Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to sk translation catalogue (286 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
sk: %1$d - %2$d z %3$d problémov

en: %1$s %2$s will be checked.
sk: Bude skontrolovaných %1$s %2$s.

en: %1$s (More than %2$s)
sk: %1$s (viac ako %2$s)

en: %1$s or %2$s
sk: %1$s alebo %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
sk: %1$s stránok bolo úspešne skontrolovaných z celkového počtu %2$s stránok.

en: %s Edit
sk: %s Upraviť

en: %s Fix
sk: %s Opraviť

en: %s View on page
sk: %s Zobraziť na stránke

en: %s is locked
sk: %s je uzamknutý

en: %s pages failed to complete scanning.
sk: Skenovanie %s stránok zlyhalo.

en: (Empty Title)
sk: (prázdny názov)

en: (No Title: %d)
sk: (bez názvu: %d)

en: (opens new window)
sk: (otvorí nové okno)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
sk: *** Preskakuje sa príspevok %s: PRESMEROVANIE ALEBO CHYBA

en: <strong>Date:</strong> %s
sk: <strong>Dátum:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
sk: <strong>Ignorované používateľom:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
sk: O %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
sk: Dokumentácia Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
sk: Dokumentácia Accessibility Checker (otvorí sa v novom okne)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
sk: Accessibility Checker Pro: Chýba požadovaný parameter.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
sk: Accessibility Checker Pro: Požadovaná tabuľka má nesprávny názov.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
sk: Accessibility Checker Pro: Chýba požadovaná tabuľka.

en: Accessibility Checker Support
sk: Podpora Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
sk: Podpora Accessibility Checker (otvorí sa v novom okne)

en: Accessibility Errors
sk: Chyby prístupnosti

en: Accessibility Warnings
sk: Upozornenia prístupnosti

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
sk: Problémy s prístupnosťou, ktoré sú takmer určite prekážkami pre používateľov so zdravotným postihnutím. Porušujú kritérium úspešnosti WCAG a môžu byť programovo identifikované ako zlyhania pomocou pravidiel Accessibility Checker.

en: Action
sk: Akcia

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate License
sk: Aktivovať licenciu

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add New Archive Page
sk: Pridať novú archívnu stránku

en: Add New Item Post Type
sk: Pridať nový typ príspevku položky

en: Add New Item Type
sk: Pridať nový typ položky

en: Add or remove item post types
sk: Pridať alebo odstrániť typy príspevkov položiek

en: Add or remove item types
sk: Pridať alebo odstrániť typy položiek

en: Additional Resources
sk: Ďalšie zdroje

en: Affected Code
sk: Ovplyvnený kód

en: Affected Pages
sk: Ovplyvnené stránky

en: All Issues
sk: Všetky problémy

en: All Item Post Types
sk: Všetky typy príspevkov položiek

en: All Item Types
sk: Všetky typy položiek

en: All Notice Types
sk: Všetky typy upozornení

en: All Post Types
sk: Všetky typy príspevkov

en: All Statuses
sk: Všetky stavy

en: All posts have been scanned.
sk: Všetky príspevky boli naskenované.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
sk: Všetky stránky archívov taxonómií a typov príspevkov budú skontrolované. Môže to byť veľmi veľký počet, ak máte veľa taxonómií.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
sk: Pri pokuse o aktiváciu %s sa vyskytla chyba, skúste to prosím znova.

en: An error occurred, please try again.
sk: Vyskytla sa chyba, skúste to znova.

en: Apply
sk: Použiť

en: Archive Page
sk: Archívna stránka

en: Archive Pages
sk: Archívne stránky

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
sk: Archívne stránky budú skontrolované pomocou vzorky taxonómií a archívov typov príspevkov. Podrobnosti o fungovaní vzorkovania nájdeš v článkoch pomocníka.

en: Archive pages will not be checked.
sk: Archívne stránky nebudú skontrolované.

