Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to et translation catalogue (286 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
et: %1$d - %2$d %3$d probleemist

en: %1$s %2$s will be checked.
et: %1$s %2$s kontrollitakse.

en: %1$s (More than %2$s)
et: %1$s (rohkem kui %2$s)

en: %1$s or %2$s
et: %1$s või %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
et: %1$s lehte kontrolliti edukalt %2$s lehest.

en: %s Edit
et: %s Muuda

en: %s Fix
et: %s Paranda

en: %s View on page
et: %s Vaata lehel

en: %s is locked
et: %s on lukustatud

en: %s pages failed to complete scanning.
et: %s lehe skanneerimine ebaõnnestus.

en: (Empty Title)
et: (tühi pealkiri)

en: (No Title: %d)
et: (pealkirjata: %d)

en: (opens new window)
et: (avaneb uues aknas)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
et: *** Jäetakse vahele postitus %s: ÜMBERSUUNAMINE VÕI VIGA

en: <strong>Date:</strong> %s
et: <strong>Kuupäev:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
et: <strong>Ignoreeris:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
et: Teave %1$s %2$s kohta

en: Accessibility Checker Documentation
et: Accessibility Checkeri dokumentatsioon

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
et: Accessibility Checkeri dokumentatsioon (avaneb uues aknas)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
et: Accessibility Checker Pro: Nõutav parameeter puudub.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
et: Accessibility Checker Pro: Nõutav tabel on vale nimega.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
et: Accessibility Checker Pro: Nõutav tabel puudub.

en: Accessibility Checker Support
et: Accessibility Checkeri tugi

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
et: Accessibility Checkeri tugi (avaneb uues aknas)

en: Accessibility Errors
et: Ligipääsetavuse vead

en: Accessibility Warnings
et: Ligipääsetavuse hoiatused

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
et: Ligipääsetavusprobleemid, mis on peaaegu kindlasti takistused puuetega kasutajatele. Need rikuvad WCAG edukriteeriumi ja neid saab programmis tuvastada kui tõrkeid, kasutades Accessibility Checker'i reegleid.

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate License
et: Aktiveeri litsents

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Archive Page
et: Lisa uus arhiivilehekülg

en: Add New Item Post Type
et: Lisa uus üksuse postituse tüüp

en: Add New Item Type
et: Lisa uus üksuse tüüp

en: Add or remove item post types
et: Lisa või eemalda üksuse postituse tüüpe

en: Add or remove item types
et: Lisa või eemalda üksuse tüüpe

en: Additional Resources
et: Lisaressursid

en: Affected Code
et: Mõjutatud kood

en: Affected Pages
et: Mõjutatud lehed

en: All Issues
et: Kõik probleemid

en: All Item Post Types
et: Kõik üksuse postituse tüübid

en: All Item Types
et: Kõik üksuse tüübid

en: All Notice Types
et: Kõik märkuse tüübid

en: All Post Types
et: Kõik postituse tüübid

en: All Statuses
et: Kõik olekud

en: All posts have been scanned.
et: Kõik postitused on skanneeritud.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
et: Kõik taksonoomia ja postituse tüübi arhiivilehti kontrollitakse. See võib olla väga suur arv, kui teil on palju taksonoomia termineid.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
et: Esines viga %s aktiveerimisel, palun proovige uuesti.

en: An error occurred, please try again.
et: Esines viga, palun proovige uuesti.

en: Apply
et: Rakenda

en: Archive Page
et: Arhiivilehekülg

en: Archive Pages
et: Arhiivilehekülged

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
et: Arhiivilehekülgi kontrollitakse kasutades taksonoomia terminite ja postituse tüüpide arhiivide valimit. Vaata abiartikleid, et saada täpsemalt teada, kuidas valimimeetod töötab.

en: Archive pages will not be checked.
et: Arhiivilehekülgi ei kontrollita.

