Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to he translation catalogue (288 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
he: %1$d - %2$d מתוך %3$d בעיות

en: %1$s %2$s will be checked.
he: %1$s %2$s ייבדקו.

en: %1$s (More than %2$s)
he: %1$s (יותר מ-%2$s)

en: %1$s or %2$s
he: %1$s או %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
he: %1$s דפים נבדקו בהצלחה מתוך %2$s דפים סך הכל.

en: %s Edit
he: %s ערוך

en: %s Fix
he: %s תקן

en: %s View on page
he: %s צפה בעמוד

en: %s is locked
he: %s נעול

en: %s pages failed to complete scanning.
he: %s דפים נכשלו בהשלמת הסריקה.

en: &laquo;
he: &raquo;

en: &raquo;
he: &laquo;

en: (Empty Title)
he: (כותרת ריקה)

en: (No Title: %d)
he: (ללא כותרת: %d)

en: (opens new window)
he: (פותח חלון חדש)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
he: *** מדלג על פוסט %s:הפניה מחדש או שגיאה

en: <strong>Date:</strong> %s
he: <strong>תאריך:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
he: <strong>הותעלם על ידי:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
he: אודות %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
he: תיעוד Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
he: תיעוד Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
he: Accessibility Checker Pro: פרמטר נדרש חסר.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
he: Accessibility Checker Pro: לטבלה נדרשת יש שם שגוי.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
he: Accessibility Checker Pro: טבלה נדרשת חסרה.

en: Accessibility Checker Support
he: תמיכה ב-Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
he: תמיכה ב-Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: Accessibility Errors
he: שגיאות נגישות

en: Accessibility Warnings
he: אזהרות נגישות

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
he: בעיות נגישות שהן כמעט בוודאות מחסומים למשתמשים עם מוגבלויות. הן מפרות קריטריון הצלחה של WCAG וניתן לזהות אותן באופן תכנותי ככישלונות באמצעות הכללים של Accessibility Checker.

en: Action
he: פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Activate
he: הפעל

en: Activate License
he: הפעל רישיון

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Archive Page
he: הוסף דף ארכיון חדש

en: Add New Item Post Type
he: הוסף סוג פוסט חדש של פריט

en: Add New Item Type
he: הוסף סוג פריט חדש

en: Add or remove item post types
he: הוסף או הסר סוגי פוסט של פריטים

en: Add or remove item types
he: הוסף או הסר סוגי פריטים

en: Additional Resources
he: משאבים נוספים

en: Affected Code
he: קוד מושפע

en: Affected Pages
he: עמודים מושפעים

en: All Issues
he: כל הבעיות

en: All Item Post Types
he: כל סוגי הפוסט של פריטים

en: All Item Types
he: כל סוגי הפריטים

en: All Notice Types
he: כל סוגי ההודעות

en: All Post Types
he: כל סוגי הפוסטים

en: All Statuses
he: כל המצבים

en: All posts have been scanned.
he: כל הפוסטים נסרקו.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
he: כל דפי הטקסונומיה וארכיון סוגי הפוסטים ייבדקו. זה עשוי להיות מספר גדול מאוד אם יש לך הרבה מונחי טקסונומיה.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
he: אירעה שגיאה בניסיון להפעיל את %s, אנא נסה שוב.

en: An error occurred, please try again.
he: אירעה שגיאה, אנא נסה שוב.

en: Apply
he: החל

en: Archive Page
he: דף ארכיון

en: Archive Pages
he: דפי ארכיון

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
he: דפי ארכיון ייבדקו באמצעות דגימה של מונחי טקסונומיה וארכיוני סוגי פוסט. ראה את מאמרי העזרה לפרטים על אופן פעולת הדגימה.

en: Archive pages will not be checked.
he: דפי ארכיון לא ייבדקו.

en: Bulk actions
he: פעולות קבוצתיות

en: Check
he: בדיקה

en: Check Complete!
he: הבדיקה הושלמה!

en: Check In Progress
he: בדיקה בתהליך

en: Check Queued
he: בדיקה בתור

en: Check Summary
he: סיכום בדיקה

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
he: בדוק דפי ארכיון עבור כל מונחי הטקסונומיה במקום דגימה מייצגת. דורש סריקת דף ארכיון ועשוי להגדיל משמעותית את זמן הסריקה ועומס השרת.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
he: בדוק אם יש שגיאות קונסולה (JavaScript) ופתור אותן בעת צפייה בפוסט בחזית האתר. רוב כישלונות הסריקה נגרמים בשל שגיאות JavaScript בערכת הנושא שלך או בתוסף.

