Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to lv translation catalogue (287 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
lv: %1$d - %2$d no %3$d problēmām

en: %1$s %2$s will be checked.
lv: Tiks pārbaudīti %1$s %2$s.

en: %1$s (More than %2$s)
lv: %1$s (vairāk nekā %2$s)

en: %1$s or %2$s
lv: %1$s vai %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
lv: %1$s lapas tika veiksmīgi pārbaudītas no kopējā %2$s lapu skaita.

en: %s Edit
lv: %s Rediģēt

en: %s Fix
lv: %s Labot

en: %s View on page
lv: %s Skatīt lapā

en: %s is locked
lv: %s ir bloķēts

en: %s pages failed to complete scanning.
lv: %s lapas neizdevās pabeigt skenēšanu.

en: (Empty Title)
lv: (tukšs virsraksts)

en: (No Title: %d)
lv: (bez virsraksta: %d)

en: (opens new window)
lv: (atveras jaunā logā)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
lv: *** Izlaiž ierakstu %s: NOVIRZĪŠANA VAI KĻŪDA

en: <strong>Date:</strong> %s
lv: <strong>Datums:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
lv: <strong>Ignorēja:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
lv: Par %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
lv: Accessibility Checker dokumentācija

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
lv: Accessibility Checker dokumentācija (atveras jaunā logā)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
lv: Accessibility Checker Pro: Trūkst nepieciešamā parametra.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
lv: Accessibility Checker Pro: Nepieciešamajai tabulai ir nepareizs nosaukums.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
lv: Accessibility Checker Pro: Trūkst nepieciešamās tabulas.

en: Accessibility Checker Support
lv: Accessibility Checker atbalsts

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
lv: Accessibility Checker atbalsts (atveras jaunā logā)

en: Accessibility Errors
lv: Pieejamības kļūdas

en: Accessibility Warnings
lv: Pieejamības brīdinājumi

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
lv: Pieejamības problēmas, kas gandrīz noteikti ir šķēršļi lietotājiem ar invaliditāti. Tās pārkāpj WCAG veiksmes kritēriju un var tikt programmiski identificētas kā kļūmes, izmantojot Accessibility Checker noteikumus.

en: Action
lv: Darbība

en: Actions
lv: Darbības

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate License
lv: Aktivizēt licenci

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Archive Page
lv: Pievienot jaunu arhīva lapu

en: Add New Item Post Type
lv: Pievienot jaunu vienuma ieraksta tipu

en: Add New Item Type
lv: Pievienot jaunu vienuma tipu

en: Add or remove item post types
lv: Pievienot vai noņemt vienumu ierakstu tipus

en: Add or remove item types
lv: Pievienot vai noņemt vienumu tipus

en: Additional Resources
lv: Papildu resursi

en: Affected Code
lv: Ietekmētais kods

en: Affected Pages
lv: Ietekmētās lapas

en: All Issues
lv: Visas problēmas

en: All Item Post Types
lv: Visi vienumu ierakstu tipi

en: All Item Types
lv: Visi vienumu tipi

en: All Notice Types
lv: Visi paziņojumu veidi

en: All Post Types
lv: Visi rakstu veidi

en: All Statuses
lv: Visi statusi

en: All posts have been scanned.
lv: Visi ieraksti ir noskenēti.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
lv: Visas taksonomijas un ierakstu veidu arhīva lapas tiks pārbaudītas. Tas var būt ļoti liels skaits, ja jums ir daudz taksonomijas terminu.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
lv: Mēģinot aktivizēt %s, radās kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: An error occurred, please try again.
lv: Radās kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Apply
lv: Pielietot

en: Archive Page
lv: Arhīva lapa

en: Archive Pages
lv: Arhīva lapas

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
lv: Arhīva lapas tiks pārbaudītas, izmantojot taksonomijas terminu un ierakstu tipu arhīvu paraugu. Skatiet palīdzības rakstus, lai uzzinātu sīkāku informāciju par to, kā darbojas paraugu ņemšana.

en: Archive pages will not be checked.
lv: Arhīva lapas netiks pārbaudītas.