en: Bulk actions
sk: Hromadné akcie

en: Check
sk: Kontrola

en: Check Complete!
sk: Kontrola dokončená!

en: Check In Progress
sk: Kontrola prebieha

en: Check Queued
sk: Kontrola zaradená

en: Check Summary
sk: Súhrn kontroly

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
sk: Kontrolovať archívne stránky pre všetky taxonómie namiesto reprezentatívnej vzorky. Vyžaduje skenovanie archívnych stránok a môže výrazne predĺžiť čas skenovania a zaťaženie servera.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
sk: Skontrolujte a vyriešte chyby konzoly (JavaScript) pri prezeraní príspevku na frontende webstránky. Väčšina zlyhaní skenovania je spôsobená chybami JavaScriptu vo vašej téme alebo plugine.

en: Check post: %s
sk: Kontrola príspevku: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
sk: Skontrolujte súhrn nižšie, aby ste potvrdili typy príspevkov, ktoré chcete skenovať, a potom kliknite na tlačidlo „Spustiť kontrolu prístupnosti“ na začatie skenovania celej stránky.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
sk: Skontrolovaných %1$s z %2$s stránok %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
sk: Kontrola celej stránky môže trvať nejaký čas. Táto stránka musí zostať otvorená, aby sa skenovanie mohlo vykonať.

en: Choose from the most used item post types
sk: Vyber z najpoužívanejších typov príspevkov položiek

en: Choose from the most used item types
sk: Vyber z najpoužívanejších typov položiek

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
sk: Vyber, či majú byť archívne stránky zahrnuté do skenovania celého webu. Predvolene sa používa metóda vzorkovania, ktorá vyberá taxonómie, ktorých archívne stránky sú zahrnuté do skenovania.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
sk: Vyberte, ktoré používateľské role majú povolenie ignorovať problémy.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
sk: Čistenie opusteného iframe: %s

en: Clear Filters
sk: Vymazať filtre

en: Color Contrast Errors
sk: Chyby farebného kontrastu

en: Comment
sk: Komentár

en: Configure Scan Behavior
sk: Konfigurovať správanie skenovania

en: Contact your network administrator to install the update.
sk: Kontaktujte svojho správcu siete, aby nainštaloval aktualizáciu.

en: Content that couldn't be scanned:
sk: Obsah, ktorý sa nepodarilo naskenovať:

en: Count
sk: Počet

en: Critical
sk: Kritická

en: Critical:
sk: Kritické:

en: Date
sk: Dátum

en: Deactivate License
sk: Deaktivovať licenciu

en: Deactivate license
sk: Deaktivovať licenciu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Archive Page
sk: Upraviť archívnu stránku

en: Edit Item Post Type
sk: Upraviť typ príspevku položky

en: Edit Item Type
sk: Upraviť typ položky

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
sk: Upraviť príspevok pre problém s ID %d, otvorí sa nové okno

en: Edit this page, opens in a new window.
sk: Upraviť túto stránku, otvorí sa v novom okne.

en: Enable scanning of archive pages
sk: Povoliť skenovanie archívnych stránok

en: Enter a keyword to search by
sk: Zadajte kľúčové slovo pre vyhľadávanie

en: Enter your license info and press return to activate it.
sk: Zadaj svoje licenčné údaje a stlač enter na ich aktiváciu.

en: Enter your license key
sk: Zadajte svoj licenčný kľúč

en: Error
sk: Chyba

en: Error during GET request to %s
sk: Chyba počas GET požiadavky na %s

en: Error during POST request to %s
sk: Chyba počas POST požiadavky na %s

en: Errors
sk: Chyby

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
sk: Chyby sa riešia opravou kódu alebo obsahu na stránke.

en: Failing checks
sk: Neúspešné kontroly

en: Fast
sk: Rýchle

en: Fast Track
sk: Rýchla cesta

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
sk: Rýchla cesta vám umožňuje rýchlo skontrolovať a opraviť alebo ignorovať HTML fragmenty, ktoré vykazujú chyby a upozornenia na vašej webovej stránke, a to všetko naraz. Fragmenty sú zoradené podľa počtu ovplyvnených stránok a počtu neúspešných kontrol, takže môžete vidieť prvky, ktoré môžu mať najväčší vplyv na celkovú prístupnosť vašej webovej stránky.

en: Fast Track: %s
sk: Rýchla cesta: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
sk: Rýchlejšie skenovania sú náročnejšie na zdroje a môžu spôsobiť vysoké zaťaženie vašej webstránky.

