Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to lt translation catalogue (285 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
lt: %1$d - %2$d iš %3$d problemų

en: %1$s %2$s will be checked.
lt: Bus patikrinta %1$s %2$s.

en: %1$s (More than %2$s)
lt: %1$s (daugiau nei %2$s)

en: %1$s or %2$s
lt: %1$s arba %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
lt: %1$s puslapiai buvo sėkmingai patikrinti iš %2$s visų puslapių.

en: %s Edit
lt: %s Redaguoti

en: %s Fix
lt: %s Taisyti

en: %s View on page
lt: %s Peržiūrėti puslapyje

en: %s is locked
lt: %s yra užrakintas

en: %s pages failed to complete scanning.
lt: %s puslapių nepavyko užbaigti skenavimo.

en: (Empty Title)
lt: (tuščia antraštė)

en: (No Title: %d)
lt: (be pavadinimo: %d)

en: (opens new window)
lt: (atsidaro naujame lange)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
lt: *** Praleidžiamas įrašas %s: PERADRESAVIMAS ARBA KLAIDA

en: <strong>Date:</strong> %s
lt: <strong>Data:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
lt: <strong>Ignoravo:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
lt: Apie %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
lt: Accessibility Checker dokumentacija

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
lt: Accessibility Checker dokumentacija (atsidaro naujame lange)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
lt: Accessibility Checker Pro: Trūksta būtino parametro.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
lt: Accessibility Checker Pro: Būtina lentelė turi neteisingą pavadinimą.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
lt: Accessibility Checker Pro: Trūksta būtinos lentelės.

en: Accessibility Checker Support
lt: Accessibility Checker pagalba

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
lt: Accessibility Checker pagalba (atsidaro naujame lange)

en: Accessibility Errors
lt: Prieinamumo klaidos

en: Accessibility Warnings
lt: Prieinamumo įspėjimai

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
lt: Prieinamumo problemos, kurios beveik neabejotinai yra kliūtys naudotojams su negalia. Jos pažeidžia WCAG sėkmės kriterijų ir gali būti programiškai identifikuotos kaip klaidos naudojant Accessibility Checker taisykles.

en: Action
lt: Veiksmas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activate License
lt: Aktyvuoti licenciją

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Archive Page
lt: Pridėti naują archyvo puslapį

en: Add New Item Post Type
lt: Pridėti naują elemento įrašo tipą

en: Add New Item Type
lt: Pridėti naują elemento tipą

en: Add or remove item post types
lt: Pridėti arba pašalinti elemento įrašų tipus

en: Add or remove item types
lt: Pridėti arba pašalinti elementų tipus

en: Additional Resources
lt: Papildomi ištekliai

en: Affected Code
lt: Paveiktas kodas

en: Affected Pages
lt: Paveikti puslapiai

en: All Issues
lt: Visos problemos

en: All Item Post Types
lt: Visi elemento įrašų tipai

en: All Item Types
lt: Visi elementų tipai

en: All Notice Types
lt: Visi pranešimų tipai

en: All Post Types
lt: Visi įrašų tipai

en: All Statuses
lt: Visos būsenos

en: All posts have been scanned.
lt: Visi įrašai buvo nuskenuoti.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
lt: Bus patikrinti visi taksonomijos ir įrašų tipo archyvo puslapiai. Tai gali būti labai didelis skaičius, jei turite daug taksonomijos terminų.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
lt: Bandant aktyvuoti %s įvyko klaida, prašome bandyti dar kartą.

en: An error occurred, please try again.
lt: Įvyko klaida, prašome bandyti dar kartą.

en: Apply
lt: Taikyti

en: Archive Page
lt: Archyvo puslapis

en: Archive Pages
lt: Archyvo puslapiai

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
lt: Archyvo puslapiai bus tikrinami naudojant taksonomijos terminų ir įrašų tipų archyvų pavyzdžius. Išsamesnę informaciją apie tai, kaip veikia atranka, rasite pagalbos straipsniuose.

en: Archive pages will not be checked.
lt: Archyvo puslapiai nebus tikrinami.

