Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to cs translation catalogue (285 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
cs: %1$d - %2$d z %3$d problémů

en: %1$s %2$s will be checked.
cs: %1$s %2$s bude zkontrolováno.

en: %1$s (More than %2$s)
cs: %1$s (více než %2$s)

en: %1$s or %2$s
cs: %1$s nebo %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
cs: %1$s stránek bylo úspěšně zkontrolováno z celkového počtu %2$s stránek.

en: %s Edit
cs: %s Upravit

en: %s Fix
cs: %s Opravit

en: %s View on page
cs: %s Zobrazit na stránce

en: %s is locked
cs: %s je uzamčen

en: %s pages failed to complete scanning.
cs: Kontrola %s stránek se nezdařila.

en: (Empty Title)
cs: (prázdný titulek)

en: (No Title: %d)
cs: (bez názvu: %d)

en: (opens new window)
cs: (otevře nové okno)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
cs: *** Přeskakuji příspěvek %s: PŘESMĚROVÁNÍ NEBO CHYBA

en: <strong>Date:</strong> %s
cs: <strong>Datum:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
cs: <strong>Ignorováno uživatelem:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
cs: O %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
cs: Dokumentace Accessibility Checkeru

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
cs: Dokumentace Accessibility Checkeru (otevře se v novém okně)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
cs: Accessibility Checker Pro: Chybí požadovaný parametr.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
cs: Accessibility Checker Pro: Požadovaná tabulka má nesprávný název.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
cs: Accessibility Checker Pro: Chybí požadovaná tabulka.

en: Accessibility Checker Support
cs: Podpora Accessibility Checkeru

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
cs: Podpora Accessibility Checkeru (otevře se v novém okně)

en: Accessibility Errors
cs: Chyby přístupnosti

en: Accessibility Warnings
cs: Varování přístupnosti

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
cs: Problémy s přístupností, které jsou téměř jistě překážkami pro uživatele s postižením. Porušují kritérium úspěšnosti WCAG a lze je programově identifikovat jako selhání pomocí pravidel Accessibility Checkeru.

en: Action
cs: Akce

en: Actions
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Activate License
cs: Aktivovat licenci

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add New Archive Page
cs: Přidat novou archivní stránku

en: Add New Item Post Type
cs: Přidat nový typ položky příspěvku

en: Add New Item Type
cs: Přidat nový typ položky

en: Add or remove item post types
cs: Přidat nebo odebrat typy položek příspěvků

en: Add or remove item types
cs: Přidat nebo odebrat typy položek

en: Additional Resources
cs: Další zdroje

en: Affected Code
cs: Ovlivněný kód

en: Affected Pages
cs: Ovlivněné stránky

en: All Issues
cs: Všechny problémy

en: All Item Post Types
cs: Všechny typy položek příspěvků

en: All Item Types
cs: Všechny typy položek

en: All Notice Types
cs: Všechny typy oznámení

en: All Post Types
cs: Všechny typy příspěvků

en: All Statuses
cs: Všechny stavy

en: All posts have been scanned.
cs: Všechny příspěvky byly naskenovány.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
cs: Všechny stránky archivů taxonomie a typů příspěvků budou zkontrolovány. Může to být velmi velký počet, pokud máš mnoho termínů taxonomie.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
cs: Při pokusu o aktivaci %s došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

en: An error occurred, please try again.
cs: Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

en: Apply
cs: Použít

en: Archive Page
cs: Archivní stránka

en: Archive Pages
cs: Archivní stránky

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
cs: Archivní stránky budou kontrolovány pomocí vzorku taxonomických termínů a archivů typů příspěvků. Podrobnosti o fungování vzorkování najdeš v článcích nápovědy.

en: Archive pages will not be checked.
cs: Archivní stránky nebudou kontrolovány.

en: Bulk actions
cs: Hromadné akce

en: Check
cs: Kontrola

en: Check Complete!
cs: Kontrola dokončena!

en: Check In Progress
cs: Kontrola probíhá

en: Check Queued
cs: Kontrola zařazena do fronty

en: Check Summary
cs: Souhrn kontroly

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
cs: Kontrolovat archivní stránky pro všechny taxonomické termíny místo reprezentativního vzorku. Vyžaduje skenování archivních stránek a může výrazně prodloužit dobu skenování a zatížení serveru.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
cs: Zkontrolujte a vyřešte chyby konzole (JavaScript) při prohlížení vašeho příspěvku na přední straně webu. Většina selhání skenování je způsobena chybami JavaScriptu ve vašem tématu nebo pluginu.

