Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to sl translation catalogue (284 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
sl: %1$d - %2$d od %3$d težav

en: %1$s %2$s will be checked.
sl: Preverjenih bo %1$s %2$s.

en: %1$s (More than %2$s)
sl: %1$s (več kot %2$s)

en: %1$s or %2$s
sl: %1$s ali %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
sl: %1$s strani je bilo uspešno pregledanih od skupno %2$s strani.

en: %s Edit
sl: %s Uredi

en: %s Fix
sl: %s Popravi

en: %s View on page
sl: %s Ogled na strani

en: %s is locked
sl: %s je zaklenjeno

en: %s pages failed to complete scanning.
sl: %s strani ni bilo mogoče pregledati.

en: (Empty Title)
sl: (prazen naslov)

en: (No Title: %d)
sl: (brez naslova: %d)

en: (opens new window)
sl: (odpre novo okno)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
sl: *** Preskakovanje objave %s:PREUSMERITEV ALI NAPAKA

en: <strong>Date:</strong> %s
sl: <strong>Datum:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
sl: <strong>Ignoriral:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
sl: O %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
sl: Dokumentacija Accessibility Checkerja

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
sl: Dokumentacija Accessibility Checkerja (odpre se v novem oknu)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
sl: Accessibility Checker Pro: Manjka zahtevan parameter.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
sl: Accessibility Checker Pro: Zahtevana tabela ima napačno ime.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
sl: Accessibility Checker Pro: Manjka zahtevana tabela.

en: Accessibility Checker Support
sl: Podpora za Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
sl: Podpora za Accessibility Checker (odpre se v novem oknu)

en: Accessibility Errors
sl: Napake pri dostopnosti

en: Accessibility Warnings
sl: Opozorila glede dostopnosti

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
sl: Težave z dostopnostjo, ki so skoraj zagotovo ovire za uporabnike z invalidnostmi. Kršijo merilo uspešnosti WCAG in jih je mogoče programsko prepoznati kot napake z uporabo pravil Accessibility Checkerja.

en: Action
sl: Dejanje

en: Actions
sl: Dejanja

en: Activate
sl: Aktiviraj

en: Activate License
sl: Aktiviraj licenco

en: Add New
sl: Dodaj novo

en: Add New Archive Page
sl: Dodaj novo arhivsko stran

en: Add New Item Post Type
sl: Dodaj novo vrsto objave elementa

en: Add New Item Type
sl: Dodaj novo vrsto elementa

en: Add or remove item post types
sl: Dodaj ali odstrani vrste objav elementov

en: Add or remove item types
sl: Dodaj ali odstrani vrste elementov

en: Additional Resources
sl: Dodatni viri

en: Affected Code
sl: Prizadeta koda

en: Affected Pages
sl: Prizadete strani

en: All Issues
sl: Vse težave

en: All Item Post Types
sl: Vse vrste objav elementov

en: All Item Types
sl: Vse vrste elementov

en: All Notice Types
sl: Vse vrste obvestil

en: All Post Types
sl: Vse vrste objav

en: All Statuses
sl: Vsi statusi

en: All posts have been scanned.
sl: Vse objave so bile skenirane.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
sl: Preverjene bodo vse strani arhivov taksonomij in vrst objav. To je lahko zelo veliko število, če imate veliko taksonomskih izrazov.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
sl: Pri poskusu aktivacije %s je prišlo do napake, prosimo, poskusite znova.

en: An error occurred, please try again.
sl: Prišlo je do napake, poskusite znova.

en: Apply
sl: Uporabi

en: Archive Page
sl: Arhivska stran

en: Archive Pages
sl: Arhivske strani

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
sl: Arhivske strani bodo preverjene z uporabo vzorčenja taksonomskih izrazov in arhivov vrst objav. Za podrobnosti o delovanju vzorčenja si oglejte članke s pomočjo.

