Accessibility Checker Pro 1.15.0 - en to pl translation catalogue (231 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
pl: %1$d - %2$d z %3$d problemów

en: %1$s %2$s will be checked.
pl: %1$s %2$s zostanie sprawdzonych.

en: %1$s (More than %2$s)
pl: %1$s (więcej niż %2$s)

en: %1$s or %2$s
pl: %1$s lub %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
pl: %1$s stron zostało pomyślnie sprawdzonych z %2$s wszystkich stron.

en: %s Edit
pl: %s Edytuj

en: %s Fix
pl: %s Napraw

en: %s View on page
pl: %s Zobacz na stronie

en: %s is locked
pl: %s jest zablokowany

en: %s pages failed to complete scanning.
pl: Nie udało się ukończyć skanowania %s stron.

en: (Empty Title)
pl: (pusty tytuł)

en: (No Title: %d)
pl: (brak tytułu: %d)

en: (opens new window)
pl: (otwiera nowe okno)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
pl: *** Pomijanie wpisu %s:PRZEKIEROWANIE LUB BŁĄD

en: <strong>Date:</strong> %s
pl: <strong>Data:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
pl: <strong>Zignorowane przez:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
pl: O %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
pl: Dokumentacja Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
pl: Dokumentacja Accessibility Checker (otwiera się w nowym oknie)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
pl: Accessibility Checker Pro: Brakuje wymaganego parametru.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
pl: Accessibility Checker Pro: Wymagana tabela ma nieprawidłową nazwę.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
pl: Accessibility Checker Pro: Brakuje wymaganej tabeli.

en: Accessibility Checker Support
pl: Wsparcie Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
pl: Wsparcie Accessibility Checker (otwiera się w nowym oknie)

en: Accessibility Errors
pl: Błędy dostępności

en: Accessibility Warnings
pl: Ostrzeżenia dostępności

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
pl: Problemy z dostępnością, które prawie na pewno stanowią bariery dla użytkowników z niepełnosprawnościami. Naruszają one kryteria sukcesu WCAG i mogą być programowo zidentyfikowane jako niepowodzenia przy użyciu reguł Accessibility Checker.

en: Action
pl: Działanie

en: Actions
pl: Działania

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: Additional Resources
pl: Dodatkowe zasoby

en: Affected Code
pl: Kod, którego dotyczy problem

en: Affected Pages
pl: Strony, których dotyczy problem

en: All Issues
pl: Wszystkie problemy

en: All Notice Types
pl: Wszystkie typy powiadomień

en: All Post Types
pl: Wszystkie typy wpisów

en: All Statuses
pl: Wszystkie statusy

en: All posts have been scanned.
pl: Wszystkie wpisy zostały przeskanowane.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas próby aktywacji %s, spróbuj ponownie.

en: An error occurred, please try again.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Bulk actions
pl: Działania masowe

en: Check
pl: Kontrola

en: Check Complete!
pl: Sprawdzanie zakończone!

en: Check In Progress
pl: Sprawdzanie w toku

en: Check Queued
pl: Sprawdzenie w kolejce

en: Check Summary
pl: Podsumowanie kontroli

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
pl: Sprawdź i rozwiąż błędy konsoli (JavaScript) podczas przeglądania wpisu w interfejsie użytkownika witryny. Większość niepowodzeń skanowania jest spowodowana błędami JavaScript w Twoim motywie lub wtyczce.

en: Check post: %s
pl: Sprawdź wpis: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
pl: Sprawdź podsumowanie poniżej, aby potwierdzić typy postów, które chcesz przeskanować, a następnie kliknij przycisk „Uruchom kontrolę dostępności”, aby rozpocząć skanowanie całej witryny.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
pl: Sprawdzono %1$s z %2$s stron %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
pl: Sprawdzenie całej witryny może zająć trochę czasu. Ta strona musi pozostać otwarta, aby skan mógł być przeprowadzony.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
pl: Wybierz, które role użytkowników mają uprawnienia do ignorowania problemów.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
pl: Czyszczenie osieroconych ramek iframe: %s

en: Clear Filters
pl: Wyczyść filtry

en: Color Contrast Errors
pl: Błędy kontrastu kolorów

en: Comment
pl: Komentarz

en: Contact your network administrator to install the update.
pl: Skontaktuj się z administratorem sieci, aby zainstalować aktualizację.

en: Content that couldn't be scanned:
pl: Treści, których nie udało się przeskanować:

en: Count
pl: Liczba

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Critical:
pl: Krytyczny:

en: Date
pl: Data

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj licencję

en: Deactivate license
pl: Dezaktywuj licencję

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
pl: Edytuj wpis dla problemu ID %d, otwiera nowe okno

en: Edit this page, opens in a new window.
pl: Edytuj tę stronę, otwiera się w nowym oknie.