en: Check post: %s
cs: Kontrola příspěvku: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
cs: Zkontrolujte shrnutí níže pro potvrzení typů příspěvků, které chcete prověřit, a poté klikněte na tlačítko „Spustit kontrolu přístupnosti“ pro zahájení kontroly celého webu.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
cs: Zkontrolováno %1$s z %2$s stránek %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
cs: Kontrola celého webu může nějakou dobu trvat. Tato stránka musí zůstat otevřená, aby kontrola mohla proběhnout.

en: Choose from the most used item post types
cs: Vybrat z nejpoužívanějších typů položek příspěvků

en: Choose from the most used item types
cs: Vybrat z nejpoužívanějších typů položek

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
cs: Vyber, zda mají být archivní stránky zahrnuty do skenů celého webu. Ve výchozím nastavení metoda vzorkování vybírá taxonomické termíny, jejichž archivní stránky jsou zahrnuty do skenu.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
cs: Vyberte, které uživatelské role mají oprávnění ignorovat problémy.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
cs: Odstraňuji osamocený iframe: %s

en: Clear Filters
cs: Vymazat filtry

en: Color Contrast Errors
cs: Chyby barevného kontrastu

en: Comment
cs: Komentář

en: Configure Scan Behavior
cs: Konfigurovat chování skenování

en: Contact your network administrator to install the update.
cs: Kontaktujte správce sítě pro instalaci aktualizace.

en: Content that couldn't be scanned:
cs: Obsah, který nemohl být naskenován:

en: Count
cs: Počet

en: Critical
cs: Kritická

en: Critical:
cs: Kritické:

en: Date
cs: Datum

en: Deactivate License
cs: Deaktivovat licenci

en: Deactivate license
cs: Deaktivovat licenci

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Archive Page
cs: Upravit archivní stránku

en: Edit Item Post Type
cs: Upravit typ položky příspěvku

en: Edit Item Type
cs: Upravit typ položky

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
cs: Upravit příspěvek pro problém ID %d, otevře se nové okno

en: Edit this page, opens in a new window.
cs: Upravit tuto stránku, otevře se v novém okně.

en: Enable scanning of archive pages
cs: Povolit skenování archivních stránek

en: Enter a keyword to search by
cs: Zadejte klíčové slovo pro vyhledávání

en: Enter your license info and press return to activate it.
cs: Zadej své licenční údaje a stiskni Enter pro aktivaci.

en: Enter your license key
cs: Zadejte svůj licenční klíč

en: Error
cs: Chyba

en: Error during GET request to %s
cs: Chyba při GET požadavku na %s

en: Error during POST request to %s
cs: Chyba při POST požadavku na %s

en: Errors
cs: Chyby

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
cs: Chyby se řeší opravou kódu nebo obsahu na stránce.

en: Failing checks
cs: Selhávající kontroly

en: Fast
cs: Rychlé

en: Fast Track
cs: Zrychlená cesta

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
cs: Zrychlená cesta vám umožňuje rychle zkontrolovat a opravit nebo ignorovat HTML snippety, které způsobují chyby a varování na vašem webu, a to vše najednou. Snippety jsou seřazeny podle počtu ovlivněných stránek a počtu selhávajících kontrol, abyste viděli prvky, které mohou mít největší dopad na celkovou přístupnost vašeho webu.

en: Fast Track: %s
cs: Zrychlená cesta: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
cs: Rychlejší skenování je náročnější na zdroje a může způsobit vysoké zatížení vašeho webu.

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Filter by issue
cs: Filtrovat podle problému

en: Filter by notice type
cs: Filtrovat podle typu oznámení

en: Filter by post status
cs: Filtrovat podle stavu příspěvku

en: Filter by post type
cs: Filtrovat podle typu příspěvku

en: Fix: %s
cs: Opravit: %s

en: For More Information:
cs: Pro více informací:

en: Full Site Accessibility Check
cs: Kontrola přístupnosti celého webu

en: Full Site Accessibility Scan
cs: Skenování přístupnosti celého webu

en: Full Site Scan
cs: Skenování celého webu

en: Full Site Scan Speed
cs: Rychlost skenování celého webu

en: Full Site Scanner
cs: Skener celého webu

en: Global Ignore
cs: Globální ignorování

en: Global Ignores
cs: Globální ignorování

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
cs: Globální ignorování jsou chyby nebo varování, které byly hromadně ignorovány pomocí funkce Zrychlené cesty. Tyto položky fungují jako pravidla, která zabrání označování konkrétního kódu pro stejnou chybu nebo varování, pokud budou v budoucnu přidány nové stránky.