en: Check post: %s
he: בדוק פוסט: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
he: בדוק את הסיכום למטה כדי לאשר את סוגי הפוסטים שברצונך לסרוק, ואז לחץ על הכפתור "הפעל בדיקת נגישות" כדי להתחיל סריקה מלאה של האתר.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
he: נבדקו %1$s מתוך %2$s עמודים %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
he: בדיקת האתר המלא עשויה להימשך זמן מה. יש להשאיר דף זה פתוח כדי שהסריקה תתבצע.

en: Choose from the most used item post types
he: בחר מסוגי הפוסט הנפוצים ביותר של פריטים

en: Choose from the most used item types
he: בחר מסוגי הפריטים הנפוצים ביותר

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
he: בחר אם דפי ארכיון צריכים להיכלל בסריקות אתר מלאות. כברירת מחדל, שיטת דגימה בוחרת מונחי טקסונומיה שדפי הארכיון שלהם נכללים בסריקה.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
he: בחר אילו תפקידי משתמש יקבלו הרשאה להתעלם מבעיות.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
he: מנקה iframe יתום: %s

en: Clear Filters
he: נקה מסננים

en: Color Contrast Errors
he: שגיאות ניגודיות צבעים

en: Comment
he: תגובה

en: Configure Scan Behavior
he: הגדר התנהגות סריקה

en: Contact your network administrator to install the update.
he: צור קשר עם מנהל הרשת שלך כדי להתקין את העדכון.

en: Content that couldn't be scanned:
he: תוכן שלא ניתן היה לסרוק:

en: Count
he: ספירה

en: Critical
he: קריטי

en: Critical:
he: קריטי:

en: Date
he: תאריך

en: Deactivate License
he: בטל הפעלת רישיון

en: Deactivate license
he: בטל רישיון

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Archive Page
he: ערוך דף ארכיון

en: Edit Item Post Type
he: ערוך סוג פוסט של פריט

en: Edit Item Type
he: ערוך סוג פריט

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
he: ערוך פוסט עבור בעיה מזהה %d, נפתח בחלון חדש

en: Edit this page, opens in a new window.
he: ערוך עמוד זה, נפתח בחלון חדש.

en: Enable scanning of archive pages
he: אפשר סריקה של דפי ארכיון

en: Enter a keyword to search by
he: הזן מילת מפתח לחיפוש

en: Enter your license info and press return to activate it.
he: הזן את פרטי הרישיון שלך ולחץ על Enter כדי להפעיל אותו.

en: Enter your license key
he: הזן את מפתח הרישיון שלך

en: Error
he: שגיאה

en: Error during GET request to %s
he: שגיאה במהלך בקשת GET ל-%s

en: Error during POST request to %s
he: שגיאה במהלך בקשת POST ל-%s

en: Errors
he: שגיאות

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
he: שגיאות נפתרות על ידי תיקון הקוד או התוכן בדף.

en: Failing checks
he: בדיקות נכשלות

en: Fast
he: מהיר

en: Fast Track
he: מסלול מהיר

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
he: מסלול מהיר מאפשר לך לסקור במהירות ולתקן או להתעלם מקטעי HTML שמעלים שגיאות ואזהרות באתר שלך בבת אחת. הקטעים מסודרים לפי מספר העמודים המושפעים ומספר הבדיקות הנכשלות כדי שתוכל לראות אלמנטים שעשויים להשפיע באופן המשמעותי ביותר על הנגישות הכוללת של האתר שלך.

en: Fast Track: %s
he: מסלול מהיר: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
he: סריקות מהירות יותר צורכות יותר משאבים ועשויות להטיל עומס גבוה על האתר שלך.

en: Filter
he: סנן

en: Filter by issue
he: סנן לפי בעיה

en: Filter by notice type
he: סנן לפי סוג הודעה

en: Filter by post status
he: סנן לפי מצב פוסט

en: Filter by post type
he: סנן לפי סוג פוסט

en: Fix: %s
he: תקן: %s

en: For More Information:
he: למידע נוסף:

en: Full Site Accessibility Check
he: בדיקת נגישות מלאה של האתר

en: Full Site Accessibility Scan
he: סריקת נגישות מלאה של האתר

en: Full Site Scan
he: סריקת אתר מלאה

en: Full Site Scan Speed
he: מהירות סריקת אתר מלאה

en: Full Site Scanner
he: סורק אתר מלא

en: Global Ignore
he: התעלמות גלובלית

en: Global Ignores
he: התעלמויות גלובליות

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
he: התעלמויות גלובליות הן שגיאות או אזהרות שהתעלמו מהן באופן גורף באמצעות תכונת המסלול המהיר. פריטים אלה פועלים ככללים שימנעו מקטע הקוד הספציפי להיות מסומן עבור אותה שגיאה או אזהרה אם יתווספו עמודים חדשים בעתיד.