en: Archive pages will not be checked.
sl: Arhivske strani ne bodo preverjene.

en: Bulk actions
sl: Množična dejanja

en: Check
sl: Preverjanje

en: Check Complete!
sl: Pregled končan!

en: Check In Progress
sl: Pregled v teku

en: Check Queued
sl: Pregled v čakalni vrsti

en: Check Summary
sl: Povzetek preverjanja

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
sl: Preveri arhivske strani za vse taksonomske izraze namesto reprezentativnega vzorca. Zahteva skeniranje arhivskih strani in lahko znatno poveča čas skeniranja in obremenitev strežnika.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
sl: Preverite in odpravite morebitne napake v konzoli (JavaScript) pri ogledu vaše objave na spletni strani. Večina neuspehov skeniranja je posledica napak JavaScript v vaši temi ali vtičniku.

en: Check post: %s
sl: Preveri objavo: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
sl: Preverite spodnji povzetek, da potrdite vrste objav, ki jih želite pregledati, nato pa kliknite gumb „Zaženi preverjanje dostopnosti“ za začetek pregleda celotnega spletnega mesta.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
sl: Preverjenih %1$s od %2$s strani %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
sl: Preverjanje celotnega spletnega mesta lahko traja nekaj časa. Ta stran mora ostati odprta, da se pregled lahko izvede.

en: Choose from the most used item post types
sl: Izberi med najpogosteje uporabljenimi vrstami objav elementov

en: Choose from the most used item types
sl: Izberi med najpogosteje uporabljenimi vrstami elementov

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
sl: Izberi, ali naj bodo arhivske strani vključene v celotne preglede spletnega mesta. Privzeto metoda vzorčenja izbere taksonomske izraze, katerih arhivske strani so vključene v pregled.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
sl: Izberite, katere uporabniške vloge imajo dovoljenje za prezrtje težav.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
sl: Čiščenje osirotele značke iframe: %s

en: Clear Filters
sl: Počisti filtre

en: Color Contrast Errors
sl: Napake barvnega kontrasta

en: Comment
sl: Komentar

en: Configure Scan Behavior
sl: Konfiguriraj vedenje skeniranja

en: Contact your network administrator to install the update.
sl: Obrnite se na skrbnika omrežja za namestitev posodobitve.

en: Content that couldn't be scanned:
sl: Vsebina, ki je ni bilo mogoče skenirati:

en: Count
sl: Število

en: Critical
sl: Kritično

en: Critical:
sl: Kritično:

en: Date
sl: Datum

en: Deactivate License
sl: Deaktiviraj licenco

en: Deactivate license
sl: Deaktiviraj licenco

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Archive Page
sl: Uredi arhivsko stran

en: Edit Item Post Type
sl: Uredi vrsto objave elementa

en: Edit Item Type
sl: Uredi vrsto elementa

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
sl: Uredi objavo za težavo ID %d, odpre se novo okno

en: Edit this page, opens in a new window.
sl: Uredi to stran, odpre se v novem oknu.

en: Enable scanning of archive pages
sl: Omogoči skeniranje arhivskih strani

en: Enter a keyword to search by
sl: Vnesite ključno besedo za iskanje

en: Enter your license info and press return to activate it.
sl: Vnesi podatke o licenci in pritisni enter za aktivacijo.

en: Enter your license key
sl: Vnesite svoj licenčni ključ

en: Error
sl: Napaka

en: Error during GET request to %s
sl: Napaka med zahtevo GET za %s

en: Error during POST request to %s
sl: Napaka med zahtevo POST za %s

en: Errors
sl: Napake

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
sl: Napake se odpravijo s popravljanjem kode ali vsebine na strani.

