Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to hu translation catalogue (286 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
hu: %1$d - %2$d / %3$d probléma

en: %1$s %2$s will be checked.
hu: %1$s %2$s lesz ellenőrizve.

en: %1$s (More than %2$s)
hu: %1$s (több mint %2$s)

en: %1$s or %2$s
hu: %1$s vagy %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
hu: %1$s oldal sikeresen ellenőrizve %2$s összes oldalból.

en: %s Edit
hu: %s Szerkesztés

en: %s Fix
hu: %s Javítás

en: %s View on page
hu: %s Megtekintés az oldalon

en: %s is locked
hu: %s zárolva van

en: %s pages failed to complete scanning.
hu: %s oldalnál nem sikerült befejezni a vizsgálatot.

en: (Empty Title)
hu: (üres cím)

en: (No Title: %d)
hu: (nincs cím: %d)

en: (opens new window)
hu: (új ablakban nyílik meg)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
hu: *** %s bejegyzés kihagyása: ÁTIRÁNYÍTÁS VAGY HIBA

en: <strong>Date:</strong> %s
hu: <strong>Dátum:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
hu: <strong>Figyelmen kívül hagyta:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
hu: A %1$s %2$s névjegye

en: Accessibility Checker Documentation
hu: Accessibility Checker dokumentáció

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
hu: Accessibility Checker dokumentáció (új ablakban nyílik meg)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
hu: Accessibility Checker Pro: Egy szükséges paraméter hiányzik.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
hu: Accessibility Checker Pro: Egy szükséges tábla neve helytelen.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
hu: Accessibility Checker Pro: Egy szükséges tábla hiányzik.

en: Accessibility Checker Support
hu: Accessibility Checker támogatás

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
hu: Accessibility Checker támogatás (új ablakban nyílik meg)

en: Accessibility Errors
hu: Akadálymentességi hibák

en: Accessibility Warnings
hu: Akadálymentességi figyelmeztetések

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
hu: Olyan akadálymentesítési problémák, amelyek szinte biztosan akadályt jelentenek a fogyatékossággal élő felhasználók számára. Megsértik a WCAG sikerességi kritériumokat, és programozottan azonosíthatók hibákként az Accessibility Checker szabályai alapján.

en: Action
hu: Művelet

en: Actions
hu: Műveletek

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activate License
hu: Licenc aktiválása

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Archive Page
hu: Új archív oldal hozzáadása

en: Add New Item Post Type
hu: Új elem bejegyzéstípus hozzáadása

en: Add New Item Type
hu: Új elemtípus hozzáadása

en: Add or remove item post types
hu: Elem bejegyzéstípusok hozzáadása vagy eltávolítása

en: Add or remove item types
hu: Elemtípusok hozzáadása vagy eltávolítása

en: Additional Resources
hu: További források

en: Affected Code
hu: Érintett kód

en: Affected Pages
hu: Érintett oldalak

en: All Issues
hu: Minden probléma

en: All Item Post Types
hu: Összes elem bejegyzéstípus

en: All Item Types
hu: Összes elemtípus

en: All Notice Types
hu: Minden értesítés típus

en: All Post Types
hu: Minden bejegyzéstípus

en: All Statuses
hu: Minden állapot

en: All posts have been scanned.
hu: Minden bejegyzés ellenőrzése megtörtént.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
hu: Minden taxonómia és bejegyzéstípus archívum oldal ellenőrzésre kerül. Ez nagyon sok oldalt jelenthet, ha sok taxonómia kifejezésed van.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
hu: Hiba történt a(z) %s aktiválása közben, kérjük, próbálja újra.

en: An error occurred, please try again.
hu: Hiba történt, kérjük, próbálja újra.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Archive Page
hu: Archív oldal

en: Archive Pages
hu: Archív oldalak

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
hu: Az archív oldalak ellenőrzése taxonómia kifejezések és bejegyzéstípus archívumok mintavételével történik. A mintavétel működéséről a súgó cikkekben találsz részleteket.

en: Archive pages will not be checked.
hu: Az archív oldalak nem kerülnek ellenőrzésre.

en: Bulk actions
hu: Csoportos műveletek

en: Check
hu: Ellenőrzés

en: Check Complete!
hu: Ellenőrzés kész!