en: Bulk actions
lv: Lielapjoma darbības

en: Check
lv: Pārbaudīt

en: Check Complete!
lv: Pārbaude pabeigta!

en: Check In Progress
lv: Notiek pārbaude

en: Check Queued
lv: Pārbaude iestatīta rindā

en: Check Summary
lv: Pārbaudes kopsavilkums

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
lv: Pārbaudīt arhīva lapas visiem taksonomijas terminiem, nevis tikai reprezentatīvam paraugam. Nepieciešama arhīva lapu skenēšana un var ievērojami palielināt skenēšanas laiku un servera noslodzi.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
lv: Pārbaudiet un novērsiet konsoles (JavaScript) kļūdas, skatot jūsu publikāciju vietnes priekšējā daļā. Lielāko daļu skenēšanas kļūmju izraisa JavaScript kļūdas jūsu tēmā vai kādā spraudnī.

en: Check post: %s
lv: Pārbaudīt ierakstu: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
lv: Pārskatiet zemāk esošo kopsavilkumu, lai apstiprinātu rakstu veidus, kurus vēlaties pārbaudīt, pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Palaist pieejamības pārbaudi”, lai sāktu pilnas vietnes pārbaudi.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
lv: Pārbaudītas %1$s no %2$s lapām %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
lv: Pilnās vietnes pārbaude var aizņemt zināmu laiku. Šai lapai jābūt atvērtai, lai skenēšana varētu notikt.

en: Choose from the most used item post types
lv: Izvēlēties no visbiežāk lietotajiem vienumu ierakstu tipiem

en: Choose from the most used item types
lv: Izvēlēties no visbiežāk lietotajiem vienumu tipiem

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
lv: Izvēlieties, vai arhīva lapas jāiekļauj pilnās vietnes skenēšanā. Pēc noklusējuma atlases metode izvēlas taksonomijas terminus, kuru arhīva lapas tiek iekļautas skenēšanā.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
lv: Izvēlieties, kurām lietotāju lomām ir atļauja ignorēt problēmas.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
lv: Notīra bāreni iframe: %s

en: Clear Filters
lv: Notīrīt filtrus

en: Color Contrast Errors
lv: Krāsu kontrasta kļūdas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Configure Scan Behavior
lv: Konfigurēt skenēšanas uzvedību

en: Contact your network administrator to install the update.
lv: Sazinieties ar savu tīkla administratoru, lai instalētu atjauninājumu.

en: Content that couldn't be scanned:
lv: Saturs, ko nevarēja noskenēt:

en: Count
lv: Skaits

en: Critical
lv: Kritiska

en: Critical:
lv: Kritiskas:

en: DEBOUNCE: %d
lv: ATLIKT: %d

en: Date
lv: Datums

en: Deactivate License
lv: Deaktivizēt licenci

en: Deactivate license
lv: Deaktivizēt licenci

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Archive Page
lv: Rediģēt arhīva lapu

en: Edit Item Post Type
lv: Rediģēt vienuma ieraksta tipu

en: Edit Item Type
lv: Rediģēt vienuma tipu

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
lv: Rediģēt rakstu problēmai ar ID %d, atveras jaunā logā

en: Edit this page, opens in a new window.
lv: Rediģēt šo lapu, atveras jaunā logā.

en: Enable scanning of archive pages
lv: Iespējot arhīva lapu skenēšanu

en: Enter a keyword to search by
lv: Ievadiet atslēgvārdu, pēc kura meklēt

en: Enter your license info and press return to activate it.
lv: Ievadi savas licences informāciju un nospied taustiņu Enter, lai to aktivizētu.

en: Enter your license key
lv: Ievadiet savu licences atslēgu

en: Error
lv: Kļūda

en: Error during GET request to %s
lv: Kļūda GET pieprasījuma laikā uz %s

en: Error during POST request to %s
lv: Kļūda POST pieprasījuma laikā uz %s

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
lv: Kļūdas tiek novērstas, labojot kodu vai saturu lapā.