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Filter by issue
sk: Filtrovať podľa problému

en: Filter by notice type
sk: Filtrovať podľa typu upozornenia

en: Filter by post status
sk: Filtrovať podľa stavu príspevku

en: Filter by post type
sk: Filtrovať podľa typu príspevku

en: Fix: %s
sk: Opraviť: %s

en: For More Information:
sk: Pre viac informácií:

en: Full Site Accessibility Check
sk: Kontrola prístupnosti celej stránky

en: Full Site Accessibility Scan
sk: Skenovanie prístupnosti celej stránky

en: Full Site Scan
sk: Skenovanie celej stránky

en: Full Site Scan Speed
sk: Rýchlosť skenovania celej stránky

en: Full Site Scanner
sk: Skener celého webu

en: Global Ignore
sk: Globálne ignorovanie

en: Global Ignores
sk: Globálne ignorovania

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
sk: Globálne ignorovania sú chyby alebo upozornenia, ktoré boli hromadne ignorované pomocou funkcie Rýchla cesta. Tieto položky fungujú ako pravidlá, ktoré zabránia označeniu konkrétneho fragmentu kódu pre rovnakú chybu alebo upozornenie, ak budú v budúcnosti pridané nové stránky.

en: Global Ignores: %s
sk: Globálne ignorovania: %s

en: Go to page, opens in a new window.
sk: Prejsť na stránku, otvorí sa v novom okne.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
sk: Prejdite na obrazovku úprav pre neúspešný príspevok a kliknite na „aktualizovať“, aby ste zistili, či ho možno skenovať individuálne.

en: Got data:
sk: Dáta získané:

en: High
sk: Vysoká

en: High:
sk: Vysoké:

en: How to fix it:
sk: Ako to opraviť:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
sk: Ak Accessibility Checker nedokáže skenovať obsah na vašom webe, skontrolujte nasledujúce veci:

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore Log
sk: Záznam ignorovaní

en: Ignore Permissions
sk: Oprávnenia na ignorovanie

en: Ignore This %s
sk: Ignorovať tento %s

en: Ignore issue ID %d
sk: Ignorovať problém s ID %d

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Ignored Accessibility Issues
sk: Ignorované problémy prístupnosti

en: Ignored By
sk: Ignorované používateľom

en: Ignored Issues
sk: Ignorované problémy

en: Image
sk: Obrázok

en: Individual Open Issues
sk: Individuálne otvorené problémy

en: Individually Ignored Issues
sk: Individuálne ignorované problémy

en: Issue
sk: Problém

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
sk: Problémy, ktoré spôsobujú frustráciu alebo zmätok, ale môžu mať náhradné riešenie alebo nie sú kľúčové pre pochopenie a používanie stránky.

en: Item Post Type
sk: Typ príspevku položky

en: Item Post Types
sk: Typy príspevkov položiek

en: Item Type
sk: Typ položky

en: Item Types
sk: Typy položiek

en: Landmark
sk: Orientačný bod

en: License
sk: Licencia

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License Settings
sk: Nastavenia licencie

en: Low
sk: Nízka

en: Low:
sk: Nízke:

en: Medium
sk: Stredná

en: Medium:
sk: Stredné:

en: Memory: %s
sk: Pamäť: %s

en: More Detailed Documentation
sk: Podrobnejšia dokumentácia

en: More than %s
sk: Viac ako %s

en: N/A
sk: Nedostupné

en: New Accessibility Check
sk: Nová kontrola prístupnosti

en: New Archive Page
sk: Nová archívna stránka

en: New Item Type Name
sk: Nový názov typu položky

en: New Item Type Post Name
sk: Nový názov typu príspevku položky

en: No Ignores
sk: Žiadne ignorovania

en: No archive pages found
sk: Nenašli sa žiadne archívne stránky

en: No archive pages found in Trash
sk: V koši sa nenašli žiadne archívne stránky

en: No failed page scans yet
sk: Zatiaľ žiadne neúspešné skenovania stránok

en: No issues found
sk: Nenašli sa žiadne problémy

en: No item post types found.
sk: Nenašli sa žiadne typy príspevkov položiek.

en: No item types found.
sk: Nenašli sa žiadne typy položiek.

en: Normal
sk: Normálne

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
sk: Poznámka: Z dôvodu výkonu sa tu zobrazuje maximálne %1$s problémov. Pri riešení problémov sa budú zobrazovať ďalšie, až kým nezostane menej ako %1$s problémov na vyriešenie.

en: Number of items per page:
sk: Počet položiek na stránku:

en: Open Issues
sk: Otvorené problémy

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages list navigation
sk: Navigácia zoznamu stránok

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
sk: Možno bude potrebné znovu uložiť stránky alebo spustiť skenovanie celého webu, aby sa opravy prejavili v správach.

en: Parent Item Post Type
sk: Nadradený typ príspevku položky

en: Parent Item Post Type:
sk: Nadradený typ príspevku položky:

en: Parent Item Type
sk: Nadradený typ položky

en: Parent Item Type:
sk: Nadradený typ položky:

en: Passed Accessibility Tests
sk: Úspešné testy prístupnosti

en: Popular Item Post Types
sk: Populárne typy príspevkov položiek

en: Popular Item Types
sk: Populárne typy položiek

en: Post Status
sk: Stav príspevku

en: Post Title
sk: Názov príspevku

en: Post Type
sk: Typ príspevku

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
sk: Potenciálne problémy s prístupnosťou, ktoré môžu byť problematické v závislosti od kontextu. Sú to problémy, ktoré môžu byť zlyhaniami WCAG, ale vyžadujú ľudské preskúmanie na overenie.

en: Reset to Default Sorting
sk: Obnoviť predvolené triedenie

en: Review Issues
sk: Preskúmať problémy

en: Run Accessibility Check
sk: Spustiť kontrolu prístupnosti

en: Save
sk: Uložiť

en: Saved: %s
sk: Uložené: %s

en: Saving: %s: error
sk: Ukladanie: %s: chyba

en: Saving: %s: failed.
sk: Ukladanie: %s: zlyhalo.

en: Saving: %s: started
sk: Ukladanie: %s: začaté

en: Scan Failure Report
sk: Správa o zlyhaní skenovania

en: Scan Settings
sk: Nastavenia skenovania

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
sk: Skenovať všetky taxonómie namiesto len vzorky

en: Scan completed on %s.
sk: Skenovanie dokončené %s.

en: Scan state is: %s
sk: Stav skenovania je: %s

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Archive Pages
sk: Vyhľadať archívne stránky

en: Search Item Post Types
sk: Vyhľadať typy príspevkov položiek

en: Search Item Types
sk: Vyhľadať typy položiek

en: See additional scan troubleshooting documentation.
sk: Pozrite si dodatočnú dokumentáciu k riešeniu problémov so skenovaním.

en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Select Accessibility Check
sk: Vyberte kontrolu prístupnosti

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select bulk action
sk: Vyberte hromadnú akciu

en: Separate item post types with commas
sk: Oddeľ typy príspevkov položiek čiarkami

en: Separate item types with commas
sk: Oddeľ typy položiek čiarkami

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
sk: Vážne prekážky prístupnosti, ktoré blokujú prístup alebo funkčnosť. Kritické problémy bránia používateľom so zdravotným postihnutím v používaní obsahu alebo funkcií.