en: Check In Progress
hu: Ellenőrzés folyamatban

en: Check Queued
hu: Ellenőrzés várólistára helyezve

en: Check Summary
hu: Ellenőrzés összefoglalója

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
hu: Minden taxonómia kifejezés archív oldalainak ellenőrzése egy reprezentatív minta helyett. Archív oldal ellenőrzést igényel, és jelentősen megnövelheti az ellenőrzési időt és a szerver terhelését.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
hu: Ellenőrizze és oldja meg a konzol (JavaScript) hibákat, amikor a bejegyzést a webhely nyilvános felületén tekinti meg. A legtöbb ellenőrzési hiba a témában vagy egy bővítményben lévő JavaScript hibák miatt fordul elő.

en: Check post: %s
hu: Bejegyzés ellenőrzése: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
hu: Tekintse át az alábbi összefoglalót, hogy megerősítse, mely bejegyzéstípusokat szeretné ellenőrizni, majd kattintson a „Akadálymentességi ellenőrzés futtatása” gombra a teljes webhely ellenőrzésének elindításához.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
hu: %1$s / %2$S oldal ellenőrizve %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
hu: A teljes webhely ellenőrzése eltarthat egy ideig. Az oldalt nyitva kell tartani, amíg a vizsgálat fut.

en: Choose from the most used item post types
hu: Válassz a leggyakrabban használt elem bejegyzéstípusok közül

en: Choose from the most used item types
hu: Válassz a leggyakrabban használt elemtípusok közül

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
hu: Válaszd ki, hogy az archív oldalak szerepeljenek-e a teljes webhely ellenőrzésekben. Alapértelmezés szerint egy mintavételi módszer választja ki azokat a taxonómia kifejezéseket, amelyek archív oldalai szerepelnek az ellenőrzésben.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
hu: Válassza ki, mely felhasználói szerepkörök rendelkeznek jogosultsággal a problémák figyelmen kívül hagyásához.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
hu: Árva iframe eltávolítása: %s

en: Clear Filters
hu: Szűrők törlése

en: Color Contrast Errors
hu: Színkontraszt hibák

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Configure Scan Behavior
hu: Ellenőrzési viselkedés beállítása

en: Contact your network administrator to install the update.
hu: Lépjen kapcsolatba a hálózati rendszergazdával a frissítés telepítéséhez.

en: Content that couldn't be scanned:
hu: Nem ellenőrizhető tartalom:

en: Count
hu: Darabszám

en: Critical
hu: Kritikus

en: Critical:
hu: Kritikus:

en: DEBOUNCE: %d
hu: KÉSLELTETÉS: %d

en: Date
hu: Dátum

en: Deactivate License
hu: Licenc deaktiválása

en: Deactivate license
hu: Licenc deaktiválása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Archive Page
hu: Archív oldal szerkesztése

en: Edit Item Post Type
hu: Elem bejegyzéstípus szerkesztése

en: Edit Item Type
hu: Elemtípus szerkesztése

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
hu: %d Azonosítójú probléma bejegyzésének szerkesztése, új ablakban nyílik meg

en: Edit this page, opens in a new window.
hu: Oldal szerkesztése, új ablakban nyílik meg.

en: Enable scanning of archive pages
hu: Archív oldalak ellenőrzésének engedélyezése

en: Enter a keyword to search by
hu: Írjon be egy kulcsszót a kereséshez

en: Enter your license info and press return to activate it.
hu: Add meg a licenc adataidat, és nyomj entert az aktiváláshoz.

en: Enter your license key
hu: Adja meg a licenckulcsát

en: Error
hu: Hiba

en: Error during GET request to %s
hu: Hiba történt a GET kérés során a következő címre: %s

en: Error during POST request to %s
hu: Hiba történt a POST kérés során a következő címre: %s

en: Errors
hu: Hibák

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
hu: A hibákat az oldalon lévő kód vagy tartalom javításával lehet megoldani.