en: Failing checks
sl: Neuspešna preverjanja

en: Fast
sl: Hitro

en: Fast Track
sl: Hitri pregled

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
sl: Hitri pregled vam omogoča hitro pregledovanje in popravljanje ali ignoriranje HTML odlomkov, ki sprožajo napake in opozorila na vašem spletnem mestu, vse naenkrat. Odlomki so razvrščeni glede na število prizadetih strani in število neuspešnih preverjanj, tako da lahko vidite elemente, ki imajo lahko največji vpliv na splošno dostopnost vašega spletnega mesta.

en: Fast Track: %s
sl: Hitri pregled: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
sl: Hitrejša skeniranja so bolj intenzivna glede virov in lahko povzročijo veliko obremenitev vašega spletnega mesta.

en: Filter
sl: Filtriraj

en: Filter by issue
sl: Filtriraj po težavi

en: Filter by notice type
sl: Filtriraj po vrsti obvestila

en: Filter by post status
sl: Filtriraj po statusu objave

en: Filter by post type
sl: Filtriraj po vrsti objave

en: Fix: %s
sl: Popravi: %s

en: For More Information:
sl: Za več informacij:

en: Full Site Accessibility Check
sl: Preverjanje dostopnosti celotnega spletnega mesta

en: Full Site Accessibility Scan
sl: Skeniranje dostopnosti celotnega spletnega mesta

en: Full Site Scan
sl: Skeniranje celotnega spletnega mesta

en: Full Site Scan Speed
sl: Hitrost skeniranja celotnega spletnega mesta

en: Full Site Scanner
sl: Celotni skener spletnega mesta

en: Global Ignore
sl: Globalno ignoriranje

en: Global Ignores
sl: Globalna ignoriranja

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
sl: Globalna ignoriranja so napake ali opozorila, ki so bila množično ignorirana z uporabo funkcije Hitri pregled. Te postavke delujejo kot pravila, ki bodo preprečila označevanje določenega odlomka kode za isto napako ali opozorilo, če bodo v prihodnosti dodane nove strani.

en: Global Ignores: %s
sl: Globalna ignoriranja: %s

en: Go to page, opens in a new window.
sl: Pojdi na stran, odpre se v novem oknu.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
sl: Pojdite na zaslon za urejanje neuspele objave in kliknite „posodobi“, da vidite, ali jo lahko skenira posamično.

en: Got data:
sl: Prejeti podatki:

en: High
sl: Visoko

en: High:
sl: Visoko:

en: How to fix it:
sl: Kako to popraviti:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
sl: Če Accessibility Checker ne more pregledati vsebine na vaši spletni strani, preverite naslednje:

en: Ignore
sl: Ignoriraj

en: Ignore Log
sl: Dnevnik ignoriranih

en: Ignore Permissions
sl: Dovoljenja za prezrtje

en: Ignore This %s
sl: Ignoriraj to %s

en: Ignore issue ID %d
sl: Ignoriraj težavo ID %d

en: Ignored
sl: Ignorirano

en: Ignored Accessibility Issues
sl: Prezrta vprašanja dostopnosti

en: Ignored By
sl: Ignoriral

en: Ignored Issues
sl: Ignorirane težave

en: Image
sl: Slika

en: Individual Open Issues
sl: Posamezne odprte težave

en: Individually Ignored Issues
sl: Posamezno ignorirane težave

en: Issue
sl: Težava

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
sl: Težave, ki povzročajo frustracijo ali zmedo, vendar imajo morda obvoz ali niso ključne za razumevanje in uporabo spletnega mesta.