en: Bulk actions
et: Hulgitegevused

en: Check
et: Kontroll

en: Check Complete!
et: Kontroll on lõpetatud!

en: Check In Progress
et: Kontroll on käimas

en: Check Queued
et: Kontroll on järjekorras

en: Check Summary
et: Kontrolli kokkuvõte

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
et: Kontrolli arhiivilehekülgi kõigi taksonoomia terminite jaoks, mitte ainult esinduslikku valimit. Nõuab arhiivilehekülgede skannimist ja võib oluliselt pikendada skannimise aega ning suurendada serveri koormust.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
et: Kontrollige ja lahendage konsoolivead (JavaScript), kui vaatate oma postitust veebisaidi avalikus osas. Enamik skanneerimise tõrkeid on põhjustatud JavaScripti vigadest teie teemas või mõnes pluginas.

en: Check post: %s
et: Kontrolli postitust: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
et: Kontrollige allolevat kokkuvõtet, et kinnitada postituste tüübid, mida soovite skannida, seejärel klõpsake nuppu „Käivita ligipääsetavuse kontroll“, et alustada kogu saidi skaneerimist.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
et: Kontrollitud %1$s lehte %2$s lehest %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
et: Kogu saidi kontrollimine võib võtta veidi aega. Skanneerimise läbiviimiseks peab see leht olema avatud.

en: Choose from the most used item post types
et: Vali enim kasutatud üksuse postituse tüüpide hulgast

en: Choose from the most used item types
et: Vali enim kasutatud üksuse tüüpide hulgast

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
et: Vali, kas arhiivilehekülgi tuleks kaasata täissaidi skannimisse. Vaikimisi valib valimimeetod taksonoomia terminid, mille arhiivilehekülgi kaasatakse skannimisse.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
et: Valige, millistel kasutajarollidel on õigus probleeme ignoreerida.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
et: Orvuks jäänud iframe'i puhastamine: %s

en: Clear Filters
et: Tühjenda filtrid

en: Color Contrast Errors
et: Värvikontrasti vead

en: Comment
et: Kommentaar

en: Configure Scan Behavior
et: Seadista skannimise käitumist

en: Contact your network administrator to install the update.
et: Võtke ühendust oma võrguadministraatoriga uuenduse installimiseks.

en: Content that couldn't be scanned:
et: Sisu, mida ei saanud skanneerida:

en: Count
et: Arv

en: Critical
et: Kriitiline

en: Critical:
et: Kriitiline:

en: DEBOUNCE: %d
et: VIIVITUS: %d

en: Date
et: Kuupäev

en: Deactivate License
et: Deaktiveeri litsents

en: Deactivate license
et: Deaktiveeri litsents

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Archive Page
et: Muuda arhiivilehekülge

en: Edit Item Post Type
et: Muuda üksuse postituse tüüpi

en: Edit Item Type
et: Muuda üksuse tüüpi

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
et: Muuda postitust probleemi ID %d jaoks, avab uue akna

en: Edit this page, opens in a new window.
et: Muuda seda lehte, avaneb uues aknas.

en: Enable scanning of archive pages
et: Luba arhiivilehekülgede skannimine

en: Enter a keyword to search by
et: Sisestage otsingu märksõna

en: Enter your license info and press return to activate it.
et: Sisesta oma litsentsi info ja vajuta enterit, et see aktiveerida.

en: Enter your license key
et: Sisestage oma litsentsivõti

en: Error
et: Viga

en: Error during GET request to %s
et: Viga GET-päringu ajal aadressile %s

en: Error during POST request to %s
et: Viga POST-päringu ajal aadressile %s

en: Errors
et: Vead

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
et: Vead lahendatakse lehe koodi või sisu parandamisega.

en: Failing checks
et: Ebaõnnestunud kontrollid

en: Fast
et: Kiire

en: Fast Track
et: Kiirtee

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
et: Kiirtee võimaldab teil kiiresti üle vaadata ja parandada või ignoreerida HTML-lõike, mis põhjustavad teie veebisaidil vigu ja hoiatusi. Lõigud on järjestatud mõjutatud lehtede arvu ja ebaõnnestunud kontrollide arvu järgi, et näeksite elemente, millel võib olla suurim mõju teie veebisaidi üldisele ligipääsetavusele.

en: Fast Track: %s
et: Kiirtee: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
et: Kiiremad skanneerimised on ressursimahukamad ja võivad teie veebisaidile suurt koormust avaldada.