en: Failing checks
hu: Sikertelen ellenőrzések

en: Fast
hu: Gyors

en: Fast Track
hu: Gyorsítósáv

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
hu: A Gyorsítósáv lehetővé teszi, hogy gyorsan áttekintse és kijavítsa vagy figyelmen kívül hagyja azokat a HTML-részleteket, amelyek hibákat és figyelmeztetéseket jeleznek a weboldalán. A részletek az érintett oldalak száma és a sikertelen ellenőrzések száma szerint vannak rendezve, így láthatja azokat az elemeket, amelyek a legnagyobb hatással lehetnek a weboldala általános akadálymentességére.

en: Fast Track: %s
hu: Gyorsítósáv: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
hu: A gyorsabb ellenőrzések több erőforrást igényelnek, és nagyobb terhelést jelenthetnek a webhelyére.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by issue
hu: Szűrés probléma szerint

en: Filter by notice type
hu: Szűrés értesítés típusa szerint

en: Filter by post status
hu: Szűrés bejegyzés állapota szerint

en: Filter by post type
hu: Szűrés bejegyzéstípus szerint

en: Fix: %s
hu: Javítás: %s

en: For More Information:
hu: További információk:

en: Full Site Accessibility Check
hu: Teljes webhely akadálymentességi vizsgálat

en: Full Site Accessibility Scan
hu: Teljes webhely akadálymentességi ellenőrzése

en: Full Site Scan
hu: Teljes webhely ellenőrzése

en: Full Site Scan Speed
hu: Teljes webhely ellenőrzés sebessége

en: Full Site Scanner
hu: Teljes webhely ellenőrző

en: Global Ignore
hu: Globális figyelmen kívül hagyás

en: Global Ignores
hu: Globális figyelmen kívül hagyások

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
hu: A Globális figyelmen kívül hagyások olyan hibák vagy figyelmeztetések, amelyeket a Gyorsítósáv funkcióval csoportosan figyelmen kívül hagytak. Ezek az elemek szabályként működnek, amelyek megakadályozzák, hogy a konkrét kódrészlet ugyanazon hiba vagy figyelmeztetés miatt jelzést kapjon, ha a jövőben új oldalakat adnak hozzá.

en: Global Ignores: %s
hu: Globális figyelmen kívül hagyások: %s

en: Go to page, opens in a new window.
hu: Ugrás az oldalra, új ablakban nyílik meg.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
hu: Lépjen a sikertelen bejegyzés szerkesztési képernyőjére, és kattintson a „frissítés” gombra, hogy megnézze, egyénileg ellenőrizhető-e.

en: Got data:
hu: Adatok megérkeztek:

en: High
hu: Magas

en: High:
hu: Magas:

en: How to fix it:
hu: Hogyan javítható:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
hu: Ha az Accessibility Checker nem tudja szkennelni a webhelye tartalmát, ellenőrizze a következőket:

en: Ignore
hu: Figyelmen kívül hagyás

en: Ignore Log
hu: Figyelmen kívül hagyási napló

en: Ignore Permissions
hu: Figyelmen kívül hagyási jogosultságok

en: Ignore This %s
hu: Figyelmen kívül hagyás %s

en: Ignore issue ID %d
hu: %d Azonosítójú probléma figyelmen kívül hagyása

en: Ignored
hu: Figyelmen kívül hagyva

en: Ignored Accessibility Issues
hu: Figyelmen kívül hagyott akadálymentességi problémák

en: Ignored By
hu: Figyelmen kívül hagyta

en: Ignored Issues
hu: Figyelmen kívül hagyott problémák

en: Image
hu: Kép

en: Individual Open Issues
hu: Egyéni nyitott problémák

en: Individually Ignored Issues
hu: Egyénileg figyelmen kívül hagyott problémák

en: Issue
hu: Probléma

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
hu: Olyan problémák, amelyek frusztrációt vagy zavart okoznak, de lehet, hogy van megkerülő megoldásuk, vagy nem alapvetőek az oldal megértéséhez és használatához.

