Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to nl translation catalogue (284 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
nl: %1$d - %2$d van %3$d problemen

en: %1$s %2$s will be checked.
nl: %1$s %2$s zullen worden gecontroleerd.

en: %1$s (More than %2$s)
nl: %1$s (meer dan %2$s)

en: %1$s or %2$s
nl: %1$s of %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
nl: %1$s pagina's zijn succesvol gecontroleerd van de in totaal %2$s pagina's.

en: %s Edit
nl: %s Bewerken

en: %s Fix
nl: %s Corrigeren

en: %s View on page
nl: %s Bekijk op pagina

en: %s is locked
nl: %s is vergrendeld

en: %s pages failed to complete scanning.
nl: %s pagina's konden niet worden gescand.

en: (Empty Title)
nl: (lege titel)

en: (No Title: %d)
nl: (geen titel: %d)

en: (opens new window)
nl: (opent nieuw venster)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
nl: *** Bericht %s overslaan: DOORVERWIJZING OF FOUT

en: <strong>Date:</strong> %s
nl: <strong>Datum:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
nl: <strong>Genegeerd door:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
nl: Over de %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
nl: Accessibility Checker Documentatie

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
nl: Accessibility Checker Documentatie (opent in nieuw venster)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
nl: Accessibility Checker Pro: Een vereiste parameter ontbreekt.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
nl: Accessibility Checker Pro: Een vereiste tabel heeft een onjuiste naam.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
nl: Accessibility Checker Pro: Een vereiste tabel ontbreekt.

en: Accessibility Checker Support
nl: Accessibility Checker Ondersteuning

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
nl: Accessibility Checker Ondersteuning (opent in nieuw venster)

en: Accessibility Errors
nl: Toegankelijkheidsfouten

en: Accessibility Warnings
nl: Toegankelijkheidswaarschuwingen

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
nl: Toegankelijkheidsproblemen die vrijwel zeker barrières vormen voor gebruikers met een beperking. Ze schenden een WCAG-succescriterium en kunnen programmatisch worden geïdentificeerd als fouten met behulp van de regels van Accessibility Checker.

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Archive Page
nl: Nieuwe archiefpagina toevoegen

en: Add New Item Post Type
nl: Nieuw item berichttype toevoegen

en: Add New Item Type
nl: Nieuw itemtype toevoegen

en: Add or remove item post types
nl: Item berichttypes toevoegen of verwijderen

en: Add or remove item types
nl: Itemtypes toevoegen of verwijderen

en: Additional Resources
nl: Aanvullende bronnen

en: Affected Code
nl: Getroffen code

en: Affected Pages
nl: Getroffen pagina's

en: All Issues
nl: Alle problemen

en: All Item Post Types
nl: Alle item berichttypes

en: All Item Types
nl: Alle itemtypes

en: All Notice Types
nl: Alle meldingstypen

en: All Post Types
nl: Alle berichttypen

en: All Statuses
nl: Alle statussen

en: All posts have been scanned.
nl: Alle berichten zijn gescand.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
nl: Alle taxonomie- en berichttype-archiefpagina's worden gecontroleerd. Dit kan een zeer groot aantal zijn als je veel taxonomietermen hebt.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het activeren van %s, probeer het opnieuw.

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Archive Page
nl: Archiefpagina

en: Archive Pages
nl: Archiefpagina's

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
nl: Archiefpagina's worden gecontroleerd met behulp van een steekproef van taxonomietermen en berichttypearchieven. Zie de helpartikelen voor details over hoe steekproeven werken.

en: Archive pages will not be checked.
nl: Archiefpagina's worden niet gecontroleerd.

en: Bulk actions
nl: Bulkacties

en: Check
nl: Controle

en: Check Complete!
nl: Controle voltooid!

en: Check In Progress
nl: Controle bezig

en: Check Queued
nl: Controle in wachtrij

en: Check Summary
nl: Controlesamenvatting

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
nl: Controleer archiefpagina's voor alle taxonomietermen in plaats van een representatieve steekproef. Vereist het scannen van archiefpagina's en kan de scantijd en serverbelasting aanzienlijk verhogen.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
nl: Controleer op en los console (JavaScript) fouten op bij het bekijken van uw bericht aan de voorkant van de website. De meeste scanmislukkingen worden veroorzaakt door JavaScript-fouten in uw thema of een plugin.

