

en: Got data:
bg: Получени данни:

en: High
bg: Високо

en: High:
bg: Високи:

en: How to fix it:
bg: Как да се поправи:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
bg: Ако Accessibility Checker не може да сканира съдържанието на вашия уебсайт, ето някои неща за проверка:

en: Ignore
bg: Игнориране

en: Ignore Log
bg: Дневник на игнорираните

en: Ignore Permissions
bg: Разрешения за игнориране

en: Ignore This %s
bg: Игнориране на този %s

en: Ignore issue ID %d
bg: Игнориране на проблем с ID %d

en: Ignored
bg: Игнорирани

en: Ignored Accessibility Issues
bg: Игнорирани проблеми с достъпността

en: Ignored By
bg: Игнорирано от

en: Ignored Issues
bg: Игнорирани проблеми

en: Image
bg: Изображение

en: Individual Open Issues
bg: Индивидуални отворени проблеми

en: Individually Ignored Issues
bg: Индивидуално игнорирани проблеми

en: Issue
bg: Проблем

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
bg: Проблеми, които причиняват разочарование или объркване, но може да имат заобиколно решение или не са от основно значение за разбирането и използването на сайта.

en: Item Post Type
bg: Тип публикация на елемент

en: Item Post Types
bg: Типове публикации на елементи

en: Item Type
bg: Тип елемент

en: Item Types
bg: Типове елементи

en: Landmark
bg: Забележителност

en: License
bg: Лиценз

en: License Key
bg: Лицензионен ключ

en: License Settings
bg: Настройки на лиценза

en: Low
bg: Ниско

en: Low:
bg: Ниски:

en: Medium
bg: Средно

en: Medium:
bg: Средни:

en: Memory: %s
bg: Памет: %s

en: More Detailed Documentation
bg: По-подробна документация

en: More than %s
bg: Повече от %s

en: N/A
bg: Не е приложимо

en: New Accessibility Check
bg: Нова проверка за достъпност

en: New Archive Page
bg: Нова архивна страница

en: New Item Type Name
bg: Ново име на тип елемент

en: New Item Type Post Name
bg: Ново име на тип публикация на елемент

en: No Ignores
bg: Няма игнорирания

en: No archive pages found
bg: Не са намерени архивни страници

en: No archive pages found in Trash
bg: Не са намерени архивни страници в Кошчето

en: No failed page scans yet
bg: Все още няма неуспешни сканирания на страници

en: No issues found
bg: Не са намерени проблеми

en: No item post types found.
bg: Не са намерени типове публикации на елементи.

en: No item types found.
bg: Не са намерени типове елементи.

en: Normal
bg: Нормално

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
bg: Забележка: от съображения за производителност тук са показани максимум %1$s проблема. Докато разрешавате проблемите, ще се показват още, докато останат по-малко от %1$s за разрешаване.

en: Number of items per page:
bg: Брой елементи на страница:

en: Open Issues
bg: Отворени проблеми

en: Pages
bg: Страници

en: Pages list navigation
bg: Навигация в списъка със страници

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
bg: Може да се наложи страниците да бъдат запазени отново или да се извърши пълно сканиране на сайта, за да се отразят корекциите в отчетите.

en: Parent Item Post Type
bg: Родителски тип публикация на елемент

en: Parent Item Post Type:
bg: Родителски тип публикация на елемент:

en: Parent Item Type
bg: Родителски тип елемент

en: Parent Item Type:
bg: Родителски тип елемент:

en: Passed Accessibility Tests
bg: Преминати тестове за достъпност

en: Popular Item Post Types
bg: Популярни типове публикации на елементи

en: Popular Item Types
bg: Популярни типове елементи

en: Post Status
bg: Статус на публикацията

en: Post Title
bg: Заглавие на публикацията

en: Post Type
bg: Тип публикация

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
bg: Потенциални проблеми с достъпността, които могат да бъдат проблематични в зависимост от контекста. Това са проблеми, които могат да бъдат неуспехи според WCAG, но изискват човешки преглед за потвърждение.

en: Reset to Default Sorting
bg: Връщане към стандартното сортиране

en: Review Issues
bg: Преглед на проблемите

en: Run Accessibility Check
bg: Стартиране на проверка за достъпност

en: Save
bg: Запазване

en: Saved: %s
bg: Запазено: %s

en: Saving: %s: error
bg: Запазване: %s: грешка

en: Saving: %s: failed.
bg: Запазване: %s: неуспешно.

