Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to nb translation catalogue (285 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
nb: %1$d - %2$d av %3$d problemer

en: %1$s %2$s will be checked.
nb: %1$s %2$s vil bli kontrollert.

en: %1$s (More than %2$s)
nb: %1$s (mer enn %2$s)

en: %1$s or %2$s
nb: %1$s eller %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
nb: %1$s sider ble sjekket vellykket av totalt %2$s sider.

en: %s Edit
nb: %s Rediger

en: %s Fix
nb: %s Fiks

en: %s View on page
nb: %s Vis på siden

en: %s is locked
nb: %s er låst

en: %s pages failed to complete scanning.
nb: %s sider kunne ikke fullføre skanningen.

en: (Empty Title)
nb: (tom tittel)

en: (No Title: %d)
nb: (ingen tittel: %d)

en: (opens new window)
nb: (åpner nytt vindu)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
nb: *** Hopper over innlegg %s: OMDIRIGERING ELLER FEIL

en: <strong>Date:</strong> %s
nb: <strong>Dato:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
nb: <strong>Ignorert av:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
nb: Om %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
nb: Accessibility Checker-dokumentasjon

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
nb: Accessibility Checker-dokumentasjon (åpnes i nytt vindu)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
nb: Accessibility Checker Pro: En påkrevd parameter mangler.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
nb: Accessibility Checker Pro: En påkrevd tabell har feil navn.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
nb: Accessibility Checker Pro: En påkrevd tabell mangler.

en: Accessibility Checker Support
nb: Accessibility Checker-støtte

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
nb: Accessibility Checker-støtte (åpnes i nytt vindu)

en: Accessibility Errors
nb: Tilgjengelighetsfeil

en: Accessibility Warnings
nb: Tilgjengelighetsadvarsler

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
nb: Tilgjengelighetsproblemer som nesten helt sikkert er barrierer for brukere med funksjonsnedsettelser. De bryter med et WCAG-suksesskriterium og kan programmatisk identifiseres som feil ved hjelp av Accessibility Checkers regler.

en: Action
nb: Handling

en: Actions
nb: Handlinger

en: Activate
nb: Aktiver

en: Activate License
nb: Aktiver lisens

en: Add New
nb: Legg til ny

en: Add New Archive Page
nb: Legg til ny arkivside

en: Add New Item Post Type
nb: Legg til ny element-innholdstype

en: Add New Item Type
nb: Legg til ny elementtype

en: Add or remove item post types
nb: Legg til eller fjern element-innholdstyper

en: Add or remove item types
nb: Legg til eller fjern elementtyper

en: Additional Resources
nb: Ytterligere ressurser

en: Affected Code
nb: Berørt kode

en: Affected Pages
nb: Berørte sider

en: All Issues
nb: Alle problemer

en: All Item Post Types
nb: Alle element-innholdstyper

en: All Item Types
nb: Alle elementtyper

en: All Notice Types
nb: Alle varseltyper

en: All Post Types
nb: Alle innholdstyper

en: All Statuses
nb: Alle statuser

en: All posts have been scanned.
nb: Alle innlegg har blitt skannet.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
nb: Alle taksonomi- og innleggstype-arkivsider vil bli kontrollert. Dette kan være et svært stort antall hvis du har mange taksonomitermer.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
nb: Det oppstod en feil ved forsøk på å aktivere %s, vennligst prøv igjen.

en: An error occurred, please try again.
nb: Det oppstod en feil, vennligst prøv igjen.

en: Apply
nb: Bruk

en: Archive Page
nb: Arkivside

en: Archive Pages
nb: Arkivsider

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
nb: Arkivsider vil bli sjekket ved hjelp av et utvalg av taksonomitermer og innholdstype-arkiver. Se hjelpeartiklene for detaljer om hvordan utvalg fungerer.

en: Archive pages will not be checked.
nb: Arkivsider vil ikke bli sjekket.

en: Bulk actions
nb: Massehandlinger

en: Check
nb: Kontroll

en: Check Complete!
nb: Sjekk fullført!

en: Check In Progress
nb: Sjekk pågår

en: Check Queued
nb: Sjekk satt i kø

en: Check Summary
nb: Kontrollsammendrag

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
nb: Sjekk arkivsider for alle taksonomitermer i stedet for et representativt utvalg. Krever arkivside-skanning og kan betydelig øke skannetiden og serverbelastningen.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
nb: Se etter og løs konsollfeil (JavaScript) når du ser på innlegget ditt på forsiden av nettstedet. De fleste skanningsfeil er forårsaket av JavaScript-feil i temaet ditt eller en utvidelse.