en: Bulk actions
lt: Masiniai veiksmai

en: Check
lt: Patikrinti

en: Check Complete!
lt: Patikra baigta!

en: Check In Progress
lt: Vyksta patikra

en: Check Queued
lt: Patikra įtraukta į eilę

en: Check Summary
lt: Patikros santrauka

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
lt: Tikrinti visų taksonomijos terminų archyvo puslapius, o ne tik reprezentatyvų pavyzdį. Reikalauja archyvo puslapių skenavimo ir gali žymiai padidinti skenavimo laiką bei serverio apkrovą.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
lt: Patikrinkite ir išspręskite konsolės (JavaScript) klaidas, peržiūrėdami savo įrašą tinklalapio priekinėje dalyje. Dauguma skenavimo nesėkmių yra sukeltos JavaScript klaidų jūsų temoje arba įskiepyje.

en: Check post: %s
lt: Tikrinti įrašą: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
lt: Peržiūrėkite toliau pateiktą santrauką, kad patvirtintumėte įrašų tipus, kuriuos norite nuskaityti, tada spustelėkite mygtuką „Vykdyti prieinamumo patikrą“, kad pradėtumėte visos svetainės nuskaitymą.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
lt: Patikrinta %1$s iš %2$s puslapių %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
lt: Viso svetainės patikrinimas gali užtrukti. Šis puslapis turi būti atidarytas, kad skenavimas vyktų.

en: Choose from the most used item post types
lt: Pasirink iš dažniausiai naudojamų elemento įrašų tipų

en: Choose from the most used item types
lt: Pasirink iš dažniausiai naudojamų elementų tipų

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
lt: Pasirink, ar archyvo puslapiai turėtų būti įtraukti į viso tinklalapio skenavimus. Pagal numatytąją nuostatą atrankos metodas parenka taksonomijos terminus, kurių archyvo puslapiai įtraukiami į skenavimą.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
lt: Pasirinkite, kurios naudotojų rolės turi leidimą ignoruoti problemas.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
lt: Valomas našlaitis iframe: %s

en: Clear Filters
lt: Išvalyti filtrus

en: Color Contrast Errors
lt: Spalvų kontrasto klaidos

en: Comment
lt: Komentaras

en: Configure Scan Behavior
lt: Konfigūruoti skenavimo elgseną

en: Contact your network administrator to install the update.
lt: Susisiekite su savo tinklo administratoriumi, kad įdiegtų atnaujinimą.

en: Content that couldn't be scanned:
lt: Turinys, kurio nepavyko nuskenuoti:

en: Count
lt: Kiekis

en: Critical
lt: Kritinis

en: Critical:
lt: Kritinis:

en: Date
lt: Data

en: Deactivate License
lt: Deaktyvuoti licenciją

en: Deactivate license
lt: Deaktyvuoti licenciją

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Archive Page
lt: Redaguoti archyvo puslapį

en: Edit Item Post Type
lt: Redaguoti elemento įrašo tipą

en: Edit Item Type
lt: Redaguoti elemento tipą

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
lt: Redaguoti įrašą problemos ID %d, atidaroma naujame lange

en: Edit this page, opens in a new window.
lt: Redaguoti šį puslapį, atidaroma naujame lange.

en: Enable scanning of archive pages
lt: Įjungti archyvo puslapių skenavimą

en: Enter a keyword to search by
lt: Įveskite raktažodį paieškai

en: Enter your license info and press return to activate it.
lt: Įvesk savo licencijos informaciją ir paspausk grįžimo klavišą, kad ją aktyvuotum.

en: Enter your license key
lt: Įveskite savo licencijos raktą

en: Error
lt: Klaida

en: Error during GET request to %s
lt: Klaida vykdant GET užklausą į %s

en: Error during POST request to %s
lt: Klaida vykdant POST užklausą į %s

en: Errors
lt: Klaidos

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
lt: Klaidos yra ištaisomos pataisant kodą ar turinį puslapyje.