en: Check post: %s
nl: Controleer bericht: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
nl: Controleer de samenvatting hieronder om de berichttypen te bevestigen die u wilt scannen en klik vervolgens op de knop “Toegankelijkheidscontrole uitvoeren” om een volledige websitescan te starten.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
nl: Gecontroleerd %1$s van %2$s pagina's %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
nl: Het controleren van de volledige site kan enige tijd duren. Deze pagina moet open blijven voor de scan.

en: Choose from the most used item post types
nl: Kies uit de meest gebruikte item berichttypes

en: Choose from the most used item types
nl: Kies uit de meest gebruikte itemtypes

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
nl: Kies of archiefpagina's moeten worden opgenomen in volledige sitescans. Standaard selecteert een steekproefmethode taxonomietermen waarvan de archiefpagina's in de scan worden opgenomen.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
nl: Kies welke gebruikersrollen toestemming hebben om problemen te negeren.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
nl: Opruimen van verweesde iframe: %s

en: Clear Filters
nl: Filters wissen

en: Color Contrast Errors
nl: Kleurcontrastfouten

en: Comment
nl: Opmerking

en: Configure Scan Behavior
nl: Scangedrag configureren

en: Contact your network administrator to install the update.
nl: Neem contact op met uw netwerkbeheerder om de update te installeren.

en: Content that couldn't be scanned:
nl: Inhoud die niet kon worden gescand:

en: Count
nl: Aantal

en: Critical
nl: Kritiek

en: Critical:
nl: Kritiek:

en: Date
nl: Datum

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: Deactivate license
nl: Licentie deactiveren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Archive Page
nl: Archiefpagina bewerken

en: Edit Item Post Type
nl: Item berichttype bewerken

en: Edit Item Type
nl: Itemtype bewerken

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
nl: Bewerk bericht voor probleem-ID %d, opent een nieuw venster

en: Edit this page, opens in a new window.
nl: Bewerk deze pagina, opent in een nieuw venster.

en: Enable scanning of archive pages
nl: Scannen van archiefpagina's inschakelen

en: Enter a keyword to search by
nl: Voer een zoekwoord in om te zoeken

en: Enter your license info and press return to activate it.
nl: Voer je licentiegegevens in en druk op enter om deze te activeren.

en: Enter your license key
nl: Voer uw licentiesleutel in

en: Error
nl: Fout

en: Error during GET request to %s
nl: Fout tijdens GET-verzoek naar %s

en: Error during POST request to %s
nl: Fout tijdens POST-verzoek naar %s

en: Errors
nl: Fouten

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
nl: Fouten worden opgelost door de code of inhoud op de pagina te corrigeren.

en: Failing checks
nl: Mislukte controles

en: Fast
nl: Snel

en: Fast Track
nl: Snelle aanpak

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
nl: Snelle aanpak stelt u in staat om HTML-fragmenten die fouten en waarschuwingen op uw website veroorzaken snel te beoordelen en in één keer te corrigeren of te negeren. Fragmenten zijn geordend op het aantal getroffen pagina's en het aantal mislukte controles, zodat u elementen kunt zien die mogelijk de grootste impact hebben op de algehele toegankelijkheid van uw website.

en: Fast Track: %s
nl: Snelle aanpak: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
nl: Snellere scans zijn intensiever qua brongebruik en kunnen een hoge belasting op uw website veroorzaken.

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter by issue
nl: Filteren op probleem

en: Filter by notice type
nl: Filteren op meldingstype

en: Filter by post status
nl: Filteren op berichtstatus

en: Filter by post type
nl: Filteren op berichttype

en: Fix: %s
nl: Correctie: %s

en: For More Information:
nl: Voor meer informatie:

en: Full Site Accessibility Check
nl: Volledige toegankelijkheidscontrole van de website

en: Full Site Accessibility Scan
nl: Volledige toegankelijkheidsscan van de website

en: Full Site Scan
nl: Volledige websitescan

en: Full Site Scan Speed
nl: Snelheid volledige websitescan

en: Full Site Scanner
nl: Volledige sitescanner

en: Global Ignore
nl: Globale negering

en: Global Ignores
nl: Globale negeringen

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
nl: Globale negeringen zijn fouten of waarschuwingen die in bulk zijn genegeerd met behulp van de Snelle aanpak-functie. Deze items fungeren als regels die voorkomen dat het specifieke codefragment voor dezelfde fout of waarschuwing wordt gemarkeerd als er in de toekomst nieuwe pagina's worden toegevoegd.