en: Item Post Type
sl: Vrsta objave elementa

en: Item Post Types
sl: Vrste objav elementov

en: Item Type
sl: Vrsta elementa

en: Item Types
sl: Vrste elementov

en: Landmark
sl: Znamenitost

en: License
sl: Licenca

en: License Key
sl: Licenčni ključ

en: License Settings
sl: Nastavitve licence

en: Low
sl: Nizko

en: Low:
sl: Nizko:

en: Medium
sl: Srednje

en: Medium:
sl: Srednje:

en: Memory: %s
sl: Pomnilnik: %s

en: More Detailed Documentation
sl: Podrobnejša dokumentacija

en: More than %s
sl: Več kot %s

en: New Accessibility Check
sl: Novo preverjanje dostopnosti

en: New Archive Page
sl: Nova arhivska stran

en: New Item Type Name
sl: Novo ime vrste elementa

en: New Item Type Post Name
sl: Novo ime vrste objave elementa

en: No Ignores
sl: Brez ignoriranj

en: No archive pages found
sl: Ni najdenih arhivskih strani

en: No archive pages found in Trash
sl: V smetnjaku ni najdenih arhivskih strani

en: No failed page scans yet
sl: Še ni neuspelih skeniranj strani

en: No issues found
sl: Ni najdenih težav

en: No item post types found.
sl: Ni najdenih vrst objav elementov.

en: No item types found.
sl: Ni najdenih vrst elementov.

en: Normal
sl: Normalno

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
sl: Opomba: zaradi razlogov zmogljivosti je tukaj prikazanih največ %1$s težav. Ko boste reševali probleme, se bodo prikazale nove, dokler jih ne bo ostalo manj kot %1$s za rešitev.

en: Number of items per page:
sl: Število elementov na stran:

en: Open Issues
sl: Odprta vprašanja

en: Pages
sl: Strani

en: Pages list navigation
sl: Navigacija po seznamu strani

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
sl: Morda bo treba strani ponovno shraniti ali izvesti pregled celotnega spletnega mesta, da se popravki odrazijo v poročilih.

en: Parent Item Post Type
sl: Nadrejena vrsta objave elementa

en: Parent Item Post Type:
sl: Nadrejena vrsta objave elementa:

en: Parent Item Type
sl: Nadrejena vrsta elementa

en: Parent Item Type:
sl: Nadrejena vrsta elementa:

en: Passed Accessibility Tests
sl: Opravljeni testi dostopnosti

en: Popular Item Post Types
sl: Priljubljene vrste objav elementov

en: Popular Item Types
sl: Priljubljene vrste elementov

en: Post Status
sl: Status objave

en: Post Title
sl: Naslov objave

en: Post Type
sl: Vrsta objave

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
sl: Morebitne težave z dostopnostjo, ki bi lahko bile problematične glede na kontekst. To so težave, ki so lahko kršitve WCAG, vendar zahtevajo človeški pregled za potrditev.

en: Reset to Default Sorting
sl: Ponastavi na privzeto razvrščanje

en: Review Issues
sl: Preglej težave

en: Run Accessibility Check
sl: Zaženi preverjanje dostopnosti

en: Save
sl: Shrani

en: Saved: %s
sl: Shranjeno: %s

en: Saving: %s: error
sl: Shranjevanje: %s: napaka

en: Saving: %s: failed.
sl: Shranjevanje: %s: ni uspelo.

en: Saving: %s: started
sl: Shranjevanje: %s: začeto

en: Scan Failure Report
sl: Poročilo o neuspešnem skeniranju

en: Scan Settings
sl: Nastavitve skeniranja

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
sl: Skeniraj vse taksonomske izraze namesto samo vzorca

en: Scan completed on %s.
sl: Pregled zaključen %s.

en: Scan state is: %s
sl: Stanje skeniranja je: %s

en: Search
sl: Išči

en: Search Archive Pages
sl: Išči arhivske strani

en: Search Item Post Types
sl: Išči vrste objav elementov

en: Search Item Types
sl: Išči vrste elementov

en: See additional scan troubleshooting documentation.
sl: Oglejte si dodatno dokumentacijo za odpravljanje težav s skeniranjem.