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filter by issue
et: Filtreeri probleemi järgi

en: Filter by notice type
et: Filtreeri märkuse tüübi järgi

en: Filter by post status
et: Filtreeri postituse oleku järgi

en: Filter by post type
et: Filtreeri postituse tüübi järgi

en: Fix: %s
et: Paranda: %s

en: For More Information:
et: Lisateabe saamiseks:

en: Full Site Accessibility Check
et: Kogu saidi ligipääsetavuse kontroll

en: Full Site Accessibility Scan
et: Kogu saidi ligipääsetavuse skanneerimine

en: Full Site Scan
et: Kogu saidi skanneerimine

en: Full Site Scan Speed
et: Kogu saidi skanneerimise kiirus

en: Full Site Scanner
et: Täissaidi skanner

en: Global Ignore
et: Globaalne ignoreerimine

en: Global Ignores
et: Globaalsed ignoreerimised

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
et: Globaalsed ignoreerimised on vead või hoiatused, mis on Kiirtee funktsiooni abil massina ignoreeritud. Need elemendid toimivad reeglitena, mis takistavad konkreetse koodilõigu märkimist sama vea või hoiatuse osas, kui tulevikus lisatakse uusi lehti.

en: Global Ignores: %s
et: Globaalsed ignoreerimised: %s

en: Go to page, opens in a new window.
et: Mine lehele, avaneb uues aknas.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
et: Minge ebaõnnestunud postituse redigeerimise ekraanile ja klõpsake „uuenda“, et näha, kas seda saab individuaalselt skanneerida.

en: Got data:
et: Andmed saadud:

en: High
et: Kõrge

en: High:
et: Kõrge:

en: How to fix it:
et: Kuidas seda parandada:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
et: Kui Accessibility Checker ei suuda teie veebisaidi sisu skannida, kontrollige järgmist:

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Ignore Log
et: Ignoreerimise logi

en: Ignore Permissions
et: Ignoreerimise õigused

en: Ignore This %s
et: Ignoreeri see %s

en: Ignore issue ID %d
et: Ignoreeri probleemi ID %d

en: Ignored
et: Ignoreeritud

en: Ignored Accessibility Issues
et: Ignoreeritud ligipääsetavuse probleemid

en: Ignored By
et: Ignoreeris

en: Ignored Issues
et: Ignoreeritud probleemid

en: Image
et: Pilt

en: Individual Open Issues
et: Individuaalsed avatud probleemid

en: Individually Ignored Issues
et: Individuaalselt ignoreeritud probleemid

en: Issue
et: Probleem

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
et: Probleemid, mis põhjustavad frustratsiooni või segadust, kuid millel võib olla ajutine lahendus või mis ei ole põhilised saidi mõistmiseks ja kasutamiseks.