en: Failing checks
lv: Neveiksmīgās pārbaudes

en: Fast
lv: Ātrs

en: Fast Track
lv: Ātrais ceļš

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
lv: Ātrais ceļš ļauj ātri pārskatīt un labot vai ignorēt HTML fragmentus, kas rada kļūdas un brīdinājumus jūsu vietnē vienlaicīgi. Fragmenti ir sakārtoti pēc ietekmēto lapu skaita un neveiksmīgo pārbaužu skaita, lai jūs varētu redzēt elementus, kuriem var būt vislielākā ietekme uz jūsu vietnes vispārējo pieejamību.

en: Fast Track: %s
lv: Ātrais ceļš: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
lv: Ātrākas skenēšanas ir resursietilpīgākas un var radīt lielu slodzi jūsu vietnei.

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filter by issue
lv: Filtrēt pēc problēmas

en: Filter by notice type
lv: Filtrēt pēc paziņojuma veida

en: Filter by post status
lv: Filtrēt pēc raksta statusa

en: Filter by post type
lv: Filtrēt pēc raksta veida

en: Fix: %s
lv: Labot: %s

en: For More Information:
lv: Papildu informācijai:

en: Full Site Accessibility Check
lv: Pilnas vietnes pieejamības pārbaude

en: Full Site Accessibility Scan
lv: Pilnas vietnes pieejamības skenēšana

en: Full Site Scan
lv: Pilnas vietnes skenēšana

en: Full Site Scan Speed
lv: Pilnas vietnes skenēšanas ātrums

en: Full Site Scanner
lv: Pilna vietnes skenēšana

en: Global Ignore
lv: Globālā ignorēšana

en: Global Ignores
lv: Globālās ignorēšanas

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
lv: Globālās ignorēšanas ir kļūdas vai brīdinājumi, kas ir masveidā ignorēti, izmantojot Ātrā ceļa funkciju. Šie elementi darbojas kā noteikumi, kas neļaus konkrētajam koda fragmentam tikt atzīmētam ar to pašu kļūdu vai brīdinājumu, ja nākotnē tiks pievienotas jaunas lapas.

en: Global Ignores: %s
lv: Globālās ignorēšanas: %s

en: Go to page, opens in a new window.
lv: Doties uz lapu, atveras jaunā logā.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
lv: Dodieties uz neizdevušās publikācijas rediģēšanas ekrānu un noklikšķiniet uz “atjaunināt”, lai redzētu, vai to var skenēt atsevišķi.

en: Got data:
lv: Dati saņemti:

en: High
lv: Augsta

en: High:
lv: Augstas:

en: How to fix it:
lv: Kā to labot:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
lv: Ja Accessibility Checker nespēj skenēt saturu jūsu vietnē, lūk, dažas lietas, ko pārbaudīt:

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignore Log
lv: Ignorēšanas žurnāls

en: Ignore Permissions
lv: Ignorēšanas atļaujas

en: Ignore This %s
lv: Ignorēt šo %s

en: Ignore issue ID %d
lv: Ignorēt problēmu ar ID %d

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Ignored Accessibility Issues
lv: Ignorētās pieejamības problēmas

en: Ignored By
lv: Ignorēja

en: Ignored Issues
lv: Ignorētās problēmas

en: Image
lv: Attēls

en: Individual Open Issues
lv: Individuālās atvērtās problēmas

en: Individually Ignored Issues
lv: Individuāli ignorētās problēmas

en: Issue
lv: Problēma

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
lv: Problēmas, kas rada neapmierinātību vai apjukumu, bet var būt apejamas vai nav būtiskas vietnes izpratnei un lietošanai.

en: Item Post Type
lv: Vienuma ieraksta tips

en: Item Post Types
lv: Vienumu ierakstu tipi

en: Item Type
lv: Vienuma tips

en: Item Types
lv: Vienumu tipi

en: Landmark
lv: Orientieris

en: License
lv: Licence

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: License Settings
lv: Licences iestatījumi

en: Low
lv: Zema

en: Low:
lv: Zemas:

en: Medium
lv: Vidēja

en: Medium:
lv: Vidējas:

en: Memory: %s
lv: Atmiņa: %s

en: More Detailed Documentation
lv: Detalizētāka dokumentācija

en: More than %s
lv: Vairāk nekā %s

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: New Accessibility Check
lv: Jauna pieejamības pārbaude