en: Global Ignores: %s
he: התעלמויות גלובליות: %s

en: Go to page, opens in a new window.
he: עבור לעמוד, נפתח בחלון חדש.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
he: עבור למסך העריכה של הפוסט שנכשל ולחץ על "עדכון" כדי לבדוק אם ניתן לסרוק אותו באופן פרטני.

en: Got data:
he: התקבלו נתונים:

en: High
he: גבוה

en: High:
he: גבוה:

en: How to fix it:
he: איך לתקן את זה:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
he: אם Accessibility Checker אינו מצליח לסרוק תוכן באתר שלך, הנה כמה דברים לבדוק:

en: Ignore
he: התעלם

en: Ignore Log
he: יומן התעלמויות

en: Ignore Permissions
he: הרשאות התעלמות

en: Ignore This %s
he: התעלם מ-%s זה

en: Ignore issue ID %d
he: התעלם מבעיה מזהה %d

en: Ignored
he: הותעלם

en: Ignored Accessibility Issues
he: בעיות נגישות שהתעלמו מהן

en: Ignored By
he: הותעלם על ידי

en: Ignored Issues
he: בעיות שהותעלמו

en: Image
he: תמונה

en: Individual Open Issues
he: בעיות פתוחות פרטניות

en: Individually Ignored Issues
he: בעיות שהותעלמו באופן פרטני

en: Issue
he: בעיה

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
he: בעיות הגורמות לתסכול או בלבול, אך עשוי להיות להן פתרון עוקף או שאינן מרכזיות להבנה ושימוש באתר.

en: Item Post Type
he: סוג פוסט של פריט

en: Item Post Types
he: סוגי פוסט של פריטים

en: Item Type
he: סוג פריט

en: Item Types
he: סוגי פריטים

en: Landmark
he: נקודת ציון

en: License
he: רישיון

en: License Key
he: מפתח רישיון

en: License Settings
he: הגדרות רישיון

en: Low
he: נמוך

en: Low:
he: נמוך:

en: Medium
he: בינוני

en: Medium:
he: בינוני:

en: Memory: %s
he: זיכרון: %s

en: More Detailed Documentation
he: תיעוד מפורט יותר

en: More than %s
he: יותר מ-%s

en: N/A
he: לא זמין

en: New Accessibility Check
he: בדיקת נגישות חדשה

en: New Archive Page
he: דף ארכיון חדש

en: New Item Type Name
he: שם סוג פריט חדש

en: New Item Type Post Name
he: שם סוג פוסט חדש של פריט

en: No Ignores
he: אין התעלמויות

en: No archive pages found
he: לא נמצאו דפי ארכיון

en: No archive pages found in Trash
he: לא נמצאו דפי ארכיון באשפה

en: No failed page scans yet
he: אין עדיין סריקות דפים שנכשלו

en: No issues found
he: לא נמצאו בעיות

en: No item post types found.
he: לא נמצאו סוגי פוסט של פריטים.

en: No item types found.
he: לא נמצאו סוגי פריטים.

en: Normal
he: רגיל

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
he: הערה: מטעמי ביצועים, מוצגות כאן מקסימום %1$s בעיות. ככל שתפתור בעיות, יוצגו עוד עד שיישארו פחות מ-%1$s לפתרון.

en: Number of items per page:
he: מספר פריטים בעמוד:

en: Open Issues
he: בעיות פתוחות

en: Pages
he: עמודים

en: Pages list navigation
he: ניווט ברשימת העמודים

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
he: ייתכן שיהיה צורך לשמור מחדש עמודים או להפעיל סריקה מלאה של האתר כדי לראות את התיקונים משתקפים בדוחות.

en: Parent Item Post Type
he: סוג פוסט הורה של פריט

en: Parent Item Post Type:
he: סוג פוסט הורה של פריט:

en: Parent Item Type
he: סוג פריט הורה

en: Parent Item Type:
he: סוג פריט הורה:

en: Passed Accessibility Tests
he: עבר בדיקות נגישות

en: Popular Item Post Types
he: סוגי פוסט פופולריים של פריטים

en: Popular Item Types
he: סוגי פריטים פופולריים

en: Post Status
he: מצב פוסט

en: Post Title
he: כותרת פוסט

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
he: בעיות נגישות פוטנציאליות שעלולות להיות בעייתיות בהתאם להקשר. אלו הן בעיות שעשויות להיות כישלונות WCAG, אך דורשות סקירה אנושית כדי לאמת.