en: Item Post Type
et: Üksuse postituse tüüp

en: Item Post Types
et: Üksuse postituse tüübid

en: Item Type
et: Üksuse tüüp

en: Item Types
et: Üksuse tüübid

en: Landmark
et: Maamärk

en: License
et: Litsents

en: License Key
et: Litsentsivõti

en: License Settings
et: Litsentsi seaded

en: Low
et: Madal

en: Low:
et: Madal:

en: Medium
et: Keskmine

en: Medium:
et: Keskmine:

en: Memory: %s
et: Mälu: %s

en: More Detailed Documentation
et: Põhjalikum dokumentatsioon

en: More than %s
et: Rohkem kui %s

en: N/A
et: Pole saadaval

en: New Accessibility Check
et: Uus ligipääsetavuse kontroll

en: New Archive Page
et: Uus arhiivilehekülg

en: New Item Type Name
et: Uue üksuse tüübi nimi

en: New Item Type Post Name
et: Uue üksuse tüübi postituse nimi

en: No Ignores
et: Ignoreerimisi pole

en: No archive pages found
et: Arhiivilehekülgi ei leitud

en: No archive pages found in Trash
et: Prügikastist ei leitud arhiivilehekülgi

en: No failed page scans yet
et: Ebaõnnestunud lehe skanneerimisi pole veel

en: No issues found
et: Probleeme ei leitud

en: No item post types found.
et: Üksuse postituse tüüpe ei leitud.

en: No item types found.
et: Üksuse tüüpe ei leitud.

en: Normal
et: Tavaline

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
et: Märkus: jõudluse tagamiseks kuvatakse siin maksimaalselt %1$s probleemi. Probleemide lahendamisel kuvatakse rohkem, kuni lahendamata on vähem kui %1$s.

en: Number of items per page:
et: Elementide arv lehel:

en: Open Issues
et: Avatud probleemid

en: Pages
et: Lehed

en: Pages list navigation
et: Lehtede nimekirja navigeerimine

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
et: Lehed võib olla vaja uuesti salvestada või teha täielik saidi skaneerimine, et parandused kajastuksid aruannetes.

en: Parent Item Post Type
et: Ülemüksuse postituse tüüp

en: Parent Item Post Type:
et: Ülemüksuse postituse tüüp:

en: Parent Item Type
et: Ülemüksuse tüüp

en: Parent Item Type:
et: Ülemüksuse tüüp:

en: Passed Accessibility Tests
et: Läbitud ligipääsetavuse testid

en: Popular Item Post Types
et: Populaarsed üksuse postituse tüübid

en: Popular Item Types
et: Populaarsed üksuse tüübid

en: Post Status
et: Postituse olek

en: Post Title
et: Postituse pealkiri

en: Post Type
et: Postituse tüüp

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
et: Võimalikud juurdepääsetavusprobleemid, mis võivad sõltuvalt kontekstist olla problemaatilised. Need on probleemid, mis võivad olla WCAGi rikkumised, kuid mille kontrollimiseks on vaja inimkontrolli.

en: Reset to Default Sorting
et: Lähtesta vaikimisi sorteerimisele

en: Review Issues
et: Vaata probleeme

en: Run Accessibility Check
et: Käivita ligipääsetavuse kontroll

en: Save
et: Salvesta

en: Saved: %s
et: Salvestatud: %s

en: Saving: %s: error
et: Salvestamine: %s: viga

en: Saving: %s: failed.
et: Salvestamine: %s: ebaõnnestus.

en: Saving: %s: started
et: Salvestamine: %s: alustatud

en: Scan Failure Report
et: Skanneerimise ebaõnnestumise aruanne

en: Scan Settings
et: Skanneerimise seaded

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
et: Skanni kõiki taksonoomia termineid, mitte ainult valimit

en: Scan completed on %s.
et: Skanneerimine lõpetati %s.

en: Scan state is: %s
et: Skanneerimise olek on: %s

en: Search
et: Otsi

en: Search Archive Pages
et: Otsi arhiivilehekülgi

en: Search Item Post Types
et: Otsi üksuse postituse tüüpe

en: Search Item Types
et: Otsi üksuse tüüpe

en: See additional scan troubleshooting documentation.
et: Vaadake täiendavat skanneerimise veaotsingu dokumentatsiooni.