en: New Archive Page
lv: Jauna arhīva lapa

en: New Item Type Name
lv: Jauna vienuma tipa nosaukums

en: New Item Type Post Name
lv: Jauna vienuma tipa ieraksta nosaukums

en: No Ignores
lv: Nav ignorēšanu

en: No archive pages found
lv: Arhīva lapas nav atrastas

en: No archive pages found in Trash
lv: Arhīva lapas nav atrastas atkritnes mapē

en: No failed page scans yet
lv: Vēl nav neizdevušos lapu skenēšanas

en: No issues found
lv: Nav atrasta neviena problēma

en: No item post types found.
lv: Vienumu ierakstu tipi nav atrasti.

en: No item types found.
lv: Vienumu tipi nav atrasti.

en: Normal
lv: Normāls

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
lv: Piezīme: veiktspējas iemeslu dēļ šeit tiek parādītas ne vairāk kā %1$s problēmas. Kad atrisināsiet problēmas, parādīsies vairāk, līdz paliks mazāk nekā %1$s atrisināmās problēmas.

en: Number of items per page:
lv: Vienumu skaits lapā:

en: Open Issues
lv: Atvērtās problēmas

en: Pages
lv: Lapas

en: Pages list navigation
lv: Lapu saraksta navigācija

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lv: Lai labojumi atspoguļotos atskaitēs, lapas var būt jāsaglabā atkārtoti vai jāveic pilnas vietnes pārbaude.

en: Parent Item Post Type
lv: Vecāka vienuma ieraksta tips

en: Parent Item Post Type:
lv: Vecāka vienuma ieraksta tips:

en: Parent Item Type
lv: Vecāka vienuma tips

en: Parent Item Type:
lv: Vecāka vienuma tips:

en: Passed Accessibility Tests
lv: Izturēti pieejamības testi

en: Popular Item Post Types
lv: Populāri vienumu ierakstu tipi

en: Popular Item Types
lv: Populāri vienumu tipi

en: Post Status
lv: Raksta statuss

en: Post Title
lv: Raksta virsraksts

en: Post Type
lv: Raksta veids

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
lv: Potenciālas pieejamības problēmas, kas atkarībā no konteksta var būt problemātiskas. Šīs ir problēmas, kas var būt WCAG neatbilstības, bet prasa cilvēka pārbaudi, lai to apstiprinātu.

en: Reset to Default Sorting
lv: Atiestatīt uz noklusējuma kārtošanu

en: Review Issues
lv: Pārskatīt problēmas

en: Run Accessibility Check
lv: Palaist pieejamības pārbaudi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Saved: %s
lv: Saglabāts: %s

en: Saving: %s: error
lv: Saglabāšana: %s: kļūda

en: Saving: %s: failed.
lv: Saglabāšana: %s: neizdevās.

en: Saving: %s: started
lv: Saglabā: %s: sākts

en: Scan Failure Report
lv: Skenēšanas kļūmju pārskats

en: Scan Settings
lv: Skenēšanas iestatījumi

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
lv: Skenēt visus taksonomijas terminus, nevis tikai paraugu

en: Scan completed on %s.
lv: Skenēšana pabeigta %s.

en: Scan state is: %s
lv: Skenēšanas statuss ir: %s

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Archive Pages
lv: Meklēt arhīva lapas

en: Search Item Post Types
lv: Meklēt vienumu ierakstu tipus

en: Search Item Types
lv: Meklēt vienumu tipus

en: See additional scan troubleshooting documentation.
lv: Skatiet papildu skenēšanas problēmu novēršanas dokumentāciju.

en: Select %s
lv: Atlasīt %s

en: Select Accessibility Check
lv: Izvēlēties pieejamības pārbaudi

en: Select All
lv: Atlasīt visus

en: Select bulk action
lv: Izvēlēties lielapjoma darbību

en: Separate item post types with commas
lv: Atdalīt vienumu ierakstu tipus ar komatiem

en: Separate item types with commas
lv: Atdalīt vienumu tipus ar komatiem

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
lv: Nopietni pieejamības šķēršļi, kas bloķē piekļuvi vai funkcionalitāti. Kritiskas problēmas liedz lietotājiem ar invaliditāti izmantot saturu vai funkcijas.