en: Check post: %s
nb: Sjekk innlegg: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
nb: Sjekk sammendraget nedenfor for å bekrefte innleggstypene du vil skanne, og klikk deretter på "Kjør tilgjengelighetskontroll"-knappen for å starte en fullstendig nettstedsskanning.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
nb: Kontrollert %1$s av %2$s sider %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
nb: Å sjekke hele nettstedet kan ta litt tid å fullføre. Denne siden må være åpen for at skanningen skal kunne kjøres.

en: Choose from the most used item post types
nb: Velg fra de mest brukte element-innholdstyper

en: Choose from the most used item types
nb: Velg fra de mest brukte elementtyper

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
nb: Velg om arkivsider skal inkluderes i fullstendige nettstedsskanninger. Som standard velger en utvalgsmetode taksonomitermer hvis arkivsider inkluderes i skanningen.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
nb: Velg hvilke brukerroller som har tillatelse til å ignorere problemer.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
nb: Rydder opp foreldreløs iframe: %s

en: Clear Filters
nb: Nullstill filtre

en: Color Contrast Errors
nb: Fargekontrast-feil

en: Comment
nb: Kommentar

en: Configure Scan Behavior
nb: Konfigurer skanneadferd

en: Contact your network administrator to install the update.
nb: Kontakt nettverksadministratoren din for å installere oppdateringen.

en: Content that couldn't be scanned:
nb: Innhold som ikke kunne skannes:

en: Count
nb: Antall

en: Critical
nb: Kritisk

en: Critical:
nb: Kritisk:

en: DEBOUNCE: %d
nb: FORSINKELSE: %d

en: Date
nb: Dato

en: Deactivate License
nb: Deaktiver lisens

en: Deactivate license
nb: Deaktiver lisens

en: Edit
nb: Rediger

en: Edit Archive Page
nb: Rediger arkivside

en: Edit Item Post Type
nb: Rediger element-innholdstype

en: Edit Item Type
nb: Rediger elementtype

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
nb: Rediger innlegg for problem-ID %d, åpner et nytt vindu

en: Edit this page, opens in a new window.
nb: Rediger denne siden, åpnes i et nytt vindu.

en: Enable scanning of archive pages
nb: Aktiver skanning av arkivsider

en: Enter a keyword to search by
nb: Skriv inn et søkeord

en: Enter your license info and press return to activate it.
nb: Skriv inn lisensinformasjonen din og trykk enter for å aktivere den.

en: Enter your license key
nb: Skriv inn lisensnøkkelen din

en: Error
nb: Feil

en: Error during GET request to %s
nb: Feil under GET-forespørsel til %s

en: Error during POST request to %s
nb: Feil under POST-forespørsel til %s

en: Errors
nb: Feil

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
nb: Feil løses ved å fikse koden eller innholdet på siden.

en: Failing checks
nb: Feilende kontroller

en: Fast
nb: Rask

en: Fast Track
nb: Hurtigspor

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
nb: Hurtigspor lar deg raskt gjennomgå og fikse eller ignorere HTML-utdrag som gir feil og advarsler på nettstedet ditt samtidig. Utdragene er sortert etter antall berørte sider og antall feilede kontroller, slik at du kan se elementer som kan ha størst innvirkning på nettstedets generelle tilgjengelighet.

en: Fast Track: %s
nb: Hurtigspor: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
nb: Raskere skanninger er mer ressurskrevende og kan legge høy belastning på nettstedet ditt.

en: Filter
nb: Filtrer

en: Filter by issue
nb: Filtrer etter problem

en: Filter by notice type
nb: Filtrer etter varseltype

en: Filter by post status
nb: Filtrer etter innholdsstatus

en: Filter by post type
nb: Filtrer etter innholdstype

en: Fix: %s
nb: Fiks: %s

en: For More Information:
nb: For mer informasjon:

en: Full Site Accessibility Check
nb: Fullstendig tilgjengelighetskontroll av nettstedet

en: Full Site Accessibility Scan
nb: Fullstendig tilgjengelighetsskanning av nettstedet

en: Full Site Scan
nb: Fullstendig nettstedsskanning

en: Full Site Scan Speed
nb: Hastighet for fullstendig nettstedsskanning

en: Full Site Scanner
nb: Fullstendig nettstedsskanner

en: Global Ignore
nb: Global ignorering

en: Global Ignores
nb: Globale ignoreringer

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
nb: Globale ignoreringer er feil eller advarsler som har blitt ignorert i bulk ved hjelp av Hurtigspor-funksjonen. Disse elementene fungerer som regler som vil forhindre at det spesifikke kodeutdraget blir markert for samme feil eller advarsel hvis nye sider legges til i fremtiden.