en: Global Ignores: %s
nl: Globale negeringen: %s

en: Go to page, opens in a new window.
nl: Ga naar pagina, opent in een nieuw venster.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
nl: Ga naar het bewerkingsscherm van het mislukte bericht en klik op “bijwerken” om te zien of het individueel kan worden gescand.

en: Got data:
nl: Gegevens ontvangen:

en: High
nl: Hoog

en: High:
nl: Hoog:

en: How to fix it:
nl: Hoe het op te lossen:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
nl: Als Accessibility Checker de inhoud van je website niet kan scannen, zijn dit enkele zaken om te controleren:

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore Log
nl: Negeerlogboek

en: Ignore Permissions
nl: Negeerrechten

en: Ignore This %s
nl: Negeer deze %s

en: Ignore issue ID %d
nl: Negeer probleem-ID %d

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Ignored Accessibility Issues
nl: Genegeerde toegankelijkheidsproblemen

en: Ignored By
nl: Genegeerd door

en: Ignored Issues
nl: Genegeerde problemen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Individual Open Issues
nl: Individuele openstaande problemen

en: Individually Ignored Issues
nl: Individueel genegeerde problemen

en: Issue
nl: Probleem

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
nl: Problemen die frustratie of verwarring veroorzaken, maar mogelijk een workaround hebben of niet essentieel zijn voor het begrijpen en gebruiken van de site.

en: Item Post Type
nl: Item berichttype

en: Item Post Types
nl: Item berichttypes

en: Item Type
nl: Itemtype

en: Item Types
nl: Itemtypes

en: Landmark
nl: Herkenningspunt

en: License
nl: Licentie

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License Settings
nl: Licentie-instellingen

en: Low
nl: Laag

en: Low:
nl: Laag:

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Medium:
nl: Gemiddeld:

en: Memory: %s
nl: Geheugen: %s

en: More Detailed Documentation
nl: Meer gedetailleerde documentatie

en: More than %s
nl: Meer dan %s

en: N/A
nl: N.v.t

en: New Accessibility Check
nl: Nieuwe toegankelijkheidscontrole

en: New Archive Page
nl: Nieuwe archiefpagina

en: New Item Type Name
nl: Nieuwe itemtype naam

en: New Item Type Post Name
nl: Nieuwe item berichttype naam

en: No Ignores
nl: Geen negeringen

en: No archive pages found
nl: Geen archiefpagina's gevonden

en: No archive pages found in Trash
nl: Geen archiefpagina's gevonden in de prullenbak

en: No failed page scans yet
nl: Nog geen mislukte paginascans

en: No issues found
nl: Geen problemen gevonden

en: No item post types found.
nl: Geen item berichttypes gevonden.

en: No item types found.
nl: Geen itemtypes gevonden.

en: Normal
nl: Normaal

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
nl: Opmerking: om prestatiereden worden hier maximaal %1$s problemen getoond. Naarmate u problemen oplost, worden er meer getoond totdat er minder dan %1$s overblijven om op te lossen.

en: Number of items per page:
nl: Aantal items per pagina:

en: Open Issues
nl: Open problemen

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages list navigation
nl: Paginanavigatie

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
nl: Pagina's moeten mogelijk opnieuw worden opgeslagen of er moet een volledige sitescan worden uitgevoerd om correcties in rapporten weerspiegeld te zien.

en: Parent Item Post Type
nl: Bovenliggend item berichttype

en: Parent Item Post Type:
nl: Bovenliggend item berichttype:

en: Parent Item Type
nl: Bovenliggend itemtype

en: Parent Item Type:
nl: Bovenliggend itemtype:

en: Passed Accessibility Tests
nl: Geslaagde toegankelijkheidstests

en: Popular Item Post Types
nl: Populaire item berichttypes

en: Popular Item Types
nl: Populaire itemtypes

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
nl: Mogelijke toegankelijkheidsproblemen die afhankelijk van de context problematisch kunnen zijn. Dit zijn kwesties die mogelijk WCAG-fouten zijn, maar menselijke beoordeling vereisen om te verifiëren.