en: Saving: %s: started
bg: Запазване: %s: започнато

en: Scan Failure Report
bg: Отчет за неуспешно сканиране

en: Scan Settings
bg: Настройки за сканиране

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
bg: Сканирай всички таксономични термини, а не само извадка

en: Scan completed on %s.
bg: Сканирането завърши на %s.

en: Scan state is: %s
bg: Статусът на сканирането е: %s

en: Search
bg: Търсене

en: Search Archive Pages
bg: Търси архивни страници

en: Search Item Post Types
bg: Търси типове публикации на елементи

en: Search Item Types
bg: Търси типове елементи

en: See additional scan troubleshooting documentation.
bg: Вижте допълнителната документация за отстраняване на проблеми при сканиране.

en: Select %s
bg: Избор на %s

en: Select Accessibility Check
bg: Изберете проверка за достъпност

en: Select All
bg: Избор на всички

en: Select bulk action
bg: Изберете масово действие

en: Separate item post types with commas
bg: Раздели типовете публикации на елементи със запетаи

en: Separate item types with commas
bg: Раздели типовете елементи със запетаи

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
bg: Сериозни бариери за достъпност, които блокират достъпа или функционалността. Критичните проблеми пречат на потребителите с увреждания да използват съдържанието или функциите.

en: Severities
bg: Степени на сериозност

en: Severity
bg: Степен на сериозност

en: Severity:
bg: Степен на сериозност:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
bg: Значителни проблеми, които затрудняват достъпа, но не го блокират напълно. Високите проблеми създават съществени проблеми с използваемостта за потребителите на помощни технологии, но не са критични неуспехи.

en: Simplified Summary
bg: Опростено резюме

en: Simplified Summary Heading
bg: Заглавие на опростеното резюме

en: Skipping: %s.
bg: Пропускане: %s.

en: Slow
bg: Бавно

en: Slowest
bg: Най-бавно

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
bg: Малки проблеми, които могат да засегнат някои потребители или да причинят досада, но обикновено не пречат на достъпа. Проблемите от ниско ниво могат да включват „най-добри практики“, които не са неуспехи според WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
bg: Съжаляваме, администраторът на уебсайта е блокирал качването на PDF файлове за вашата потребителска роля. Моля, свържете се с администратор за поддръжка или за да качи файла.

en: Stop Check
bg: Спиране на проверката

en: Stop Global Ignore
bg: Спиране на глобалното игнориране

en: Stop Ignoring
bg: Спиране на игнорирането

en: Taxonomy Scanning
bg: Сканиране на таксономии

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
bg: Благодарим ви за активирането на %1$s. Тази приставка изисква активен лицензионен ключ, за да функционира. Моля, <a href="%2$s">въведете лицензионния си ключ</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
bg: Проверката е добавена в опашката и ще започне скоро.

en: The check is in progress.
bg: Проверката е в процес на изпълнение.

en: The following pages could not be scanned:
bg: Следните страници не можаха да бъдат сканирани:

en: The running scan has been canceled.
bg: Текущото сканиране беше отменено.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
bg: Няма зададени страници за проверка. Актуализирайте типовете публикации, които да бъдат проверени, в раздела %s.

en: There is a new version of %1$s available.
bg: Налична е нова версия на %1$s.

en: There is a post to scan.
bg: Има публикация за сканиране.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
bg: Тези настройки контролират как работи скенерът за достъпност при проверка на съдържанието на твоя сайт. Настройването на тези опции може да помогне за оптимизиране на производителността на сканирането въз основа на ресурсите на твоя сървър и структурата на сайта.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
bg: Тези настройки позволяват глобални корекции в целия ви сайт.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
bg: Това изглежда е невалиден лицензионен ключ за %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
bg: Тази добавка добавя професионални функции към приставката Accessibility Checker, включително пълно сканиране на сайта. Трябва да имате активен лицензионен ключ, за да работи тази добавка.