en: Global Ignores: %s
nb: Globale ignoreringer: %s

en: Go to page, opens in a new window.
nb: Gå til siden, åpnes i et nytt vindu.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
nb: Gå til redigeringsskjermen for det mislykkede innlegget og klikk på "oppdater" for å se om det kan skannes individuelt.

en: Got data:
nb: Mottatt data:

en: High
nb: Høy

en: High:
nb: Høy:

en: How to fix it:
nb: Hvordan fikse det:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
nb: Hvis Accessibility Checker ikke kan skanne innholdet på nettstedet ditt, er det noen ting du kan sjekke:

en: Ignore
nb: Ignorer

en: Ignore Log
nb: Ignoreringslogg

en: Ignore Permissions
nb: Ignoreringstillatelser

en: Ignore This %s
nb: Ignorer dette %s

en: Ignore issue ID %d
nb: Ignorer problem-ID %d

en: Ignored
nb: Ignorert

en: Ignored Accessibility Issues
nb: Ignorerte tilgjengelighetsproblemer

en: Ignored By
nb: Ignorert av

en: Ignored Issues
nb: Ignorerte problemer

en: Image
nb: Bilde

en: Individual Open Issues
nb: Individuelle åpne problemer

en: Individually Ignored Issues
nb: Individuelt ignorerte problemer

en: Issue
nb: Problem

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
nb: Problemer som forårsaker frustrasjon eller forvirring, men som kan ha en omvei eller ikke er sentrale for å forstå og bruke nettstedet.

en: Item Post Type
nb: Element-innholdstype

en: Item Post Types
nb: Element-innholdstyper

en: Item Type
nb: Elementtype

en: Item Types
nb: Elementtyper

en: Landmark
nb: Landemerke

en: License
nb: Lisens

en: License Key
nb: Lisensnøkkel

en: License Settings
nb: Lisensinnstillinger

en: Low
nb: Lav

en: Low:
nb: Lav:

en: Medium
nb: Middels

en: Medium:
nb: Middels:

en: Memory: %s
nb: Minne: %s

en: More Detailed Documentation
nb: Mer detaljert dokumentasjon

en: More than %s
nb: Mer enn %s

en: N/A
nb: Ikke tilgjengelig

en: New Accessibility Check
nb: Ny tilgjengelighetskontroll

en: New Archive Page
nb: Ny arkivside

en: New Item Type Name
nb: Nytt elementtype-navn

en: New Item Type Post Name
nb: Nytt elementtype-navn

en: No Ignores
nb: Ingen ignoreringer

en: No archive pages found
nb: Ingen arkivsider funnet

en: No archive pages found in Trash
nb: Ingen arkivsider funnet i papirkurven

en: No failed page scans yet
nb: Ingen mislykkede sideskanninger ennå

en: No issues found
nb: Ingen problemer funnet

en: No item post types found.
nb: Ingen element-innholdstyper funnet.

en: No item types found.
nb: Ingen elementtyper funnet.

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
nb: Merk: av ytelseshensyn vises maksimalt %1$s problemer her. Etter hvert som du løser problemer, vil flere vises til det er færre enn %1$s igjen å løse.

en: Number of items per page:
nb: Antall elementer per side:

en: Open Issues
nb: Åpne problemer

en: Pages
nb: Sider

en: Pages list navigation
nb: Sidelistenavigasjon

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
nb: Sider må kanskje lagres på nytt eller en full nettstedsskanning må kjøres for å se fikser reflektert i rapportene.

en: Parent Item Post Type
nb: Overordnet element-innholdstype

en: Parent Item Post Type:
nb: Overordnet element-innholdstype:

en: Parent Item Type
nb: Overordnet elementtype

en: Parent Item Type:
nb: Overordnet elementtype:

en: Passed Accessibility Tests
nb: Bestått tilgjengelighetstester

en: Popular Item Post Types
nb: Populære element-innholdstyper

en: Popular Item Types
nb: Populære elementtyper

en: Post Status
nb: Innholdsstatus

en: Post Title
nb: Innholdstittel

en: Post Type
nb: Innholdstype

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
nb: Potensielle tilgjengelighetsproblemer som kan være problematiske avhengig av kontekst. Dette er problemer som kan være WCAG-brudd, men krever menneskelig gjennomgang for å verifisere.