en: Reset to Default Sorting
he: אפס למיון ברירת מחדל

en: Review Issues
he: סקור בעיות

en: Run Accessibility Check
he: הפעל בדיקת נגישות

en: Save
he: שמור

en: Saved: %s
he: נשמר: %s

en: Saving: %s: error
he: שמירה: %s: שגיאה

en: Saving: %s: failed.
he: שמירה: %s: נכשלה.

en: Saving: %s: started
he: שמירה: %s: התחילה

en: Scan Failure Report
he: דוח כישלון סריקה

en: Scan Settings
he: הגדרות סריקה

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
he: סרוק את כל מונחי הטקסונומיה במקום רק דגימה

en: Scan completed on %s.
he: הסריקה הושלמה ב-%s.

en: Scan state is: %s
he: מצב הסריקה הוא: %s

en: Search
he: חפש

en: Search Archive Pages
he: חפש דפי ארכיון

en: Search Item Post Types
he: חפש סוגי פוסט של פריטים

en: Search Item Types
he: חפש סוגי פריטים

en: See additional scan troubleshooting documentation.
he: ראה תיעוד נוסף לפתרון בעיות סריקה.

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select Accessibility Check
he: בחר בדיקת נגישות

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select bulk action
he: בחר פעולה קבוצתית

en: Separate item post types with commas
he: הפרד סוגי פוסט של פריטים עם פסיקים

en: Separate item types with commas
he: הפרד סוגי פריטים עם פסיקים

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
he: מחסומי נגישות חמורים החוסמים גישה או פונקציונליות. בעיות קריטיות מונעות ממשתמשים עם מוגבלויות להשתמש בתוכן או בתכונות.

en: Severities
he: חומרות

en: Severity
he: חומרה

en: Severity:
he: חומרה:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
he: בעיות משמעותיות שהופכות את הגישה לקשה, אך אינן חוסמות אותה לחלוטין. בעיות גבוהות יוצרות בעיות שימושיות משמעותיות למשתמשי טכנולוגיה מסייעת, אך אינן כישלונות קריטיים.

en: Simplified Summary
he: סיכום מפושט

en: Simplified Summary Heading
he: כותרת סיכום מפושטת

en: Skipping: %s.
he: מדלג: %s.

en: Slow
he: איטי

en: Slowest
he: האיטי ביותר

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
he: בעיות קטנות שעשויות להשפיע על חלק מהמשתמשים או לגרום לטרדה, אך בדרך כלל אינן מונעות גישה. בעיות ברמה נמוכה עשויות לכלול "שיטות עבודה מומלצות" שאינן כישלונות WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
he: מצטערים, מנהל האתר חסם העלאות PDF עבור תפקיד המשתמש שלך. אנא צור קשר עם מנהל מערכת לתמיכה או כדי שיעלה את הקובץ.

en: Stop Check
he: עצור בדיקה

en: Stop Global Ignore
he: הפסק התעלמות גלובלית

en: Stop Ignoring
he: הפסק התעלמות

en: Taxonomy Scanning
he: סריקת טקסונומיה

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
he: תודה על הפעלת %1$s. תוסף זה דורש מפתח רישיון פעיל כדי לפעול. אנא <a href="%2$s">הזן את מפתח הרישיון שלך</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
he: הבדיקה נכנסה לתור ותתחיל בקרוב.

en: The check is in progress.
he: הבדיקה מתבצעת כעת.

en: The following pages could not be scanned:
he: הדפים הבאים לא ניתן היה לסרוק:

en: The running scan has been canceled.
he: הסריקה הפעילה בוטלה.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
he: אין דפים המוגדרים לבדיקה. עדכן את סוגי הפוסטים שיש לבדוק תחת הכרטיסייה %s.

en: There is a new version of %1$s available.
he: קיימת גרסה חדשה של %1$s.

en: There is a post to scan.
he: יש פוסט לסריקה.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
he: הגדרות אלה שולטות באופן פעולת סורק הנגישות בעת בדיקת תוכן האתר שלך. התאמת אפשרויות אלה יכולה לעזור לייעל את ביצועי הסריקה בהתבסס על משאבי השרת ומבנה האתר שלך.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
he: הגדרות אלו מאפשרות תיקונים גלובליים בכל האתר שלך.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
he: נראה שזהו מפתח רישיון לא תקף עבור %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
he: תוסף זה מוסיף תכונות מתקדמות לתוסף Accessibility Checker, כולל סריקת אתר מלאה. עליך להחזיק במפתח רישיון פעיל כדי שתוסף זה יעבוד.