en: Select %s
sl: Izberi %s

en: Select Accessibility Check
sl: Izberi preverjanje dostopnosti

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select bulk action
sl: Izberi množično dejanje

en: Separate item post types with commas
sl: Loči vrste objav elementov z vejicami

en: Separate item types with commas
sl: Loči vrste elementov z vejicami

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
sl: Resne ovire za dostopnost, ki blokirajo dostop ali funkcionalnost. Kritične težave preprečujejo uporabnikom z invalidnostmi uporabo vsebine ali funkcij.

en: Severities
sl: Resnosti

en: Severity
sl: Resnost

en: Severity:
sl: Resnost:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
sl: Pomembne težave, ki otežujejo dostop, vendar ga ne blokirajo popolnoma. Visoke težave ustvarjajo znatne težave z uporabnostjo za uporabnike podporne tehnologije, vendar niso kritične napake.

en: Simplified Summary
sl: Poenostavljen povzetek

en: Simplified Summary Heading
sl: Poenostavljen naslov povzetka

en: Skipping: %s.
sl: Preskakovanje: %s.

en: Slow
sl: Počasi

en: Slowest
sl: Najpočasneje

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
sl: Manjše težave, ki lahko vplivajo na nekatere uporabnike ali povzročajo nejevoljo, vendar običajno ne preprečujejo dostopa. Težave nizke stopnje lahko vključujejo „najboljše prakse“, ki niso kršitve WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
sl: Oprostite, skrbnik spletnega mesta je za vašo uporabniško vlogo onemogočil nalaganje datotek PDF. Prosimo, obrnite se na skrbnika za podporo ali naj on naloži datoteko.

en: Stop Check
sl: Ustavi preverjanje

en: Stop Global Ignore
sl: Ustavi globalno ignoriranje

en: Stop Ignoring
sl: Prenehaj ignorirati

en: Taxonomy Scanning
sl: Skeniranje taksonomije

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
sl: Hvala za aktivacijo %1$s. Ta vtičnik za delovanje zahteva aktiven licenčni ključ. Prosimo, <a href="%2$s">vnesite svoj licenčni ključ</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
sl: Pregled je bil dodan v čakalno vrsto in se bo kmalu začel.

en: The check is in progress.
sl: Pregled poteka.

en: The following pages could not be scanned:
sl: Naslednjih strani ni bilo mogoče pregledati:

en: The running scan has been canceled.
sl: Tekoče skeniranje je bilo preklicano.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
sl: Ni nastavljenih strani za preverjanje. Posodobite vrste objav, ki jih želite preveriti, na zavihku %s.

en: There is a new version of %1$s available.
sl: Na voljo je nova različica %1$s.

en: There is a post to scan.
sl: Obstaja objava za skeniranje.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
sl: Te nastavitve nadzorujejo, kako skener dostopnosti deluje pri preverjanju vsebine vašega spletnega mesta. Prilagajanje teh možnosti lahko pomaga optimizirati učinkovitost skeniranja glede na vaše strežniške vire in strukturo spletnega mesta.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
sl: Te nastavitve omogočajo globalne popravke na celotnem spletnem mestu.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
sl: Zdi se, da je to neveljaven licenčni ključ za %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
sl: Ta vtičnik doda profesionalne funkcije k vtičniku Accessibility Checker, vključno s skeniranjem celotnega spletnega mesta. Za delovanje tega vtičnika morate imeti aktivno licenčno ključ.

en: Title
sl: Naslov

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
sl: Za ogled seznama težav, ki so bile ignorirane na vašem spletnem mestu, kliknite na ime preverjanja v spodnji tabeli. To vam bo prikazalo vse posamezne primere kode, ki so bili označeni kot ignorirani za to določeno preverjanje, kdo jih je ignoriral in kdaj. Za ogled globalnih ignoriranj pojdite na zavihek „Globalna ignoriranja“ zgoraj.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
sl: Za ogled seznama napak in opozoril glede dostopnosti na ravni celotnega spletnega mesta kliknite na ime preverjanja v spodnji tabeli. Za hitro pregledovanje in odpravljanje težav priporočamo uporabo funkcije Hitri pregled, ki vam omogoča ustvarjanje globalnih ignoriranj in zavrnitev vseh pojavitev težave na celotnem spletnem mestu.