en: Item Post Type
hu: Elem bejegyzéstípus

en: Item Post Types
hu: Elem bejegyzéstípusok

en: Item Type
hu: Elemtípus

en: Item Types
hu: Elemtípusok

en: Landmark
hu: Nevezetesség

en: License
hu: Licenc

en: License Key
hu: Licenckulcs

en: License Settings
hu: Licenc beállítások

en: Low
hu: Alacsony

en: Low:
hu: Alacsony:

en: Medium
hu: Közepes

en: Medium:
hu: Közepes:

en: Memory: %s
hu: Memória: %s

en: More Detailed Documentation
hu: Részletesebb dokumentáció

en: More than %s
hu: Több mint %s

en: New Accessibility Check
hu: Új akadálymentességi ellenőrzés

en: New Archive Page
hu: Új archív oldal

en: New Item Type Name
hu: Új elemtípus neve

en: New Item Type Post Name
hu: Új elemtípus bejegyzés neve

en: No Ignores
hu: Nincs figyelmen kívül hagyás

en: No archive pages found
hu: Nem találhatók archív oldalak

en: No archive pages found in Trash
hu: Nem találhatók archív oldalak a Lomtárban

en: No failed page scans yet
hu: Még nincsenek sikertelen oldalellenőrzések

en: No issues found
hu: Nem találhatók problémák

en: No item post types found.
hu: Nem találhatók elem bejegyzéstípusok.

en: No item types found.
hu: Nem találhatók elemtípusok.

en: Normal
hu: Normál

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
hu: Megjegyzés: teljesítmény okokból maximum %1$s probléma jelenik meg itt. Ahogy megoldja a problémákat, további problémák jelennek meg, amíg már kevesebb mint %1$s marad megoldandó.

en: Number of items per page:
hu: Oldalankénti elemek száma:

en: Open Issues
hu: Nyitott problémák

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages list navigation
hu: Oldalak listájának navigációja

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
hu: Lehet, hogy az oldalakat újra kell menteni, vagy teljes webhely-ellenőrzést kell futtatni, hogy a javítások megjelenjenek a jelentésekben.

en: Parent Item Post Type
hu: Szülő elem bejegyzéstípus

en: Parent Item Post Type:
hu: Szülő elem bejegyzéstípus:

en: Parent Item Type
hu: Szülő elemtípus

en: Parent Item Type:
hu: Szülő elemtípus:

en: Passed Accessibility Tests
hu: Sikeres akadálymentességi tesztek

en: Popular Item Post Types
hu: Népszerű elem bejegyzéstípusok

en: Popular Item Types
hu: Népszerű elemtípusok

en: Post Status
hu: Bejegyzés állapota

en: Post Title
hu: Bejegyzés címe

en: Post Type
hu: Bejegyzés típusa

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
hu: Potenciális akadálymentesítési problémák, amelyek a kontextustól függően problémásak lehetnek. Ezek olyan problémák, amelyek WCAG hibák lehetnek, de emberi ellenőrzést igényelnek a megerősítéshez.

en: Reset to Default Sorting
hu: Visszaállítás az alapértelmezett rendezésre

en: Review Issues
hu: Problémák áttekintése

en: Run Accessibility Check
hu: Akadálymentességi ellenőrzés futtatása

en: Save
hu: Mentés

en: Saved: %s
hu: Elmentve: %s

en: Saving: %s: error
hu: Mentés: %s: hiba

en: Saving: %s: failed.
hu: Mentés: %s: sikertelen.

en: Saving: %s: started
hu: Mentés: %s: elkezdődött

en: Scan Failure Report
hu: Ellenőrzési hiba jelentés

en: Scan Settings
hu: Ellenőrzési beállítások

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
hu: Minden taxonómia kifejezés ellenőrzése, nem csak egy minta

en: Scan completed on %s.
hu: A vizsgálat befejeződött: %s.

en: Scan state is: %s
hu: Az ellenőrzés állapota: %s

en: Search
hu: Keresés

en: Search Archive Pages
hu: Archív oldalak keresése

en: Search Item Post Types
hu: Elem bejegyzéstípusok keresése

en: Search Item Types
hu: Elemtípusok keresése

en: See additional scan troubleshooting documentation.
hu: További ellenőrzési hibaelhárítási dokumentáció megtekintése.

en: Select %s
hu: %s Kiválasztása

en: Select Accessibility Check
hu: Akadálymentességi ellenőrzés kiválasztása

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Select bulk action
hu: Csoportos művelet kiválasztása

en: Separate item post types with commas
hu: Elem bejegyzéstípusok elválasztása vesszővel

en: Separate item types with commas
hu: Elemtípusok elválasztása vesszővel

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
hu: Súlyos akadálymentesítési akadályok, amelyek blokkolják a hozzáférést vagy a funkcionalitást. A kritikus problémák megakadályozzák, hogy a fogyatékossággal élő felhasználók használják a tartalmat vagy a funkciókat.