en: Severities
lv: Smaguma pakāpes

en: Severity
lv: Smaguma pakāpe

en: Severity:
lv: Smaguma pakāpe:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
lv: Nozīmīgas problēmas, kas apgrūtina piekļuvi, bet pilnībā to nebloķē. Augstas problēmas rada būtiskas lietojamības problēmas asistīvo tehnoloģiju lietotājiem, bet nav kritiskas kļūmes.

en: Simplified Summary
lv: Vienkāršots kopsavilkums

en: Simplified Summary Heading
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma virsraksts

en: Skipping: %s.
lv: Izlaiž: %s.

en: Slow
lv: Lēns

en: Slowest
lv: Vislēnākais

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
lv: Nelielas problēmas, kas var ietekmēt dažus lietotājus vai radīt neērtības, bet parasti netraucē piekļuvi. Zema līmeņa problēmas var ietvert “labākās prakses”, kas nav WCAG neatbilstības.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
lv: Atvainojiet, vietnes administrators ir bloķējis PDF augšupielādi jūsu lietotāja lomai. Lūdzu, sazinieties ar administratoru, lai saņemtu atbalstu vai lai viņi augšupielādētu failu.

en: Stop Check
lv: Apturēt pārbaudi

en: Stop Global Ignore
lv: Pārtraukt globālo ignorēšanu

en: Stop Ignoring
lv: Pārtraukt ignorēšanu

en: Taxonomy Scanning
lv: Taksonomiju skenēšana

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
lv: Paldies, ka aktivizējāt %1$s. Šim spraudnim ir nepieciešama aktīva licences atslēga, lai tas darbotos. Lūdzu, <a href="%2$s">ievadiet savu licences atslēgu</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
lv: Pārbaude ir iestatīta rindā un sāksies drīzumā.

en: The check is in progress.
lv: Pārbaude ir procesā.

en: The following pages could not be scanned:
lv: Šādas lapas nevarēja noskenēt:

en: The running scan has been canceled.
lv: Pašreizējā skenēšana ir atcelta.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
lv: Nav iestatītu lapu pārbaudei. Atjauniniet pārbaudāmos ierakstu veidus cilnē %s.

en: There is a new version of %1$s available.
lv: Ir pieejama jauna %1$s versija.

en: There is a post to scan.
lv: Ir ieraksts, ko skenēt.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
lv: Šie iestatījumi kontrolē, kā pieejamības skeneris darbojas, pārbaudot jūsu vietnes saturu. Šo opciju pielāgošana var palīdzēt optimizēt skenēšanas veiktspēju, balstoties uz jūsu servera resursiem un vietnes struktūru.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
lv: Šie iestatījumi iespējo globālus labojumus visā jūsu vietnē.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
lv: Šķiet, ka šī ir nederīga licences atslēga %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
lv: Šis spraudnis pievieno Pro funkcijas Accessibility Checker spraudnim, ieskaitot pilnas vietnes skenēšanu. Lai šis spraudnis darbotos, jums jābūt aktīvai licences atslēgai.

en: Title
lv: Virsraksts

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
lv: Lai apskatītu problēmu sarakstu, kas ir ignorētas visā jūsu vietnē, noklikšķiniet uz pārbaudes nosaukuma tabulā zemāk. Tas parādīs visas individuālās koda instances, kas ir atzīmētas kā ignorētas šai konkrētajai pārbaudei, kas to ignorēja un kad. Lai redzētu globālās ignorēšanas, dodieties uz cilni “Globālās ignorēšanas” augšā.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
lv: Lai apskatītu visas vietnes pieejamības kļūdu un brīdinājumu sarakstu, noklikšķiniet uz pārbaudes nosaukuma tabulā zemāk. Lai ātri pārskatītu un novērstu problēmas, iesakām izmantot Ātrā ceļa funkciju, kas ļauj izveidot globālās ignorēšanas un atcelt visas problēmas instances visā jūsu vietnē.