en: Select %s
et: Vali %s

en: Select Accessibility Check
et: Vali ligipääsetavuse kontroll

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select bulk action
et: Vali hulgitegevus

en: Separate item post types with commas
et: Eralda üksuse postituse tüübid komadega

en: Separate item types with commas
et: Eralda üksuse tüübid komadega

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
et: Tõsised ligipääsetavuse takistused, mis blokeerivad juurdepääsu või funktsionaalsust. Kriitilised probleemid takistavad puuetega kasutajatel sisu või funktsioonide kasutamist.

en: Severities
et: Raskused

en: Severity
et: Raskusaste

en: Severity:
et: Raskusaste:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
et: Olulised probleemid, mis muudavad juurdepääsu raskeks, kuid ei blokeeri seda täielikult. Kõrge taseme probleemid põhjustavad abitehnoloogia kasutajatele märkimisväärseid kasutatavuse probleeme, kuid ei ole kriitilised tõrked.

en: Simplified Summary
et: Lihtsustatud kokkuvõte

en: Simplified Summary Heading
et: Lihtsustatud kokkuvõtte pealkiri

en: Skipping: %s.
et: Jäetakse vahele: %s.

en: Slow
et: Aeglane

en: Slowest
et: Kõige aeglasem

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
et: Väikesed probleemid, mis võivad mõjutada mõningaid kasutajaid või põhjustada ärritust, kuid tavaliselt ei takista juurdepääsu. Madala taseme probleemid võivad hõlmata „parimaid tavasid“, mis ei ole WCAG rikkumised.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
et: Vabandust, veebisaidi administraator on teie kasutajarolli jaoks PDF-failide üleslaadimise blokeerinud. Palun võtke abi saamiseks või faili üleslaadimiseks ühendust administraatoriga.

en: Stop Check
et: Peata kontroll

en: Stop Global Ignore
et: Peata globaalne ignoreerimine

en: Stop Ignoring
et: Lõpeta ignoreerimine

en: Taxonomy Scanning
et: Taksonoomia skannimine

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
et: Täname, et aktiveerisite %1$s. See plugin vajab toimimiseks aktiivset litsentsivõtit. Palun <a href="%2$s">sisestage oma litsentsivõti</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
et: Kontroll on järjekorda lisatud ja algab peagi.

en: The check is in progress.
et: Kontroll on käimas.

en: The following pages could not be scanned:
et: Järgmisi lehti ei õnnestunud skannida:

en: The running scan has been canceled.
et: Käimasolev skanneerimine on tühistatud.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
et: Kontrollimiseks pole ühtegi lehte määratud. Uuendage kontrollitavaid postituse tüüpe %s vahekaardil.

en: There is a new version of %1$s available.
et: Saadaval on uus versioon %1$s.

en: There is a post to scan.
et: Skanneerimiseks on üks postitus.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
et: Need seaded kontrollivad, kuidas ligipääsetavuse skanner töötab sinu saidi sisu kontrollimisel. Nende valikute kohandamine aitab optimeerida skannimise jõudlust vastavalt sinu serveri ressurssidele ja saidi struktuurile.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
et: Need seaded võimaldavad globaalseid parandusi kogu teie saidil.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
et: See tundub olevat kehtetu litsentsivõti %s jaoks.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
et: See plugin lisab Accessibility Checkeri pluginale lisafunktsioone, sealhulgas kogu saidi skaneerimise. Selle plugina toimimiseks peab teil olema aktiivne litsentsivõti.

en: Title
et: Pealkiri

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
et: Teie saidil ignoreeritud probleemide nimekirja vaatamiseks klõpsake allolevast tabelist kontrolli nimel. See näitab teile kõiki üksikuid koodilõike, mis on selle konkreetse kontrolli jaoks märgitud ignoreerituks, kelle poolt ja millal. Globaalsete ignoreerimiste nägemiseks minge ülal asuvale vahekaardile „Globaalsed ignoreerimised“.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
et: Kogu saidi ligipääsetavuse vigade ja hoiatuste nimekirja vaatamiseks klõpsake allolevast tabelist kontrolli nimel. Probleemide kiireks ülevaatamiseks ja parandamiseks soovitame kasutada Kiirtee funktsiooni, mis võimaldab luua globaalseid ignoreerimisi ja kõrvaldada kõik probleemi esinemised kogu teie saidil.