en: Severities
hu: Súlyosságok

en: Severity
hu: Súlyosság

en: Severity:
hu: Súlyosság:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
hu: Jelentős problémák, amelyek megnehezítik a hozzáférést, de nem blokkolják teljesen. A magas szintű problémák jelentős használhatósági problémákat okoznak a segítő technológiákat használók számára, de nem kritikus hibák.

en: Simplified Summary
hu: Egyszerűsített összefoglaló

en: Simplified Summary Heading
hu: Egyszerűsített összefoglaló címe

en: Skipping: %s.
hu: Kihagyás: %s.

en: Slow
hu: Lassú

en: Slowest
hu: Leglassúbb

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
hu: Kisebb problémák, amelyek érinthetnek néhány felhasználót vagy bosszúságot okozhatnak, de általában nem akadályozzák a hozzáférést. Az alacsony szintű problémák közé tartozhatnak olyan „legjobb gyakorlatok”, amelyek nem WCAG hibák.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
hu: Sajnáljuk, a webhely adminisztrátora letiltotta a PDF-fájlok feltöltését az Ön felhasználói szerepköre számára. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot egy rendszergazdával támogatásért vagy a fájl feltöltéséhez.

en: Stop Check
hu: Ellenőrzés leállítása

en: Stop Global Ignore
hu: Globális figyelmen kívül hagyás leállítása

en: Stop Ignoring
hu: Figyelmen kívül hagyás leállítása

en: Taxonomy Scanning
hu: Taxonómia ellenőrzés

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
hu: Köszönjük, hogy aktiválta a(z) %1$s bővítményt. Ez a bővítmény aktív licenckulcsot igényel a működéshez. Kérjük, <a href="%2$s">adja meg a licenckulcsát</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
hu: Az ellenőrzés várólistára került, és hamarosan megkezdődik.

en: The check is in progress.
hu: Az ellenőrzés folyamatban van.

en: The following pages could not be scanned:
hu: A következő oldalakat nem lehetett beolvasni:

en: The running scan has been canceled.
hu: A folyamatban lévő ellenőrzés megszakítva.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
hu: Nincsenek ellenőrzésre beállított oldalak. Frissítse az ellenőrizendő bejegyzéstípusokat a(z) %s fülön.

en: There is a new version of %1$s available.
hu: A(z) %1$s új verziója elérhető.

en: There is a post to scan.
hu: Van ellenőrizendő bejegyzés.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
hu: Ezek a beállítások szabályozzák, hogyan működik az akadálymentességi ellenőrző a webhelyed tartalmának vizsgálatakor. Ezen beállítások módosítása segíthet optimalizálni az ellenőrzés teljesítményét a szerver erőforrásai és a webhely szerkezete alapján.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
hu: Ezek a beállítások globális javításokat tesznek lehetővé az egész webhelyen.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
hu: Úgy tűnik, ez egy érvénytelen licenckulcs a(z) %s számára.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
hu: Ez a bővítmény profi funkciókat ad hozzá az Accessibility Checker bővítményhez, beleértve a teljes webhely szkennelését. A bővítmény működéséhez aktív licenckulccsal kell rendelkeznie.

en: Title
hu: Cím

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
hu: A webhelyén figyelmen kívül hagyott problémák listájának megtekintéséhez kattintson egy ellenőrzés nevére az alábbi táblázatban. Ez megmutatja az adott ellenőrzéshez tartozó összes egyedi kódrészletet, amelyet figyelmen kívül hagytak, hogy ki és mikor tette ezt. A globális figyelmen kívül hagyások megtekintéséhez menjen a fenti „Globális figyelmen kívül hagyások” fülre.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
hu: Az oldal-szintű akadálymentességi hibák és figyelmeztetések listájának megtekintéséhez kattintson egy ellenőrzés nevére az alábbi táblázatban. A problémák gyors áttekintéséhez és kijavításához javasoljuk a Gyorsítósáv funkció használatát, amely lehetővé teszi globális figyelmen kívül hagyások létrehozását és egy probléma összes előfordulásának elutasítását az egész oldalon.