en: Title
bg: Заглавие

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
bg: За да видите списък с проблеми, които са били игнорирани в целия ви сайт, кликнете върху име на проверка в таблицата по-долу. Това ще ви покаже всички индивидуални случаи на код, които са били маркирани като игнорирани за тази конкретна проверка, от кого и кога. За да видите глобалните игнорирания, отидете в раздела „Глобални игнорирания“ по-горе.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
bg: За да видите списък с грешки и предупреждения за достъпност в целия сайт, кликнете върху име на проверка в таблицата по-долу. За бърз преглед и отстраняване на проблеми препоръчваме да използвате функцията за бърз преглед, която ви позволява да създавате глобални игнорирания и да отхвърляте всички случаи на проблем в целия ви сайт.

en: Troubleshooting guidance:
bg: Насоки за отстраняване на проблеми:

en: Type
bg: Тип

en: Types
bg: Видове

en: Understanding Issue Severities
bg: Разбиране на степените на сериозност на проблемите

en: Understanding Issue Types
bg: Разбиране на видовете проблеми

en: Update Item Post Type
bg: Актуализирай тип публикация на елемент

en: Update Item Type
bg: Актуализирай тип елемент

en: Update now.
bg: Актуализирайте сега.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
bg: Актуализирайте типовете публикации, които ще бъдат проверени, в раздела %s.

en: View
bg: Преглед

en: View Archive Page
bg: Преглед на архивна страница

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
bg: Преглед на проблем с ID %d на уебсайта, отваря се нов прозорец

en: View Item Post Type
bg: Преглед на тип публикация на елемент

en: View Item Type
bg: Преглед на тип елемент

en: View Pages
bg: Преглед на страниците

en: View archive for "%s"
bg: Преглед на архив за „%s“

en: View on page
bg: Преглед на страницата

en: View version %s details
bg: Вижте детайлите за версия %s

en: View version %s details.
bg: Вижте детайлите за версия %s.

en: WCAG Level
bg: Ниво на WCAG

en: Warnings
bg: Предупреждения

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
bg: Предупрежденията се отстраняват чрез поправяне на кода или съдържанието на страницата или чрез използване на функцията „Игнорирай“ в Accessibility Checker, за да ги отхвърлите след проверка, че не са неуспех в достъпността.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
bg: Какво да правите: Кликнете върху „Преглед на проблемите“, за да видите маркираните грешки или предупреждения и на кои конкретни страници са били. Или поправете проблема, или създайте глобално игнориране, за да не бъдете предупреждавани отново за този код/проблем, ако сте установили, че всъщност не е проблем с достъпността.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
bg: Упс! Изглежда, че има проблем с връзката към REST API. Моля, обновете страницата, за да опитате отново.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
bg: Упс! Изглежда, че има проблем със запазването на статуса на страницата. Моля, презаредете страницата, за да опитате отново.

en: Why it matters:
bg: Защо е важно:

en: You do not have permission to install plugin updates
bg: Нямате разрешение да инсталирате актуализации на приставки

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
bg: Вашият лиценз за %1$s е изтекъл. Тази приставка изисква активен лицензионен ключ, за да функционира. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Моля, подновете лиценза си</a>, за да продължите да използвате %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
bg: Вашият лиценз за %1$s е невалиден. Тази приставка изисква активен лицензионен ключ, за да функционира. Моля, <a href="%2$s">въведете отново лицензионния си ключ</a> или <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">закупете нов ключ</a>, за да използвате %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
bg: Вашият лиценз за %s не е активен за този URL адрес.

en: Your %s license key has been disabled.
bg: Вашият лицензионен ключ за %s е деактивиран.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
bg: Вашият лицензионен ключ за %s е достигнал лимита си за активации.

en: Your license for %s is active.
bg: Твоят лиценз за %s е активен.

en: Your license key
bg: Твоят лицензен ключ

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
bg: Вашият потребителски акаунт няма разрешение да игнорира този проблем.

en: active
bg: активен

en: expired
bg: изтекъл

en: follow the link below
bg: следвайте връзката по-долу

en: general settings
bg: общи настройки

en: getData: %s
bg: Получаване на данни: %s

en: image for row %s
bg: изображение за ред %s

en: not found
bg: не е намерено

en: rest route scan-stats is not setup.
bg: REST маршрутът scan-stats не е настроен.

en: update now
bg: актуализирайте сега