en: Reset to Default Sorting
nl: Herstel naar standaard sortering

en: Review Issues
nl: Problemen beoordelen

en: Run Accessibility Check
nl: Toegankelijkheidscontrole uitvoeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Saved: %s
nl: Opgeslagen: %s

en: Saving: %s: error
nl: Opslaan: %s: fout

en: Saving: %s: failed.
nl: Opslaan: %s: mislukt.

en: Saving: %s: started
nl: Opslaan: %s: gestart

en: Scan Failure Report
nl: Scanfoutrapport

en: Scan Settings
nl: Scaninstellingen

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
nl: Scan alle taxonomietermen in plaats van alleen een steekproef

en: Scan completed on %s.
nl: Scan voltooid op %s.

en: Scan state is: %s
nl: Scanstatus is: %s

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Archive Pages
nl: Archiefpagina's zoeken

en: Search Item Post Types
nl: Item berichttypes zoeken

en: Search Item Types
nl: Itemtypes zoeken

en: See additional scan troubleshooting documentation.
nl: Bekijk aanvullende documentatie voor het oplossen van scanproblemen.

en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Select Accessibility Check
nl: Selecteer toegankelijkheidscontrole

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select bulk action
nl: Selecteer bulkactie

en: Separate item post types with commas
nl: Scheid item berichttypes met komma's

en: Separate item types with commas
nl: Scheid itemtypes met komma's

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
nl: Ernstige toegankelijkheidsbarrières die toegang of functionaliteit blokkeren. Kritieke problemen verhinderen gebruikers met een beperking om inhoud of functies te gebruiken.

en: Severities
nl: Ernstniveaus

en: Severity
nl: Ernst

en: Severity:
nl: Ernst:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
nl: Aanzienlijke problemen die toegang moeilijk maken, maar niet volledig blokkeren. Hoge problemen veroorzaken aanzienlijke bruikbaarheidsproblemen voor gebruikers van ondersteunende technologie, maar zijn geen kritieke fouten.

en: Simplified Summary
nl: Vereenvoudigde samenvatting

en: Simplified Summary Heading
nl: Vereenvoudigde samenvatting kop

en: Skipping: %s.
nl: Overslaan: %s.

en: Slow
nl: Langzaam

en: Slowest
nl: Langzaamst

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
nl: Kleine problemen die sommige gebruikers kunnen beïnvloeden of ergernis kunnen veroorzaken, maar meestal geen toegang verhinderen. Problemen van laag niveau kunnen “best practices” omvatten die geen WCAG-fouten zijn.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
nl: Sorry, de websitebeheerder heeft PDF-uploads geblokkeerd voor uw gebruikersrol. Neem contact op met een beheerder voor ondersteuning of om het bestand te laten uploaden.

en: Stop Check
nl: Controle stoppen

en: Stop Global Ignore
nl: Globale negering stoppen

en: Stop Ignoring
nl: Stoppen met negeren

en: Taxonomy Scanning
nl: Taxonomie scannen

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
nl: Bedankt voor het activeren van %1$s. Deze plugin vereist een actieve licentiesleutel om te functioneren. <a href="%2$s">Voer uw licentiesleutel in</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
nl: De controle is in de wachtrij geplaatst en zal binnenkort beginnen.

en: The check is in progress.
nl: De controle is bezig.

en: The following pages could not be scanned:
nl: De volgende pagina's konden niet worden gescand:

en: The running scan has been canceled.
nl: De lopende scan is geannuleerd.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
nl: Er zijn geen pagina's ingesteld om te worden gecontroleerd. Werk de te controleren berichttypen bij onder het tabblad %s.

en: There is a new version of %1$s available.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar.

en: There is a post to scan.
nl: Er is een bericht om te scannen.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
nl: Deze instellingen bepalen hoe de toegankelijkheidsscanner werkt bij het controleren van je site-inhoud. Het aanpassen van deze opties kan helpen om de scanprestaties te optimaliseren op basis van je serverbronnen en sitestructuur.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
nl: Deze instellingen maken globale correcties mogelijk op uw hele site.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
nl: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel voor %s te zijn.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
nl: Deze plugin voegt pro-functies toe aan de Accessibility Checker plugin, inclusief volledige websitescans. Je moet een actieve licentiesleutel hebben om deze plugin te laten werken.