en: Enter a keyword to search by
pl: Wpisz słowo kluczowe do wyszukania

en: Enter your license info and press return to activate it.
pl: Wprowadź dane licencyjne i naciśnij enter, aby ją aktywować.

en: Enter your license key
pl: Wprowadź swój klucz licencyjny

en: Error
pl: Błąd

en: Error during GET request to %s
pl: Błąd podczas żądania GET do %s

en: Error during POST request to %s
pl: Błąd podczas żądania POST do %s

en: Errors
pl: Błędy

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
pl: Błędy są rozwiązywane poprzez poprawienie kodu lub treści na stronie.

en: Failing checks
pl: Nieudane kontrole

en: Fast
pl: Szybko

en: Fast Track
pl: Szybka ścieżka

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
pl: Szybka ścieżka pozwala na szybkie przeglądanie i naprawianie lub ignorowanie fragmentów HTML, które powodują błędy i ostrzeżenia na Twojej stronie, wszystko na raz. Fragmenty są uporządkowane według liczby stron, na które mają wpływ, oraz liczby nieudanych kontroli, dzięki czemu możesz zobaczyć elementy, które mogą mieć największy wpływ na ogólną dostępność Twojej strony.

en: Fast Track: %s
pl: Szybka ścieżka: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
pl: Szybsze skanowania są bardziej wymagające dla zasobów i mogą powodować duże obciążenie Twojej witryny.

en: Filter
pl: Filtruj

en: Filter by issue
pl: Filtruj według problemu

en: Filter by notice type
pl: Filtruj według typu powiadomienia

en: Filter by post status
pl: Filtruj według statusu wpisu

en: Filter by post type
pl: Filtruj według typu wpisu

en: Fix: %s
pl: Napraw: %s

en: For More Information:
pl: Aby uzyskać więcej informacji:

en: Full Site Accessibility Check
pl: Pełna kontrola dostępności witryny

en: Full Site Accessibility Scan
pl: Pełne skanowanie dostępności witryny

en: Full Site Scan
pl: Pełne skanowanie witryny

en: Full Site Scan Speed
pl: Prędkość pełnego skanowania witryny

en: Global Ignore
pl: Globalne ignorowanie

en: Global Ignores
pl: Globalne ignorowania

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
pl: Globalne Ignorowania to błędy lub ostrzeżenia, które zostały masowo zignorowane przy użyciu funkcji Szybkiej Ścieżki. Te elementy działają jako reguły, które zapobiegają oznaczaniu konkretnego fragmentu kodu tym samym błędem lub ostrzeżeniem, jeśli w przyszłości zostaną dodane nowe strony.

en: Global Ignores: %s
pl: Globalne ignorowania: %s

en: Go to page, opens in a new window.
pl: Przejdź do strony, otwiera się w nowym oknie.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
pl: Przejdź do ekranu edycji nieudanego wpisu i kliknij „aktualizuj”, aby sprawdzić, czy można go zeskanować indywidualnie.

en: Got data:
pl: Otrzymano dane:

en: High
pl: Wysoki

en: High:
pl: Wysoki:

en: How to fix it:
pl: Jak to naprawić:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
pl: Jeśli Accessibility Checker nie może skanować treści na Twojej witrynie, sprawdź następujące rzeczy:

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore Log
pl: Dziennik ignorowanych

en: Ignore Permissions
pl: Uprawnienia do ignorowania

en: Ignore This %s
pl: Ignoruj ten %s

en: Ignore issue ID %d
pl: Ignoruj problem ID %d

en: Ignored
pl: Zignorowane

en: Ignored Accessibility Issues
pl: Zignorowane problemy z dostępnością

en: Ignored By
pl: Zignorowane przez

en: Ignored Issues
pl: Zignorowane problemy

en: Image
pl: Obraz

en: Individual Open Issues
pl: Indywidualne otwarte problemy

en: Individually Ignored Issues
pl: Indywidualnie zignorowane problemy

en: Issue
pl: Problem

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
pl: Problemy, które powodują frustrację lub dezorientację, ale mogą mieć obejście lub nie są kluczowe dla zrozumienia i korzystania z witryny.