en: Reset to Default Sorting
nb: Tilbakestill til standard sortering

en: Review Issues
nb: Gjennomgå problemer

en: Run Accessibility Check
nb: Kjør tilgjengelighetskontroll

en: Save
nb: Lagre

en: Saved: %s
nb: Lagret: %s

en: Saving: %s: error
nb: Lagring: %s: feil

en: Saving: %s: failed.
nb: Lagring: %s: mislyktes.

en: Saving: %s: started
nb: Lagrer: %s: startet

en: Scan Failure Report
nb: Rapport om skanningsfeil

en: Scan Settings
nb: Skanneinnstillinger

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
nb: Skann alle taksonomitermer i stedet for bare et utvalg

en: Scan completed on %s.
nb: Skanning fullført %s.

en: Scan state is: %s
nb: Skannetilstand er: %s

en: Search
nb: Søk

en: Search Archive Pages
nb: Søk i arkivsider

en: Search Item Post Types
nb: Søk i element-innholdstyper

en: Search Item Types
nb: Søk i elementtyper

en: See additional scan troubleshooting documentation.
nb: Se ytterligere dokumentasjon for feilsøking av skanning.

en: Select %s
nb: Velg %s

en: Select Accessibility Check
nb: Velg tilgjengelighetskontroll

en: Select All
nb: Velg alle

en: Select bulk action
nb: Velg massehandling

en: Separate item post types with commas
nb: Skill element-innholdstyper med komma

en: Separate item types with commas
nb: Skill elementtyper med komma

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
nb: Alvorlige tilgjengelighetsbarrierer som blokkerer tilgang eller funksjonalitet. Kritiske problemer hindrer brukere med funksjonsnedsettelser i å bruke innhold eller funksjoner.

en: Severities
nb: Alvorlighetsgrader

en: Severity
nb: Alvorlighetsgrad

en: Severity:
nb: Alvorlighetsgrad:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
nb: Betydelige problemer som gjør tilgangen vanskelig, men ikke fullstendig blokkerer den. Høye problemer skaper vesentlige brukervennlighetsproblemer for brukere av hjelpemiddelteknologi, men er ikke kritiske feil.

en: Simplified Summary
nb: Forenklet sammendrag

en: Simplified Summary Heading
nb: Forenklet sammendragsoverskrift

en: Skipping: %s.
nb: Hopper over: %s.

en: Slow
nb: Sakte

en: Slowest
nb: Tregest

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
nb: Små problemer som kan påvirke noen brukere eller forårsake irritasjon, men vanligvis ikke hindrer tilgang. Lavnivåproblemer kan inkludere "beste praksis" som ikke er WCAG-brudd.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
nb: Beklager, nettstedsadministratoren har blokkert PDF-opplastinger for din brukerrolle. Vennligst kontakt en administrator for støtte eller for å få dem til å laste opp filen.

en: Stop Check
nb: Stopp kontrollen

en: Stop Global Ignore
nb: Stopp global ignorering

en: Stop Ignoring
nb: Stopp ignorering

en: Taxonomy Scanning
nb: Taksonomi-skanning

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
nb: Takk for at du aktiverer %1$s. Denne utvidelsen krever en aktiv lisensnøkkel for å fungere. Vennligst <a href="%2$s">skriv inn lisensnøkkelen din</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
nb: Sjekken er satt i kø og vil starte snart.

en: The check is in progress.
nb: Sjekken pågår.

en: The following pages could not be scanned:
nb: Følgende sider kunne ikke skannes:

en: The running scan has been canceled.
nb: Den pågående skanningen har blitt avbrutt.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
nb: Det er ingen sider satt til å bli kontrollert. Oppdater innleggstypene som skal kontrolleres under %s-fanen.

en: There is a new version of %1$s available.
nb: Det er en ny versjon av %1$s tilgjengelig.

en: There is a post to scan.
nb: Det er et innlegg å skanne.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
nb: Disse innstillingene kontrollerer hvordan tilgjengelighetsskanneren fungerer når den sjekker nettstedets innhold. Justering av disse alternativene kan bidra til å optimalisere skanneytelsen basert på serverressursene og nettstedets struktur.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
nb: Disse innstillingene aktiverer globale fikser på hele nettstedet ditt.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
nb: Dette ser ut til å være en ugyldig lisensnøkkel for %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
nb: Dette programtillegget legger til pro-funksjoner i Accessibility Checker-programtillegget, inkludert skanning av hele nettstedet. Du må ha en aktiv lisensnøkkel for at dette programtillegget skal fungere.