en: Troubleshooting guidance:
et: Veaotsingu juhised:

en: Type
et: Tüüp

en: Types
et: Tüübid

en: Understanding Issue Severities
et: Probleemide raskusastmete mõistmine

en: Understanding Issue Types
et: Probleemitüüpide mõistmine

en: Update Item Post Type
et: Uuenda üksuse postituse tüüpi

en: Update Item Type
et: Uuenda üksuse tüüpi

en: Update now.
et: Uuenda nüüd.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
et: Uuendage kontrollitavaid postituse tüüpe vahekaardil %s.

en: View
et: Vaata

en: View Archive Page
et: Vaata arhiivilehekülge

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
et: Vaata probleemi ID %d veebisaidil, avab uue akna

en: View Item Post Type
et: Vaata üksuse postituse tüüpi

en: View Item Type
et: Vaata üksuse tüüpi

en: View Pages
et: Vaata lehti

en: View archive for "%s"
et: Vaata arhiivi „%s“ jaoks

en: View on page
et: Vaata lehel

en: View version %s details
et: Vaata versiooni %s üksikasju

en: View version %s details.
et: Vaata versiooni %s üksikasju.

en: WCAG Level
et: WCAG tase

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
et: Hoiatused lahendatakse, parandades koodi või sisu lehel või kasutades Accessibility Checkeri „Ignoreeri“ funktsiooni, et need pärast kontrollimist kõrvaldada, kui need ei ole ligipääsetavuse vead.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
et: Mida teha: Klõpsake „Vaata probleeme“, et näha märgitud vigu või hoiatusi ja millistel konkreetsetel lehtedel need esinesid. Kas parandage probleem või looge globaalne ignoreerimine, et teid ei hoiatataks enam selle koodilõigu/probleemi kohta, kui olete kindlaks teinud, et see pole tegelikult ligipääsetavuse probleem.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
et: Ups! Näib, et REST API-ga ühendamisel tekkis probleem. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
et: Ups! Näib, et lehe oleku salvestamisel tekkis probleem. Palun laadige leht uuesti ja proovige uuesti.

en: Why it matters:
et: Miks see on oluline:

en: You do not have permission to install plugin updates
et: Teil pole õigust pluginate uuendusi installida

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
et: Teie %1$s litsents on aegunud. See plugin vajab toimimiseks aktiivset litsentsivõtit. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Palun uuendage oma litsentsi</a>, et jätkata %2$s kasutamist.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
et: Teie %1$s litsents on kehtetu. See plugin vajab toimimiseks aktiivset litsentsivõtit. Palun <a href="%2$s">sisestage oma litsentsivõti uuesti</a> või <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">ostke uus võti</a>, et kasutada %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
et: Teie %s litsents pole selle URL-i jaoks aktiivne.

en: Your %s license key has been disabled.
et: Teie %s litsentsivõti on keelatud.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
et: Teie %s litsentsivõti on jõudnud oma aktiveerimislimiidini.

en: Your license for %s is active.
et: Sinu litsents %s jaoks on aktiivne.

en: Your license key
et: Sinu litsentsi võti

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
et: Teie kasutajakontol pole õigust seda probleemi ignoreerida.

en: active
et: aktiivne

en: expired
et: aegunud

en: follow the link below
et: järgige allolevat linki

en: general settings
et: üldised seaded

en: image for row %s
et: pilt reale %s

en: not found
et: ei leitud

en: rest route scan-stats is not setup.
et: REST-i marsruut scan-stats ei ole seadistatud.

en: update now
et: uuenda nüüd