en: Global Ignores: %s
cs: Globální ignorování: %s

en: Go to page, opens in a new window.
cs: Přejít na stránku, otevře se v novém okně.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
cs: Přejděte na obrazovku úprav neúspěšného příspěvku a klikněte na „aktualizovat“, abyste zjistili, zda ho lze naskenovat individuálně.

en: Got data:
cs: Data získána:

en: High
cs: Vysoká

en: High:
cs: Vysoké:

en: How to fix it:
cs: Jak to opravit:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
cs: Pokud Accessibility Checker nemůže skenovat obsah vašeho webu, zkontrolujte následující:

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Ignore Log
cs: Protokol ignorovaných

en: Ignore Permissions
cs: Oprávnění k ignorování

en: Ignore This %s
cs: Ignorovat tento %s

en: Ignore issue ID %d
cs: Ignorovat problém ID %d

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: Ignored Accessibility Issues
cs: Ignorované problémy s přístupností

en: Ignored By
cs: Ignorováno uživatelem

en: Ignored Issues
cs: Ignorované problémy

en: Image
cs: Obrázek

en: Individual Open Issues
cs: Individuální otevřené problémy

en: Individually Ignored Issues
cs: Individuálně ignorované problémy

en: Issue
cs: Problém

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
cs: Problémy, které způsobují frustraci nebo zmatek, ale mohou mít řešení nebo nejsou zásadní pro pochopení a používání webu.

en: Item Post Type
cs: Typ položky příspěvku

en: Item Post Types
cs: Typy položek příspěvků

en: Item Type
cs: Typ položky

en: Item Types
cs: Typy položek

en: Landmark
cs: Orientační bod

en: License
cs: Licence

en: License Key
cs: Licenční klíč

en: License Settings
cs: Nastavení licence

en: Low
cs: Nízká

en: Low:
cs: Nízké:

en: Medium
cs: Střední

en: Medium:
cs: Střední:

en: Memory: %s
cs: Paměť: %s

en: More Detailed Documentation
cs: Podrobnější dokumentace

en: More than %s
cs: Více než %s

en: N/A
cs: Není k dispozici

en: New Accessibility Check
cs: Nová kontrola přístupnosti

en: New Archive Page
cs: Nová archivní stránka

en: New Item Type Name
cs: Nový název typu položky

en: New Item Type Post Name
cs: Nový název typu položky příspěvku

en: No Ignores
cs: Žádné ignorování

en: No archive pages found
cs: Nenalezeny žádné archivní stránky

en: No archive pages found in Trash
cs: V koši nebyly nalezeny žádné archivní stránky

en: No failed page scans yet
cs: Zatím žádné neúspěšné skenování stránek

en: No issues found
cs: Nebyly nalezeny žádné problémy

en: No item post types found.
cs: Nenalezeny žádné typy položek příspěvků.

en: No item types found.
cs: Nenalezeny žádné typy položek.

en: Normal
cs: Normální

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
cs: Poznámka: Z důvodu výkonu je zde zobrazeno maximálně %1$s problémů. Jak budete problémy řešit, zobrazí se další, dokud jich nebude méně než %1$s k vyřešení.

en: Number of items per page:
cs: Počet položek na stránku:

en: Open Issues
cs: Otevřené problémy

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages list navigation
cs: Navigace seznamu stránek

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
cs: Pro zobrazení oprav v přehledech může být nutné znovu uložit stránky nebo provést kontrolu celého webu.

en: Parent Item Post Type
cs: Nadřazený typ položky příspěvku

en: Parent Item Post Type:
cs: Nadřazený typ položky příspěvku:

en: Parent Item Type
cs: Nadřazený typ položky

en: Parent Item Type:
cs: Nadřazený typ položky:

en: Passed Accessibility Tests
cs: Prošlo testy přístupnosti

en: Popular Item Post Types
cs: Populární typy položek příspěvků

en: Popular Item Types
cs: Populární typy položek

en: Post Status
cs: Stav příspěvku

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
cs: Potenciální problémy s přístupností, které mohou být problematické v závislosti na kontextu. Jedná se o problémy, které mohou být selháním WCAG, ale vyžadují lidskou kontrolu k ověření.