en: Troubleshooting guidance:
lv: Problēmu novēršanas norādījumi:

en: Type
lv: Tips

en: Types
lv: Veidi

en: Understanding Issue Severities
lv: Problēmu smaguma pakāpju izpratne

en: Understanding Issue Types
lv: Problēmu veidu izpratne

en: Update Item Post Type
lv: Atjaunināt vienuma ieraksta tipu

en: Update Item Type
lv: Atjaunināt vienuma tipu

en: Update now.
lv: Atjaunināt tagad.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
lv: Atjauniniet pārbaudāmos rakstu veidus cilnē %s.

en: View
lv: Skatīt

en: View Archive Page
lv: Skatīt arhīva lapu

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
lv: Skatīt problēmu ar ID %d vietnē, atveras jaunā logā

en: View Item Post Type
lv: Skatīt vienuma ieraksta tipu

en: View Item Type
lv: Skatīt vienuma tipu

en: View Pages
lv: Skatīt lapas

en: View archive for "%s"
lv: Skatīt arhīvu “%s”

en: View on page
lv: Skatīt lapā

en: View version %s details
lv: Skatīt %s versijas informāciju

en: View version %s details.
lv: Skatīt %s versijas informāciju.

en: WCAG Level
lv: WCAG līmenis

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
lv: Brīdinājumi tiek novērsti, labojot kodu vai saturu lapā, vai izmantojot Accessibility Checker “Ignorēt” funkciju, lai tos noraidītu pēc pārbaudes, ka tie nav pieejamības kļūmes.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
lv: Ko darīt: Noklikšķiniet uz “Pārskatīt problēmas”, lai apskatītu atzīmētās kļūdas vai brīdinājumus un konkrētās lapas, kurās tie tika atrasti. Vai nu labojiet problēmu, vai izveidojiet globālo ignorēšanu, lai nekad vairs nesaņemtu brīdinājumu par šo koda fragmentu/problēmu, ja esat noteicis, ka tā patiesībā nav pieejamības problēma.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
lv: Ak vai! Izskatās, ka radās problēma, savienojoties ar REST API. Lūdzu, atsvaidziniet lapu, lai mēģinātu vēlreiz.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
lv: Ak vai! Izskatās, ka radās problēma, saglabājot lapas statusu. Lūdzu, pārlādējiet lapu, lai mēģinātu vēlreiz.

en: Why it matters:
lv: Kāpēc tas ir svarīgi:

en: You do not have permission to install plugin updates
lv: Jums nav atļaujas instalēt spraudņu atjauninājumus

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
lv: Jūsu %1$s licence ir beigusies. Šim spraudnim ir nepieciešama aktīva licences atslēga, lai tas darbotos. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Lūdzu, atjaunojiet savu licenci</a>, lai turpinātu izmantot %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
lv: Jūsu %1$s licence nav derīga. Šim spraudnim ir nepieciešama aktīva licences atslēga, lai tas darbotos. Lūdzu, <a href="%2$s">ievadiet savu licences atslēgu atkārtoti</a> vai <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">iegādājieties jaunu atslēgu</a>, lai izmantotu %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
lv: Jūsu %s licence nav aktīva šai URL adresei.

en: Your %s license key has been disabled.
lv: Jūsu %s licences atslēga ir atspējota.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
lv: Jūsu %s licences atslēga ir sasniegusi tās aktivizācijas limitu.

en: Your license for %s is active.
lv: Tava licence priekš %s ir aktīva.

en: Your license key
lv: Tavas licences atslēga

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
lv: Jūsu lietotāja kontam nav atļaujas ignorēt šo problēmu.

en: active
lv: aktīva

en: expired
lv: beigusies

en: follow the link below
lv: sekojiet saitei zemāk

en: general settings
lv: vispārīgie iestatījumi

en: getData: %s
lv: Iegūt datus: %s

en: image for row %s
lv: attēls rindai %s

en: not found
lv: nav atrasts

en: rest route scan-stats is not setup.
lv: REST maršruts scan-stats nav iestatīts.

en: update now
lv: atjaunināt tagad