en: Title
he: כותרת

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
he: כדי לצפות ברשימת הבעיות שהותעלמו ברחבי האתר שלך, לחץ על שם בדיקה בטבלה למטה. זה יציג לך את כל המופעים הפרטניים של קוד שסומנו כהתעלמות עבור אותה בדיקה ספציפית, על ידי מי ומתי. כדי לראות התעלמויות גלובליות, עבור ללשונית "התעלמויות גלובליות" למעלה.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
he: כדי לצפות ברשימת שגיאות ואזהרות נגישות ברחבי האתר, לחץ על שם בדיקה בטבלה למטה. כדי לסקור ולתקן בעיות במהירות, אנו ממליצים להשתמש בתכונת המסלול המהיר, המאפשרת לך ליצור התעלמויות גלובליות ולבטל את כל המופעים של בעיה בכל האתר שלך.

en: Troubleshooting guidance:
he: הנחיות לפתרון בעיות:

en: Type
he: סוג

en: Types
he: סוגים

en: Understanding Issue Severities
he: הבנת חומרות הבעיות

en: Understanding Issue Types
he: הבנת סוגי בעיות

en: Update Item Post Type
he: עדכן סוג פוסט של פריט

en: Update Item Type
he: עדכן סוג פריט

en: Update now.
he: עדכן עכשיו.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
he: עדכן את סוגי הפוסטים שייבדקו תחת הלשונית %s.

en: View
he: צפה

en: View Archive Page
he: צפה בדף ארכיון

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
he: צפה בבעיה מזהה %d באתר, נפתח בחלון חדש

en: View Item Post Type
he: צפה בסוג פוסט של פריט

en: View Item Type
he: צפה בסוג פריט

en: View Pages
he: צפה בעמודים

en: View archive for "%s"
he: צפה בארכיון עבור "%s"

en: View on page
he: צפה בעמוד

en: View version %s details
he: הצג פרטי גרסה %s

en: View version %s details.
he: הצג פרטי גרסה %s.

en: WCAG Level
he: רמת WCAG

en: Warnings
he: אזהרות

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
he: אזהרות נפתרות על ידי תיקון הקוד או התוכן בדף או על ידי שימוש בתכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker כדי לדחות אותן לאחר אימות שהן אינן כישלון נגישות.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
he: מה לעשות: לחץ על "סקור בעיות" כדי לראות את השגיאות או האזהרות המסומנות ובאילו עמודים ספציפיים הן הופיעו. תקן את הבעיה או צור התעלמות גלובלית כדי לא לקבל אזהרה על קטע קוד/בעיה זו שוב אם קבעת שאין כאן בעיית נגישות אמיתית.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
he: אופס! נראה שהייתה בעיה בהתחברות ל-Rest Api. אנא רענן את הדף כדי לנסות שוב.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
he: אופס! נראה שהייתה בעיה בשמירת סטטוס הדף. אנא טען מחדש את הדף כדי לנסות שוב.

en: Why it matters:
he: למה זה חשוב:

en: You do not have permission to install plugin updates
he: אין לך הרשאה להתקין עדכוני תוספים

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
he: הרישיון של %1$s פג תוקף. תוסף זה דורש מפתח רישיון פעיל כדי לפעול. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">אנא חדש את הרישיון שלך</a> כדי להמשיך להשתמש ב-%2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
he: הרישיון של %1$s אינו תקף. תוסף זה דורש מפתח רישיון פעיל כדי לפעול. אנא <a href="%2$s">הזן מחדש את מפתח הרישיון שלך</a> או <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">רכוש מפתח חדש</a> כדי להשתמש ב-%3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
he: הרישיון של %s אינו פעיל עבור כתובת URL זו.

en: Your %s license key has been disabled.
he: מפתח הרישיון של %s הושבת.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
he: מפתח הרישיון של %s הגיע למגבלת ההפעלות שלו.

en: Your license for %s is active.
he: הרישיון שלך עבור %s פעיל.

en: Your license key
he: מפתח הרישיון שלך

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
he: לחשבון המשתמש שלך אין הרשאה להתעלם מבעיה זו.

en: active
he: פעיל

en: expired
he: פג תוקף

en: follow the link below
he: עקוב אחר הקישור למטה

en: general settings
he: הגדרות כלליות

en: getData: %s
he: קבלת נתונים: %s

en: image for row %s
he: תמונה עבור שורה %s

en: not found
he: לא נמצא

en: rest route scan-stats is not setup.
he: נתיב ה-REST של scan-stats אינו מוגדר.

en: update now
he: עדכן עכשיו