en: Reset to Default Sorting
cs: Obnovit výchozí řazení

en: Review Issues
cs: Zkontrolovat problémy

en: Run Accessibility Check
cs: Spustit kontrolu přístupnosti

en: Save
cs: Uložit

en: Saved: %s
cs: Uloženo: %s

en: Saving: %s: error
cs: Ukládání: %s: chyba

en: Saving: %s: failed.
cs: Ukládání: %s: selhalo.

en: Saving: %s: started
cs: Ukládání: %s: zahájeno

en: Scan Failure Report
cs: Zpráva o selhání skenování

en: Scan Settings
cs: Nastavení skenování

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
cs: Skenovat všechny taxonomické termíny místo pouhého vzorku

en: Scan completed on %s.
cs: Kontrola dokončena %s.

en: Scan state is: %s
cs: Stav skenování je: %s

en: Search
cs: Hledat

en: Search Archive Pages
cs: Hledat archivní stránky

en: Search Item Post Types
cs: Hledat typy položek příspěvků

en: Search Item Types
cs: Hledat typy položek

en: See additional scan troubleshooting documentation.
cs: Podívejte se na další dokumentaci k řešení problémů se skenováním.

en: Select %s
cs: Vybrat %s

en: Select Accessibility Check
cs: Vybrat kontrolu přístupnosti

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select bulk action
cs: Vybrat hromadnou akci

en: Separate item post types with commas
cs: Oddělte typy položek příspěvků čárkami

en: Separate item types with commas
cs: Oddělte typy položek čárkami

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
cs: Vážné překážky přístupnosti, které blokují přístup nebo funkčnost. Kritické problémy brání uživatelům s postižením v používání obsahu nebo funkcí.

en: Severities
cs: Závažnosti

en: Severity
cs: Závažnost

en: Severity:
cs: Závažnost:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
cs: Významné problémy, které ztěžují přístup, ale zcela jej neblokují. Vysoké problémy vytvářejí značné problémy s použitelností pro uživatele asistenčních technologií, ale nejsou kritickými selháními.

en: Simplified Summary
cs: Zjednodušené shrnutí

en: Simplified Summary Heading
cs: Zjednodušené souhrnné záhlaví

en: Skipping: %s.
cs: Přeskakuji: %s.

en: Slow
cs: Pomalé

en: Slowest
cs: Nejpomalejší

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
cs: Malé problémy, které mohou ovlivnit některé uživatele nebo způsobit nepříjemnosti, ale obvykle nebrání přístupu. Problémy nízké úrovně mohou zahrnovat „osvědčené postupy“, které nejsou selháním WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
cs: Omlouváme se, správce webu zablokoval nahrávání PDF souborů pro vaši uživatelskou roli. Kontaktujte prosím administrátora pro podporu nebo aby soubor nahrál.

en: Stop Check
cs: Zastavit kontrolu

en: Stop Global Ignore
cs: Zrušit globální ignorování

en: Stop Ignoring
cs: Přestat ignorovat

en: Taxonomy Scanning
cs: Skenování taxonomie

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
cs: Děkujeme za aktivaci %1$s. Tento plugin vyžaduje aktivní licenční klíč, aby mohl fungovat. Prosím <a href="%2$s">zadejte svůj licenční klíč</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
cs: Kontrola byla zařazena do fronty a brzy začne.

en: The check is in progress.
cs: Kontrola právě probíhá.

en: The following pages could not be scanned:
cs: Následující stránky nemohly být naskenovány:

en: The running scan has been canceled.
cs: Probíhající skenování bylo zrušeno.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
cs: Nejsou nastaveny žádné stránky ke kontrole. Aktualizujte typy příspěvků, které mají být kontrolovány, na kartě %s.

en: There is a new version of %1$s available.
cs: Je dostupná nová verze %1$s.

en: There is a post to scan.
cs: Je zde příspěvek ke skenování.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
cs: Tato nastavení řídí, jak skener přístupnosti funguje při kontrole obsahu tvého webu. Úprava těchto možností může pomoci optimalizovat výkon skenování na základě zdrojů tvého serveru a struktury webu.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
cs: Tato nastavení umožňují globální opravy na celém vašem webu.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
cs: Zdá se, že toto je neplatný licenční klíč pro %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
cs: Tento plugin přidává profesionální funkce k pluginu Accessibility Checker, včetně skenování celého webu. Pro funkčnost tohoto pluginu musíte mít aktivní licenční klíč.