en: Failing checks
lt: Nepavykę patikrinimai

en: Fast
lt: Greitas

en: Fast Track
lt: Greitasis kelias

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
lt: Greitasis kelias leidžia greitai peržiūrėti ir ištaisyti arba ignoruoti HTML fragmentus, kurie rodo klaidas ir įspėjimus jūsų svetainėje, vienu metu. Fragmentai yra išdėstyti pagal paveiktų puslapių skaičių ir nesėkmingų patikrinimų skaičių, kad galėtumėte matyti elementus, kurie gali turėti didžiausią įtaką bendram jūsų svetainės prieinamumui.

en: Fast Track: %s
lt: Greitasis kelias: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
lt: Greitesni skenavimai reikalauja daugiau resursų ir gali sukelti didelę apkrovą jūsų tinklalapiui.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filter by issue
lt: Filtruoti pagal problemą

en: Filter by notice type
lt: Filtruoti pagal pranešimo tipą

en: Filter by post status
lt: Filtruoti pagal įrašo būseną

en: Filter by post type
lt: Filtruoti pagal įrašo tipą

en: Fix: %s
lt: Taisymas: %s

en: For More Information:
lt: Daugiau informacijos:

en: Full Site Accessibility Check
lt: Viso tinklalapio prieinamumo patikrinimas

en: Full Site Accessibility Scan
lt: Viso tinklalapio prieinamumo skenavimas

en: Full Site Scan
lt: Viso tinklalapio skenavimas

en: Full Site Scan Speed
lt: Viso tinklalapio skenavimo greitis

en: Full Site Scanner
lt: Viso tinklalapio skeneris

en: Global Ignore
lt: Globalus ignoravimas

en: Global Ignores
lt: Globalūs ignoravimai

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
lt: Globalūs ignoravimai yra klaidos ar įspėjimai, kurie buvo masiškai ignoruojami naudojant funkciją Greitasis kelias. Šie elementai veikia kaip taisyklės, kurios neleis, kad tas pats kodo fragmentas būtų žymimas dėl tos pačios klaidos ar įspėjimo, jei ateityje bus pridėta naujų puslapių.

en: Global Ignores: %s
lt: Globalūs ignoravimai: %s

en: Go to page, opens in a new window.
lt: Eiti į puslapį, atidaroma naujame lange.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
lt: Eikite į nepavykusio įrašo redagavimo ekraną ir spustelėkite „atnaujinti“, kad patikrintumėte, ar jis gali būti nuskenuotas atskirai.

en: Got data:
lt: Gauti duomenys:

en: High
lt: Aukštas

en: High:
lt: Aukštas:

en: How to fix it:
lt: Kaip tai ištaisyti:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
lt: Jei Accessibility Checker negali nuskaityti turinio jūsų svetainėje, štai ką reikėtų patikrinti:

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore Log
lt: Ignoravimo žurnalas

en: Ignore Permissions
lt: Ignoravimo leidimai

en: Ignore This %s
lt: Ignoruoti šį %s

en: Ignore issue ID %d
lt: Ignoruoti problemos ID %d

en: Ignored
lt: Ignoruojama

en: Ignored Accessibility Issues
lt: Ignoruojamos prieinamumo problemos

en: Ignored By
lt: Ignoravo

en: Ignored Issues
lt: Ignoruojamos problemos

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Individual Open Issues
lt: Atskiros atviros problemos

en: Individually Ignored Issues
lt: Atskirai ignoruojamos problemos

en: Issue
lt: Problema

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
lt: Problemos, kurios sukelia frustraciją ar sumaištį, bet gali turėti apėjimo būdą arba nėra esminės svetainės supratimui ir naudojimui.

en: Item Post Type
lt: Elemento įrašo tipas

en: Item Post Types
lt: Elemento įrašų tipai

en: Item Type
lt: Elemento tipas

en: Item Types
lt: Elementų tipai

en: Landmark
lt: Orientyras

en: License
lt: Licencija

en: License Key
lt: Licencijos raktas

en: License Settings
lt: Licencijos nustatymai

en: Low
lt: Žemas

en: Low:
lt: Žemas:

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium:
lt: Vidutinis:

en: Memory: %s
lt: Atmintis: %s

en: More Detailed Documentation
lt: Išsamesnė dokumentacija

en: More than %s
lt: Daugiau nei %s

en: N/A
lt: Netaikoma

en: New Accessibility Check
lt: Nauja prieinamumo patikra

en: New Archive Page
lt: Naujas archyvo puslapis

en: New Item Type Name
lt: Naujo elemento tipo pavadinimas

en: New Item Type Post Name
lt: Naujo elemento tipo įrašo pavadinimas

en: No Ignores
lt: Nėra ignoravimų

en: No archive pages found
lt: Nerasta archyvo puslapių

en: No archive pages found in Trash
lt: Nerasta archyvo puslapių šiukšliadėžėje

en: No failed page scans yet
lt: Dar nėra nepavykusių puslapių skenavimų

en: No issues found
lt: Problemų nerasta

en: No item post types found.
lt: Nerasta elemento įrašų tipų.

en: No item types found.
lt: Nerasta elementų tipų.

en: Normal
lt: Normalus

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
lt: Pastaba: dėl našumo priežasčių čia rodoma ne daugiau kaip %1$s problemų. Kai išspręsite problemas, bus rodoma daugiau, kol liks mažiau nei %1$s neišspręstų problemų.

en: Number of items per page:
lt: Elementų skaičius puslapyje:

en: Open Issues
lt: Atviros problemos

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Pages list navigation
lt: Puslapių sąrašo navigacija

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lt: Gali prireikti iš naujo išsaugoti puslapius arba atlikti visos svetainės nuskaitymą, kad pataisymai atsispindėtų ataskaitose.

en: Parent Item Post Type
lt: Tėvinis elemento įrašo tipas

en: Parent Item Post Type:
lt: Tėvinis elemento įrašo tipas:

en: Parent Item Type
lt: Tėvinis elemento tipas

en: Parent Item Type:
lt: Tėvinis elemento tipas:

en: Passed Accessibility Tests
lt: Išlaikyti prieinamumo testai

en: Popular Item Post Types
lt: Populiarūs elemento įrašų tipai

en: Popular Item Types
lt: Populiarūs elementų tipai

en: Post Status
lt: Įrašo būsena

en: Post Title
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post Type
lt: Įrašo tipas

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
lt: Galimos prieinamumo problemos, kurios gali būti problemiškos priklausomai nuo konteksto. Tai yra problemos, kurios gali būti WCAG pažeidimai, bet reikalauja žmogaus peržiūros, kad būtų patvirtintos.

en: Reset to Default Sorting
lt: Atstatyti į numatytąjį rūšiavimą

en: Review Issues
lt: Peržiūrėti problemas

en: Run Accessibility Check
lt: Vykdyti prieinamumo patikrą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Saved: %s
lt: Išsaugota: %s

en: Saving: %s: error
lt: Išsaugoma: %s: klaida

en: Saving: %s: failed.
lt: Išsaugoma: %s: nepavyko.

en: Saving: %s: started
lt: Išsaugoma: %s: pradėta

en: Scan Failure Report
lt: Skenavimo nesėkmės ataskaita

en: Scan Settings
lt: Skenavimo nustatymai

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
lt: Skenuoti visus taksonomijos terminus, o ne tik pavyzdį

en: Scan completed on %s.
lt: Skenavimas baigtas %s.

en: Scan state is: %s
lt: Skenavimo būsena yra: %s

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Archive Pages
lt: Ieškoti archyvo puslapių

en: Search Item Post Types
lt: Ieškoti elemento įrašų tipų

en: Search Item Types
lt: Ieškoti elementų tipų

en: See additional scan troubleshooting documentation.
lt: Peržiūrėkite papildomą skenavimo trikčių šalinimo dokumentaciją.