en: Severities
sk: Závažnosti

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Severity:
sk: Závažnosť:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
sk: Významné problémy, ktoré sťažujú prístup, ale úplne ho neblokujú. Vysoké problémy vytvárajú podstatné problémy s použiteľnosťou pre používateľov asistenčných technológií, ale nie sú kritickými zlyhaniami.

en: Simplified Summary
sk: Zjednodušené zhrnutie

en: Simplified Summary Heading
sk: Zjednodušený názov zhrnutia

en: Skipping: %s.
sk: Preskakuje sa: %s.

en: Slow
sk: Pomalé

en: Slowest
sk: Najpomalšie

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
sk: Malé problémy, ktoré môžu ovplyvniť niektorých používateľov alebo spôsobiť nepríjemnosti, ale zvyčajne nebránia prístupu. Problémy nízkej úrovne môžu zahŕňať „osvedčené postupy“, ktoré nie sú zlyhaniami WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
sk: Prepáčte, správca webstránky zablokoval nahrávanie súborov PDF pre vašu používateľskú rolu. Kontaktujte administrátora pre podporu alebo aby nahral súbor.

en: Stop Check
sk: Zastaviť kontrolu

en: Stop Global Ignore
sk: Zastaviť globálne ignorovanie

en: Stop Ignoring
sk: Prestať ignorovať

en: Taxonomy Scanning
sk: Skenovanie taxonómie

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
sk: Ďakujeme za aktiváciu %1$s. Tento plugin vyžaduje aktívny licenčný kľúč na fungovanie. Prosím <a href="%2$s">zadajte svoj licenčný kľúč</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
sk: Kontrola bola zaradená do frontu a čoskoro sa začne.

en: The check is in progress.
sk: Kontrola práve prebieha.

en: The following pages could not be scanned:
sk: Nasledujúce stránky nebolo možné naskenovať:

en: The running scan has been canceled.
sk: Prebiehajúce skenovanie bolo zrušené.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
sk: Nie sú nastavené žiadne stránky na kontrolu. Aktualizujte typy príspevkov, ktoré sa majú kontrolovať, na karte %s.

en: There is a new version of %1$s available.
sk: K dispozícii je nová verzia %1$s.

en: There is a post to scan.
sk: Existuje príspevok na skenovanie.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
sk: Tieto nastavenia riadia, ako skener prístupnosti funguje pri kontrole obsahu tvojho webu. Úprava týchto možností môže pomôcť optimalizovať výkon skenovania na základe zdrojov tvojho servera a štruktúry webu.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
sk: Tieto nastavenia umožňujú globálne opravy na celom vašom webe.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
sk: Zdá sa, že toto je neplatný licenčný kľúč pre %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
sk: Tento plugin pridáva profesionálne funkcie do pluginu Accessibility Checker, vrátane skenovania celého webu. Na fungovanie tohto pluginu musíte mať aktívny licenčný kľúč.

en: Title
sk: Názov

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
sk: Ak chcete zobraziť zoznam problémov, ktoré boli ignorované na celom vašom webe, kliknite na názov kontroly v tabuľke nižšie. Zobrazí sa vám zoznam všetkých jednotlivých prípadov kódu, ktoré boli označené ako ignorované pre danú kontrolu, kým boli ignorované a kedy. Ak chcete vidieť globálne ignorovania, prejdite na kartu „Globálne ignorovania“ vyššie.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
sk: Ak chcete zobraziť zoznam chýb a upozornení týkajúcich sa prístupnosti na celom webe, kliknite na názov kontroly v tabuľke nižšie. Na rýchle preskúmanie a nápravu problémov odporúčame využiť funkciu Rýchla cesta, ktorá vám umožňuje vytvárať globálne ignorovania a odstrániť všetky výskyty problému na celom vašom webe.