en: Title
cs: Titulek

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
cs: Pro zobrazení seznamu problémů, které byly ignorovány na celém vašem webu, klikněte na název kontroly v tabulce níže. Zobrazí se vám všechny jednotlivé instance kódu, které byly označeny jako ignorované pro tuto konkrétní kontrolu, kým a kdy. Pro zobrazení globálního ignorování přejděte na kartu „Globální ignorování“ výše.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
cs: Pro zobrazení seznamu chyb a varování týkajících se přístupnosti na celém webu klikněte na název kontroly v tabulce níže. Pro rychlé zkontrolování a nápravu problémů doporučujeme využít funkci Zrychlené cesty, která vám umožní vytvářet globální ignorování a odmítnout všechny instance problému na celém vašem webu.

en: Troubleshooting guidance:
cs: Pokyny pro řešení problémů:

en: Type
cs: Typ

en: Types
cs: Typy

en: Understanding Issue Severities
cs: Porozumění závažnostem problémů

en: Understanding Issue Types
cs: Porozumění typům problémů

en: Update Item Post Type
cs: Aktualizovat typ položky příspěvku

en: Update Item Type
cs: Aktualizovat typ položky

en: Update now.
cs: Aktualizovat nyní.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
cs: Aktualizujte typy příspěvků, které mají být zkontrolovány, na kartě %s.

en: View
cs: Zobrazit

en: View Archive Page
cs: Zobrazit archivní stránku

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
cs: Zobrazit problém ID %d na webu, otevře se nové okno

en: View Item Post Type
cs: Zobrazit typ položky příspěvku

en: View Item Type
cs: Zobrazit typ položky

en: View Pages
cs: Zobrazit stránky

en: View archive for "%s"
cs: Zobrazit archiv pro „%s“

en: View on page
cs: Zobrazit na stránce

en: View version %s details
cs: Zobrazit podrobnosti verze %s

en: View version %s details.
cs: Zobrazit podrobnosti verze %s.

en: WCAG Level
cs: Úroveň WCAG

en: Warnings
cs: Varování

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
cs: Varování se řeší opravou kódu nebo obsahu na stránce nebo použitím funkce „Ignorovat“ v Accessibility Checkeru k jejich odmítnutí po ověření, že se nejedná o selhání přístupnosti.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
cs: Co dělat: Klikněte na „Zkontrolovat problémy“ pro zobrazení označených chyb nebo varování a konkrétních stránek, na kterých se vyskytly. Buď problém opravte, nebo vytvořte globální ignorování, abyste již nikdy nebyli varováni o tomto kódu/problému, pokud jste zjistili, že se nejedná o skutečný problém s přístupností.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
cs: Jejda! Vypadá to, že nastal problém s připojením k REST API. Obnovte prosím stránku a zkuste to znovu.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
cs: Jejda! Vypadá to, že nastal problém při ukládání stavu stránky. Prosím, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Why it matters:
cs: Proč je to důležité:

en: You do not have permission to install plugin updates
cs: Nemáte oprávnění instalovat aktualizace pluginů

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
cs: Vaše licence %1$s vypršela. Tento plugin vyžaduje aktivní licenční klíč, aby mohl fungovat. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Obnovte prosím svou licenci</a>, abyste mohli dále používat %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
cs: Vaše licence %1$s je neplatná. Tento plugin vyžaduje aktivní licenční klíč, aby mohl fungovat. Prosím <a href="%2$s">znovu zadejte svůj licenční klíč</a> nebo <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">zakupte nový klíč</a> pro používání %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
cs: Vaše licence %s není aktivní pro tuto URL.

en: Your %s license key has been disabled.
cs: Váš licenční klíč %s byl deaktivován.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
cs: Váš licenční klíč %s dosáhl limitu aktivací.

en: Your license for %s is active.
cs: Tvoje licence pro %s je aktivní.

en: Your license key
cs: Tvůj licenční klíč

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
cs: Váš uživatelský účet nemá oprávnění ignorovat tento problém.

en: active
cs: aktivní

en: expired
cs: vypršel

en: follow the link below
cs: klikněte na odkaz níže

en: general settings
cs: obecná nastavení

en: image for row %s
cs: obrázek pro řádek %s

en: not found
cs: nenalezeno

en: rest route scan-stats is not setup.
cs: REST routa scan-stats není nastavena.

en: update now
cs: aktualizovat nyní