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select Accessibility Check
lt: Pasirinkite prieinamumo patikrą

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select bulk action
lt: Pasirinkite masinį veiksmą

en: Separate item post types with commas
lt: Atskirk elemento įrašų tipus kableliais

en: Separate item types with commas
lt: Atskirk elementų tipus kableliais

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
lt: Rimtos prieinamumo kliūtys, kurios blokuoja prieigą ar funkcionalumą. Kritinės problemos neleidžia naudotojams su negalia naudotis turiniu ar funkcijomis.

en: Severities
lt: Sunkumo lygiai

en: Severity
lt: Sunkumo lygis

en: Severity:
lt: Sunkumo lygis:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
lt: Reikšmingos problemos, kurios apsunkina prieigą, bet visiškai jos neblokuoja. Aukšto lygio problemos sukuria didelius naudojimo sunkumus pagalbinių technologijų naudotojams, bet nėra kritiniai gedimai.

en: Simplified Summary
lt: Supaprastinta santrauka

en: Simplified Summary Heading
lt: Supaprastintos santraukos antraštė

en: Skipping: %s.
lt: Praleidžiama: %s.

en: Slow
lt: Lėtas

en: Slowest
lt: Lėčiausias

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
lt: Nedidelės problemos, kurios gali paveikti kai kuriuos naudotojus arba sukelti nepatogumų, bet paprastai netrukdo prieigai. Žemo lygio problemos gali apimti „geriausias praktikas“, kurios nėra WCAG pažeidimai.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
lt: Atsiprašome, tinklalapio administratorius užblokavo PDF įkėlimą jūsų naudotojo rolei. Prašome susisiekti su administratoriumi dėl pagalbos arba kad jie įkeltų failą.

en: Stop Check
lt: Stabdyti patikrą

en: Stop Global Ignore
lt: Sustabdyti globalų ignoravimą

en: Stop Ignoring
lt: Nustoti ignoruoti

en: Taxonomy Scanning
lt: Taksonomijos skenavimas

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
lt: Dėkojame už %1$s aktyvavimą. Šiam įskiepiui reikia aktyvaus licencijos rakto, kad veiktų. Prašome <a href="%2$s">įvesti savo licencijos raktą</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
lt: Patikra įtraukta į eilę ir netrukus prasidės.

en: The check is in progress.
lt: Vyksta patikra.

en: The following pages could not be scanned:
lt: Šių puslapių nebuvo galima nuskaityti:

en: The running scan has been canceled.
lt: Vykdomas skenavimas buvo atšauktas.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
lt: Nėra puslapių, nustatytų patikrinimui. Atnaujinkite tikrinamų įrašų tipus %s skirtuke.

en: There is a new version of %1$s available.
lt: Yra nauja %1$s versija.

en: There is a post to scan.
lt: Yra įrašas, kurį reikia nuskenuoti.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
lt: Šie nustatymai kontroliuoja, kaip prieinamumo skeneris veikia tikrindamas tavo svetainės turinį. Šių parinkčių koregavimas gali padėti optimizuoti skenavimo našumą pagal tavo serverio išteklius ir svetainės struktūrą.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
lt: Šie nustatymai įgalina globalius pataisymus visoje jūsų svetainėje.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
lt: Atrodo, kad tai negaliojantis licencijos raktas %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
lt: Šis įskiepis prideda profesionalias funkcijas prie Accessibility Checker įskiepio, įskaitant viso tinklalapio skenavimą. Kad įskiepis veiktų, turite turėti aktyvų licencijos raktą.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
lt: Norėdami peržiūrėti ignoruojamų problemų sąrašą visoje svetainėje, spustelėkite patikros pavadinimą žemiau esančioje lentelėje. Tai parodys visus atskirus kodo atvejus, kurie buvo pažymėti kaip ignoruojami tam tikrai patikrai, kas juos ignoravo ir kada. Norėdami pamatyti globalius ignoravimus, eikite į skirtuką „Globalūs ignoravimai“ aukščiau.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
lt: Norėdami peržiūrėti visos svetainės prieinamumo klaidų ir įspėjimų sąrašą, spustelėkite patikros pavadinimą žemiau esančioje lentelėje. Norėdami greitai peržiūrėti ir ištaisyti problemas, rekomenduojame naudoti funkciją Greitasis kelias, kuri leidžia sukurti globalius ignoravimus ir atmesti visus problemos atvejus visoje svetainėje.