en: Troubleshooting guidance:
hu: Hibaelhárítási útmutató:

en: Type
hu: Típus

en: Types
hu: Típusok

en: Understanding Issue Severities
hu: Probléma súlyosságok megértése

en: Understanding Issue Types
hu: Probléma típusok megértése

en: Update Item Post Type
hu: Elem bejegyzéstípus frissítése

en: Update Item Type
hu: Elemtípus frissítése

en: Update now.
hu: Frissítés most.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
hu: Frissítse az ellenőrizendő bejegyzéstípusokat a %s fülön.

en: View
hu: Megtekintés

en: View Archive Page
hu: Archív oldal megtekintése

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
hu: %d Azonosítójú probléma megtekintése a weboldalon, új ablakban nyílik meg

en: View Item Post Type
hu: Elem bejegyzéstípus megtekintése

en: View Item Type
hu: Elemtípus megtekintése

en: View Pages
hu: Oldalak megtekintése

en: View archive for "%s"
hu: „%s” archívum megtekintése

en: View on page
hu: Megtekintés az oldalon

en: View version %s details
hu: %s Verzió részleteinek megtekintése

en: View version %s details.
hu: %s Verzió részleteinek megtekintése.

en: WCAG Level
hu: WCAG szint

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
hu: A figyelmeztetéseket az oldalon lévő kód vagy tartalom javításával lehet megoldani, vagy az Accessibility Checker „Figyelmen kívül hagyás” funkciójával lehet elutasítani, miután ellenőrizték, hogy nem akadálymentesítési hibáról van szó.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
hu: Teendők: Kattintson a „Problémák áttekintése” gombra, hogy megtekintse a jelzett hibákat vagy figyelmeztetéseket, és hogy mely konkrét oldal(ak)on fordultak elő. Javítsa ki a problémát, vagy hozzon létre egy Globális figyelmen kívül hagyást, hogy többé ne figyelmeztessen erre a kódrészletre/problémára, ha megállapította, hogy valójában nem akadálymentességi probléma.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
hu: Hoppá! Úgy tűnik, probléma adódott a REST API-hoz való csatlakozás során. Kérjük, frissítse az oldalt a újrapróbálkozáshoz.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
hu: Hoppá! Úgy tűnik, probléma adódott egy oldal állapotának mentése közben. Kérjük, töltse újra az oldalt az újrapróbálkozáshoz.

en: Why it matters:
hu: Miért fontos:

en: You do not have permission to install plugin updates
hu: Nincs jogosultsága a bővítmény frissítések telepítéséhez

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
hu: Az Ön %1$s licence lejárt. Ez a bővítmény aktív licenckulcsot igényel a működéshez. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Kérjük, újítsa meg licencét</a> a(z) %2$s további használatához.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
hu: Az Ön %1$s licence érvénytelen. Ez a bővítmény aktív licenckulcsot igényel a működéshez. Kérjük, <a href="%2$s">adja meg újra a licenckulcsát</a> vagy <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">vásároljon új kulcsot</a> a(z) %3$s használatához.

en: Your %s license is not active for this URL.
hu: Az Ön %s licence nem aktív erre az URL-re.

en: Your %s license key has been disabled.
hu: Az Ön %s licenckulcsa le lett tiltva.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
hu: Az Ön %s licenckulcsa elérte az aktiválási korlátját.

en: Your license for %s is active.
hu: A licenced a következőhöz aktív: %s.

en: Your license key
hu: A licenckulcsod

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
hu: Az Ön felhasználói fiókjának nincs jogosultsága ennek a problémának a figyelmen kívül hagyására.

en: active
hu: aktív

en: expired
hu: lejárt

en: follow the link below
hu: kövesse az alábbi linket

en: general settings
hu: általános beállítások

en: getData: %s
hu: Adatok lekérése: %s

en: image for row %s
hu: kép a(z) %s. sorhoz

en: not found
hu: nem található

en: rest route scan-stats is not setup.
hu: A scan-stats REST útvonal nincs beállítva.

en: update now
hu: frissítés most