en: Title
nb: Tittel

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
nb: For å se en liste over problemer som har blitt ignorert på nettstedet ditt, klikk på et kontrollnavn i tabellen nedenfor. Dette vil vise deg alle individuelle forekomster av kode som har blitt markert som ignorert for den spesifikke kontrollen, av hvem og når. For å se globale ignoreringer, gå til "Globale ignoreringer"-fanen ovenfor.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
nb: For å se en liste over tilgjengelighetsfeil og -advarsler for hele nettstedet, klikk på et kontrollnavn i tabellen nedenfor. For raskt å gjennomgå og utbedre problemer, anbefaler vi å bruke Hurtigspor-funksjonen, som lar deg opprette globale ignoreringer og avvise alle forekomster av et problem på hele nettstedet.

en: Troubleshooting guidance:
nb: Feilsøkingsveiledning:

en: Types
nb: Typer

en: Understanding Issue Severities
nb: Forstå alvorlighetsgrader for problemer

en: Understanding Issue Types
nb: Forstå problemtyper

en: Update Item Post Type
nb: Oppdater element-innholdstype

en: Update Item Type
nb: Oppdater elementtype

en: Update now.
nb: Oppdater nå.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
nb: Oppdater innholdstyper som skal kontrolleres under %s-fanen.

en: View
nb: Vis

en: View Archive Page
nb: Vis arkivside

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
nb: Vis problem-ID %d på nettstedet, åpner et nytt vindu

en: View Item Post Type
nb: Vis element-innholdstype

en: View Item Type
nb: Vis elementtype

en: View Pages
nb: Vis sider

en: View archive for "%s"
nb: Vis arkiv for "%s"

en: View on page
nb: Vis på siden

en: View version %s details
nb: Se detaljer for versjon %s

en: View version %s details.
nb: Se detaljer for versjon %s.

en: WCAG Level
nb: WCAG-nivå

en: Warnings
nb: Advarsler

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
nb: Advarsler løses ved å fikse koden eller innholdet på siden eller ved å bruke "Ignorer"-funksjonen i Accessibility Checker for å avvise dem etter å ha bekreftet at de ikke er et tilgjengelighetsproblem.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
nb: Hva du skal gjøre: Klikk på "Gjennomgå problemer" for å se de markerte feilene eller advarslene og hvilke spesifikke side(r) de var på. Enten fikser du problemet eller oppretter en global ignorering for å aldri bli advart om dette kodeutdraget/problemet igjen hvis du har fastslått at det ikke egentlig er et tilgjengelighetsproblem.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
nb: Ups! Det ser ut til at det oppsto et problem med tilkoblingen til REST API. Vennligst oppdater siden for å prøve igjen.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
nb: Ups! Det ser ut til at det oppsto et problem med å lagre sidestatus. Vennligst last inn siden på nytt for å prøve igjen.

en: Why it matters:
nb: Hvorfor det er viktig:

en: You do not have permission to install plugin updates
nb: Du har ikke tillatelse til å installere utvidelsesoppdateringer

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
nb: Din %1$s-lisens har utløpt. Denne utvidelsen krever en aktiv lisensnøkkel for å fungere. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Vennligst forny lisensen din</a> for å fortsette å bruke %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
nb: Din %1$s-lisens er ugyldig. Denne utvidelsen krever en aktiv lisensnøkkel for å fungere. Vennligst <a href="%2$s">skriv inn lisensnøkkelen din på nytt</a> eller <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">kjøp en ny nøkkel</a> for å bruke %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
nb: Din %s-lisens er ikke aktiv for denne URL-en.

en: Your %s license key has been disabled.
nb: Din %s-lisensnøkkel har blitt deaktivert.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
nb: Din %s-lisensnøkkel har nådd aktiveringsgrensen.

en: Your license for %s is active.
nb: Lisensen din for %s er aktiv.

en: Your license key
nb: Lisensnøkkelen din

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
nb: Brukerkontoen din har ikke tillatelse til å ignorere dette problemet.

en: active
nb: aktiv

en: expired
nb: utløpt

en: follow the link below
nb: følg lenken nedenfor

en: general settings
nb: generelle innstillinger

en: getData: %s
nb: Henter data: %s

en: image for row %s
nb: bilde for rad %s

en: not found
nb: ikke funnet

en: rest route scan-stats is not setup.
nb: REST-rute scan-stats er ikke satt opp.

en: update now
nb: oppdater nå