en: Troubleshooting guidance:
lt: Trikčių šalinimo gairės:

en: Type
lt: Tipas

en: Types
lt: Tipai

en: Understanding Issue Severities
lt: Problemų sunkumo lygių supratimas

en: Understanding Issue Types
lt: Problemų tipų supratimas

en: Update Item Post Type
lt: Atnaujinti elemento įrašo tipą

en: Update Item Type
lt: Atnaujinti elemento tipą

en: Update now.
lt: Atnaujinti dabar.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
lt: Atnaujinkite tikrinamų įrašų tipus skirtuke %s.

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View Archive Page
lt: Peržiūrėti archyvo puslapį

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
lt: Peržiūrėti problemos ID %d svetainėje, atidaroma naujame lange

en: View Item Post Type
lt: Peržiūrėti elemento įrašo tipą

en: View Item Type
lt: Peržiūrėti elemento tipą

en: View Pages
lt: Peržiūrėti puslapius

en: View archive for "%s"
lt: Peržiūrėti archyvą „%s“

en: View on page
lt: Peržiūrėti puslapyje

en: View version %s details
lt: Peržiūrėti %s versijos informaciją

en: View version %s details.
lt: Peržiūrėti %s versijos informaciją.

en: WCAG Level
lt: WCAG lygis

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
lt: Įspėjimai yra išsprendžiami pataisant kodą ar turinį puslapyje arba naudojant „Ignoruoti“ funkciją Accessibility Checker, kad juos atmestumėte po to, kai patvirtinote, kad tai nėra prieinamumo pažeidimas.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
lt: Ką daryti: Spustelėkite „Peržiūrėti problemas“, kad pamatytumėte pažymėtas klaidas ar įspėjimus ir kuriame(-iuose) konkrečiame(-iuose) puslapyje(-iuose) jie buvo. Arba ištaisykite problemą, arba sukurkite globalų ignoravimą, kad niekada nebūtų įspėjama apie šį kodo fragmentą/problemą, jei nustatėte, kad tai iš tikrųjų nėra prieinamumo problema.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
lt: Oi! Atrodo, kad kilo problema jungiantis prie REST API. Prašome atnaujinti puslapį ir bandyti dar kartą.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
lt: Oi! Atrodo, kad kilo problema išsaugant puslapio būseną. Prašome perkrauti puslapį ir bandyti dar kartą.

en: Why it matters:
lt: Kodėl tai svarbu:

en: You do not have permission to install plugin updates
lt: Jūs neturite teisės diegti įskiepio atnaujinimų

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
lt: Jūsų %1$s licencija baigėsi. Šiam įskiepiui reikia aktyvaus licencijos rakto, kad veiktų. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Prašome atnaujinti savo licenciją</a>, kad galėtumėte toliau naudoti %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
lt: Jūsų %1$s licencija negalioja. Šiam įskiepiui reikia aktyvaus licencijos rakto, kad veiktų. Prašome <a href="%2$s">iš naujo įvesti savo licencijos raktą</a> arba <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">įsigyti naują raktą</a>, kad galėtumėte naudoti %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
lt: Jūsų %s licencija nėra aktyvi šiam URL.

en: Your %s license key has been disabled.
lt: Jūsų %s licencijos raktas buvo išjungtas.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
lt: Jūsų %s licencijos raktas pasiekė aktyvavimo limitą.

en: Your license for %s is active.
lt: Tavo licencija %s yra aktyvi.

en: Your license key
lt: Tavo licencijos raktas

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
lt: Jūsų naudotojo paskyra neturi leidimo ignoruoti šios problemos.

en: active
lt: aktyvus

en: expired
lt: pasibaigęs

en: follow the link below
lt: sekite žemiau pateiktą nuorodą

en: general settings
lt: bendrieji nustatymai

en: image for row %s
lt: eilutės %s paveikslėlis

en: not found
lt: nerasta

en: rest route scan-stats is not setup.
lt: REST maršrutas scan-stats nėra nustatytas.

en: update now
lt: atnaujinti dabar