en: Troubleshooting guidance:
sk: Pokyny na riešenie problémov:

en: Type
sk: Typ

en: Types
sk: Typy

en: Understanding Issue Severities
sk: Pochopenie závažnosti problémov

en: Understanding Issue Types
sk: Pochopenie typov problémov

en: Update Item Post Type
sk: Aktualizovať typ príspevku položky

en: Update Item Type
sk: Aktualizovať typ položky

en: Update now.
sk: Aktualizovať teraz.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
sk: Aktualizujte typy príspevkov, ktoré sa majú skontrolovať, v záložke %s.

en: View
sk: Zobraziť

en: View Archive Page
sk: Zobraziť archívnu stránku

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
sk: Zobraziť problém s ID %d na webovej stránke, otvorí sa nové okno

en: View Item Post Type
sk: Zobraziť typ príspevku položky

en: View Item Type
sk: Zobraziť typ položky

en: View Pages
sk: Zobraziť stránky

en: View archive for "%s"
sk: Zobraziť archív pre „%s“

en: View on page
sk: Zobraziť na stránke

en: View version %s details
sk: Zobraziť podrobnosti o verzii %s

en: View version %s details.
sk: Zobraziť podrobnosti o verzii %s.

en: WCAG Level
sk: Úroveň WCAG

en: Warnings
sk: Upozornenia

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
sk: Upozornenia sa riešia opravou kódu alebo obsahu na stránke alebo použitím funkcie „Ignorovať“ v Accessibility Checker na ich odmietnutie po overení, že nejde o zlyhanie prístupnosti.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
sk: Čo robiť: Kliknite na „Preskúmať problémy“, aby ste videli označené chyby alebo upozornenia a na ktorých konkrétnych stránkach sa nachádzali. Buď problém opravte, alebo vytvorte globálne ignorovanie, aby ste už nikdy neboli upozornení na tento fragment kódu/problém, ak ste zistili, že to nie je skutočný problém s prístupnosťou.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
sk: Ups! Zdá sa, že nastal problém s pripojením k REST API. Prosím, obnovte stránku a skúste to znova.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
sk: Ups! Zdá sa, že nastal problém pri ukladaní stavu stránky. Prosím, obnovte stránku a skúste to znova.

en: Why it matters:
sk: Prečo je to dôležité:

en: You do not have permission to install plugin updates
sk: Nemáte oprávnenie inštalovať aktualizácie pluginu

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
sk: Vaša licencia %1$s vypršala. Tento plugin vyžaduje aktívny licenčný kľúč na fungovanie. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Obnovte si prosím licenciu</a>, aby ste mohli pokračovať v používaní %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
sk: Vaša licencia %1$s je neplatná. Tento plugin vyžaduje aktívny licenčný kľúč na fungovanie. Prosím, <a href="%2$s">znovu zadajte svoj licenčný kľúč</a> alebo <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">zakúpte nový kľúč</a> na používanie %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
sk: Vaša licencia %s nie je aktívna pre túto URL adresu.

en: Your %s license key has been disabled.
sk: Váš licenčný kľúč %s bol deaktivovaný.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
sk: Váš licenčný kľúč %s dosiahol limit aktivácií.

en: Your license for %s is active.
sk: Tvoja licencia pre %s je aktívna.

en: Your license key
sk: Tvoj licenčný kľúč

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
sk: Váš používateľský účet nemá oprávnenie ignorovať tento problém.

en: active
sk: aktívny

en: expired
sk: exspirovaný

en: follow the link below
sk: kliknite na odkaz nižšie

en: general settings
sk: všeobecné nastavenia

en: getData: %s
sk: Získať dáta: %s

en: image for row %s
sk: obrázok pre riadok %s

en: not found
sk: nenájdené

en: rest route scan-stats is not setup.
sk: REST trasa scan-stats nie je nastavená.

en: update now
sk: aktualizovať teraz