en: Title
nl: Titel

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
nl: Om een lijst met problemen te bekijken die op uw hele site zijn genegeerd, klikt u op een controlenaam in de onderstaande tabel. Dit toont u alle individuele gevallen van code die zijn gemarkeerd als genegeerd voor die specifieke controle, door wie en wanneer. Om globale negeringen te zien, gaat u naar het tabblad “Globale negeringen” hierboven.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
nl: Om een lijst met toegankelijkheidsfouten en -waarschuwingen voor de hele site te bekijken, klikt u op een controlenaam in de onderstaande tabel. Om snel problemen te beoordelen en te verhelpen, raden we aan om de Snelle aanpak-functie te gebruiken, waarmee u globale negeringen kunt maken en alle instanties van een probleem op uw hele site kunt negeren.

en: Troubleshooting guidance:
nl: Richtlijnen voor probleemoplossing:

en: Types
nl: Soorten

en: Understanding Issue Severities
nl: Inzicht in ernstniveaus van problemen

en: Understanding Issue Types
nl: Inzicht in probleemsoorten

en: Update Item Post Type
nl: Item berichttype bijwerken

en: Update Item Type
nl: Itemtype bijwerken

en: Update now.
nl: Nu bijwerken.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
nl: Werk de te controleren berichttypen bij onder het tabblad %s.

en: View
nl: Bekijken

en: View Archive Page
nl: Archiefpagina bekijken

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
nl: Bekijk probleem-ID %d op de website, opent een nieuw venster

en: View Item Post Type
nl: Item berichttype bekijken

en: View Item Type
nl: Itemtype bekijken

en: View Pages
nl: Pagina's bekijken

en: View archive for "%s"
nl: Archief bekijken voor “%s”

en: View on page
nl: Bekijk op pagina

en: View version %s details
nl: Bekijk details van versie %s

en: View version %s details.
nl: Bekijk details van versie %s.

en: WCAG Level
nl: WCAG-niveau

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
nl: Waarschuwingen worden opgelost door de code of inhoud op de pagina te corrigeren of door de functie “Negeren” in Accessibility Checker te gebruiken om ze te negeren nadat is geverifieerd dat ze geen toegankelijkheidsfout zijn.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
nl: Wat te doen: Klik op “Problemen beoordelen” om de gemarkeerde fouten of waarschuwingen te zien en op welke specifieke pagina('s) ze voorkwamen. Los het probleem op of maak een Globale negering aan om nooit meer gewaarschuwd te worden over dit codefragment/probleem als u heeft vastgesteld dat het geen echt toegankelijkheidsprobleem is.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
nl: Oeps! Er lijkt een probleem te zijn met de verbinding naar de Rest API. Vernieuw de pagina om het opnieuw te proberen.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
nl: Oeps! Er lijkt een probleem te zijn met het opslaan van een paginastatus. Laad de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen.

en: Why it matters:
nl: Waarom het belangrijk is:

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: U heeft geen toestemming om plugin-updates te installeren

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
nl: Uw %1$s licentie is verlopen. Deze plugin vereist een actieve licentiesleutel om te functioneren. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Vernieuw uw licentie</a> om %2$s te blijven gebruiken.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
nl: Uw %1$s licentie is ongeldig. Deze plugin vereist een actieve licentiesleutel om te functioneren. <a href="%2$s">Voer uw licentiesleutel opnieuw in</a> of <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">koop een nieuwe sleutel</a> om %3$s te gebruiken.

en: Your %s license is not active for this URL.
nl: Uw %s licentie is niet actief voor deze URL.

en: Your %s license key has been disabled.
nl: Uw %s licentiesleutel is uitgeschakeld.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
nl: Uw %s licentiesleutel heeft de activatielimiet bereikt.

en: Your license for %s is active.
nl: Je licentie voor %s is actief.

en: Your license key
nl: Je licentiesleutel

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
nl: Uw gebruikersaccount heeft geen toestemming om dit probleem te negeren.

en: active
nl: actief

en: expired
nl: verlopen

en: follow the link below
nl: volg de link hieronder

en: general settings
nl: algemene instellingen

en: image for row %s
nl: afbeelding voor rij %s

en: not found
nl: niet gevonden

en: rest route scan-stats is not setup.
nl: rest route scan-stats is niet ingesteld.

en: update now
nl: nu bijwerken