en: Landmark
pl: Punkt orientacyjny

en: License
pl: Licencja

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License Settings
pl: Ustawienia licencji

en: Low
pl: Niski

en: Low:
pl: Niski:

en: Medium
pl: Średni

en: Medium:
pl: Średni:

en: Memory: %s
pl: Pamięć: %s

en: More Detailed Documentation
pl: Bardziej szczegółowa dokumentacja

en: More than %s
pl: Więcej niż %s

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: New Accessibility Check
pl: Nowa kontrola dostępności

en: No Ignores
pl: Brak ignorowań

en: No failed page scans yet
pl: Brak nieudanych skanowań stron

en: No issues found
pl: Nie znaleziono problemów

en: Normal
pl: Normalnie

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
pl: Uwaga: ze względów wydajnościowych wyświetlanych jest maksymalnie %1$s problemów. W miarę rozwiązywania problemów będzie pojawiać się więcej, aż pozostanie mniej niż %1$s do rozwiązania.

en: Number of items per page:
pl: Liczba elementów na stronie:

en: Open Issues
pl: Otwarte problemy

en: Pages
pl: Strony

en: Pages list navigation
pl: Nawigacja listy stron

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
pl: Może być konieczne ponowne zapisanie stron lub przeprowadzenie pełnego skanowania witryny, aby zobaczyć naprawy odzwierciedlone w raportach.

en: Passed Accessibility Tests
pl: Testy dostępności zakończone pomyślnie

en: Post Status
pl: Status wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Post Type
pl: Typ wpisu

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
pl: Potencjalne problemy z dostępnością, które mogą być problematyczne w zależności od kontekstu. Są to kwestie, które mogą być niezgodne z WCAG, ale wymagają ludzkiej weryfikacji.

en: Reset to Default Sorting
pl: Przywróć domyślne sortowanie

en: Review Issues
pl: Przejrzyj problemy

en: Run Accessibility Check
pl: Uruchom kontrolę dostępności

en: Save
pl: Zapisz

en: Saved: %s
pl: Zapisano: %s

en: Saving: %s: error
pl: Zapisywanie: %s: błąd

en: Saving: %s: failed.
pl: Zapisywanie: %s: nie powiodło się.

en: Saving: %s: started
pl: Zapisywanie: %s: rozpoczęte

en: Scan Failure Report
pl: Raport o nieudanych skanowaniach

en: Scan Settings
pl: Ustawienia skanowania

en: Scan completed on %s.
pl: Skanowanie zakończone %s.

en: Scan state is: %s
pl: Stan skanowania: %s

en: Search
pl: Szukaj

en: See additional scan troubleshooting documentation.
pl: Zobacz dodatkową dokumentację rozwiązywania problemów ze skanowaniem.

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Select Accessibility Check
pl: Wybierz kontrolę dostępności

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select bulk action
pl: Wybierz działanie masowe

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
pl: Poważne bariery dostępności, które blokują dostęp lub funkcjonalność. Problemy krytyczne uniemożliwiają użytkownikom z niepełnosprawnościami korzystanie z treści lub funkcji.

en: Severities
pl: Poziomy ważności

en: Severity
pl: Poziom ważności

en: Severity:
pl: Poziom ważności:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
pl: Znaczące problemy, które utrudniają dostęp, ale go całkowicie nie blokują. Problemy o wysokim poziomie ważności tworzą istotne problemy z użytecznością dla użytkowników technologii wspomagających, ale nie są krytycznymi niepowodzeniami.

en: Simplified Summary
pl: Uproszczone podsumowanie

en: Simplified Summary Heading
pl: Uproszczony nagłówek podsumowania

en: Skipping: %s.
pl: Pomijanie: %s.

en: Slow
pl: Wolno

en: Slowest
pl: Najwolniej

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
pl: Drobne problemy, które mogą wpływać na niektórych użytkowników lub powodować irytację, ale zwykle nie uniemożliwiają dostępu. Problemy niskiego poziomu mogą obejmować „najlepsze praktyki”, które nie są niezgodne z WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
pl: Przepraszamy, administrator strony zablokował przesyłanie plików PDF dla Twojej roli użytkownika. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy lub poproś go o przesłanie pliku.

en: Stop Check
pl: Zatrzymaj kontrolę

en: Stop Global Ignore
pl: Zatrzymaj globalne ignorowanie

en: Stop Ignoring
pl: Przestań ignorować

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
pl: Dziękujemy za aktywację %1$s. Ta wtyczka wymaga aktywnego klucza licencyjnego, aby działać. <a href="%2$s">Wprowadź swój klucz licencyjny</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
pl: Sprawdzenie zostało dodane do kolejki i wkrótce się rozpocznie.

en: The check is in progress.
pl: Trwa sprawdzanie.

en: The following pages could not be scanned:
pl: Następujące strony nie mogły zostać zeskanowane:

en: The running scan has been canceled.
pl: Trwające skanowanie zostało anulowane.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
pl: Nie ma stron ustawionych do sprawdzenia. Zaktualizuj typy wpisów do sprawdzenia w zakładce %s.