en: Troubleshooting guidance:
sl: Navodila za odpravljanje težav:

en: Type
sl: Vrsta

en: Types
sl: Vrste

en: Understanding Issue Severities
sl: Razumevanje resnosti težav

en: Understanding Issue Types
sl: Razumevanje vrst težav

en: Update Item Post Type
sl: Posodobi vrsto objave elementa

en: Update Item Type
sl: Posodobi vrsto elementa

en: Update now.
sl: Posodobite zdaj.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
sl: Posodobite vrste objav, ki jih želite preveriti, v zavihku %s.

en: View
sl: Ogled

en: View Archive Page
sl: Ogled arhivske strani

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
sl: Ogled težave ID %d na spletnem mestu, odpre se novo okno

en: View Item Post Type
sl: Ogled vrste objave elementa

en: View Item Type
sl: Ogled vrste elementa

en: View Pages
sl: Ogled strani

en: View archive for "%s"
sl: Ogled arhiva za „%s“

en: View on page
sl: Ogled na strani

en: View version %s details
sl: Oglejte si podrobnosti različice %s

en: View version %s details.
sl: Oglejte si podrobnosti različice %s.

en: WCAG Level
sl: Raven WCAG

en: Warnings
sl: Opozorila

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
sl: Opozorila se odpravijo s popravljanjem kode ali vsebine na strani ali z uporabo funkcije „Prezri“ v Accessibility Checkerju, da jih zavrnemo po preverjanju, da ne gre za napako v dostopnosti.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
sl: Kaj storiti: Kliknite „Preglej težave“, da si ogledate označene napake ali opozorila in na katerih specifičnih straneh so se pojavile. Bodisi popravite težavo ali ustvarite globalno ignoriranje, da ne boste nikoli več opozorjeni na ta odlomek kode/težavo, če ste ugotovili, da v resnici ne gre za problem z dostopnostjo.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
sl: Ups! Zdi se, da je prišlo do težave pri povezovanju z REST API-jem. Osvežite stran in poskusite znova.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
sl: Ups! Zdi se, da je prišlo do težave pri shranjevanju statusa strani. Ponovno naložite stran in poskusite znova.

en: Why it matters:
sl: Zakaj je pomembno:

en: You do not have permission to install plugin updates
sl: Nimate dovoljenja za namestitev posodobitev vtičnikov

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
sl: Vaša licenca za %1$s je potekla. Ta vtičnik za delovanje zahteva aktiven licenčni ključ. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Prosimo, obnovite svojo licenco</a> za nadaljnjo uporabo %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
sl: Vaša licenca za %1$s je neveljavna. Ta vtičnik za delovanje zahteva aktiven licenčni ključ. Prosimo, <a href="%2$s">ponovno vnesite svoj licenčni ključ</a> ali <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">kupite nov ključ</a> za uporabo %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
sl: Vaša licenca za %s ni aktivna za ta URL.

en: Your %s license key has been disabled.
sl: Vaš licenčni ključ za %s je bil onemogočen.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
sl: Vaš licenčni ključ za %s je dosegel omejitev aktivacij.

en: Your license for %s is active.
sl: Tvoja licenca za %s je aktivna.

en: Your license key
sl: Tvoj licenčni ključ

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
sl: Vaš uporabniški račun nima dovoljenja za ignoriranje te težave.

en: active
sl: aktiven

en: expired
sl: potekel

en: follow the link below
sl: sledite spodnji povezavi

en: general settings
sl: splošne nastavitve

en: image for row %s
sl: slika za vrstico %s

en: not found
sl: ni najdeno

en: rest route scan-stats is not setup.
sl: REST pot scan-stats ni nastavljena.

en: update now
sl: posodobi zdaj