en: There is a new version of %1$s available.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s.

en: There is a post to scan.
pl: Jest wpis do przeskanowania.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
pl: Te ustawienia umożliwiają globalne naprawy w całej witrynie.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
pl: To wydaje się być nieprawidłowy klucz licencyjny dla %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
pl: Ta wtyczka dodaje funkcje premium do wtyczki Accessibility Checker, w tym pełne skanowanie witryny. Aby wtyczka działała, musisz posiadać aktywny klucz licencyjny.

en: Title
pl: Tytuł

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
pl: Aby wyświetlić listę problemów, które zostały zignorowane w całej witrynie, kliknij nazwę kontroli w poniższej tabeli. Pokaże to wszystkie indywidualne przypadki kodu, które zostały oznaczone jako zignorowane dla danej kontroli, przez kogo i kiedy. Aby zobaczyć globalne ignorowania, przejdź do zakładki „Globalne Ignorowania” powyżej.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
pl: Aby wyświetlić listę błędów i ostrzeżeń dotyczących dostępności w całej witrynie, kliknij nazwę kontroli w poniższej tabeli. Aby szybko przejrzeć i naprawić problemy, zalecamy skorzystanie z funkcji Szybkiej Ścieżki, która umożliwia tworzenie globalnych ignorowań i odrzucanie wszystkich wystąpień problemu w całej witrynie.

en: Troubleshooting guidance:
pl: Wskazówki do rozwiązywania problemów:

en: Type
pl: Typ

en: Types
pl: Typy

en: Understanding Issue Severities
pl: Zrozumienie poziomów ważności problemów

en: Understanding Issue Types
pl: Zrozumienie typów problemów

en: Update now.
pl: Zaktualizuj teraz.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
pl: Zaktualizuj typy postów do sprawdzenia w zakładce %s.

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
pl: Zobacz Problem ID %d na stronie, otwiera nowe okno

en: View Pages
pl: Zobacz strony

en: View on page
pl: Zobacz na stronie

en: View version %s details
pl: Zobacz szczegóły wersji %s

en: View version %s details.
pl: Zobacz szczegóły wersji %s.

en: WCAG Level
pl: Poziom WCAG

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
pl: Ostrzeżenia są rozwiązywane poprzez poprawienie kodu lub treści na stronie lub użycie funkcji „Ignoruj” w Accessibility Checker, aby je odrzucić po zweryfikowaniu, że nie są one naruszeniem dostępności.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
pl: Co robić: Kliknij „Przejrzyj problemy”, aby zobaczyć oznaczone błędy lub ostrzeżenia i na których konkretnych stronach się pojawiły. Napraw problem lub utwórz Globalne Ignorowanie, aby nigdy więcej nie otrzymywać ostrzeżeń o tym fragmencie kodu/problemie, jeśli stwierdziłeś, że nie jest to rzeczywisty problem z dostępnością.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
pl: Ups! Wygląda na to, że wystąpił problem z połączeniem z interfejsem API Rest. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
pl: Ups! Wygląda na to, że wystąpił problem z zapisywaniem statusu strony. Proszę przeładować stronę, aby spróbować ponownie.

en: Why it matters:
pl: Dlaczego to jest ważne:

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
pl: Twoja licencja %1$s wygasła. Ta wtyczka wymaga aktywnego klucza licencyjnego, aby działać. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Odnów swoją licencję</a>, aby nadal korzystać z %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
pl: Twoja licencja %1$s jest nieprawidłowa. Ta wtyczka wymaga aktywnego klucza licencyjnego, aby działać. <a href="%2$s">Wprowadź ponownie swój klucz licencyjny</a> lub <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">kup nowy klucz</a>, aby korzystać z %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
pl: Twoja licencja %s nie jest aktywna dla tego adresu URL.

en: Your %s license key has been disabled.
pl: Twój klucz licencyjny %s został wyłączony.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
pl: Twój klucz licencyjny %s osiągnął limit aktywacji.

en: Your license for %s is active.
pl: Twoja licencja dla %s jest aktywna.

en: Your license key
pl: Twój klucz licencyjny

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
pl: Twoje konto użytkownika nie ma uprawnień do ignorowania tego problemu.

en: active
pl: aktywny

en: expired
pl: wygasły

en: follow the link below
pl: skorzystaj z poniższego linku

en: general settings
pl: ustawienia ogólne

en: getData: %s
pl: Pobierz dane: %s

en: image for row %s
pl: obraz dla wiersza %s

en: not found
pl: nie znaleziono

en: rest route scan-stats is not setup.
pl: Trasa REST scan-stats nie jest skonfigurowana.

en: update now
pl: zaktualizuj teraz
