Accessibility Checker Pro 1.16.0 - en to uk translation catalogue (287 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Issues
uk: %1$d - %2$d з %3$d проблем

en: %1$s %2$s will be checked.
uk: Буде перевірено %1$s %2$s.

en: %1$s (More than %2$s)
uk: %1$s (більше ніж %2$s)

en: %1$s or %2$s
uk: %1$s або %2$s

en: %1$s pages were checked successfully out of %2$s total pages.
uk: %1$s сторінок успішно перевірено з %2$s загальної кількості сторінок.

en: %s Edit
uk: %s Редагувати

en: %s Fix
uk: %s Виправити

en: %s View on page
uk: %s Переглянути на сторінці

en: %s is locked
uk: %s заблоковано

en: %s pages failed to complete scanning.
uk: %s сторінок не вдалося завершити сканування.

en: (Empty Title)
uk: (порожній заголовок)

en: (No Title: %d)
uk: (без назви: %d)

en: (opens new window)
uk: (відкривається в новому вікні)

en: *** Skipping post %s:REDIR OR ERROR
uk: *** Пропуск допису %s:ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ АБО ПОМИЛКА

en: <strong>Date:</strong> %s
uk: <strong>Дата:</strong> %s

en: <strong>Ignored by:</strong> %s
uk: <strong>Проігноровано кимось:</strong> %s

en: About the %1$s %2$s
uk: Про %1$s %2$s

en: Accessibility Checker Documentation
uk: Документація Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
uk: Документація Accessibility Checker (відкривається в новому вікні)

en: Accessibility Checker Pro: A required parameter is missing.
uk: Accessibility Checker Pro: Відсутній обов'язковий параметр.

en: Accessibility Checker Pro: A required table has an incorrect name.
uk: Accessibility Checker Pro: Обов'язкова таблиця має неправильну назву.

en: Accessibility Checker Pro: A required table is missing.
uk: Accessibility Checker Pro: Відсутня обов'язкова таблиця.

en: Accessibility Checker Support
uk: Підтримка Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Support (opens in new window)
uk: Підтримка Accessibility Checker (відкривається в новому вікні)

en: Accessibility Errors
uk: Помилки доступності

en: Accessibility Warnings
uk: Попередження щодо доступності

en: Accessibility issues that are almost certainly barriers for users with disabilities. They violate a WCAG success criterion and can be programmatically identified as failures using Accessibility Checker's rules.
uk: Проблеми доступності, які майже напевно є перешкодами для користувачів з обмеженими можливостями. Вони порушують критерій успіху WCAG і можуть бути програмно ідентифіковані як невдачі за допомогою правил Accessibility Checker.

en: Action
uk: Дія

en: Actions
uk: Дії

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate License
uk: Активувати ліцензію

en: Add New
uk: Додати нову

en: Add New Archive Page
uk: Додати нову архівну сторінку

en: Add New Item Post Type
uk: Додати новий тип запису елемента

en: Add New Item Type
uk: Додати новий тип елемента

en: Add or remove item post types
uk: Додати або видалити типи записів елементів

en: Add or remove item types
uk: Додати або видалити типи елементів

en: Additional Resources
uk: Додаткові ресурси

en: Affected Code
uk: Код, на який впливає

en: Affected Pages
uk: Сторінки, на які впливає

en: All Issues
uk: Усі проблеми

en: All Item Post Types
uk: Усі типи записів елементів

en: All Item Types
uk: Усі типи елементів

en: All Notice Types
uk: Усі типи сповіщень

en: All Post Types
uk: Усі типи публікацій

en: All Statuses
uk: Усі статуси

en: All posts have been scanned.
uk: Усі дописи були проскановані.

en: All taxonomy and post type archive pages will be checked. This may be a very large number if you have many taxonomy terms.
uk: Усі сторінки архівів таксономій та типів записів будуть перевірені. Це може бути дуже велика кількість, якщо у тебе багато термінів таксономії.

en: An error occurred trying to activate %s., please try again.
uk: Під час спроби активувати %s сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred, please try again.
uk: Сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Archive Page
uk: Архівна сторінка

en: Archive Pages
uk: Архівні сторінки

en: Archive pages will be checked using a sampling of taxonomy terms and post type archives. See the help articles for details on how sampling works.
uk: Архівні сторінки будуть перевірені з використанням вибірки термінів таксономії та архівів типів записів. Дивись довідкові статті для отримання інформації про те, як працює вибірка.

en: Archive pages will not be checked.
uk: Архівні сторінки не будуть перевірені.

en: Bulk actions
uk: Масові дії

en: Check
uk: Перевірка

en: Check Complete!
uk: Перевірку завершено!

en: Check In Progress
uk: Перевірка триває

en: Check Queued
uk: Перевірку поставлено в чергу

en: Check Summary
uk: Підсумкове зведення

en: Check archive pages for all taxonomy terms instead of a representative sample. Requires archive page scanning and may significantly increase scan time and server load.
uk: Перевіряти архівні сторінки для всіх термінів таксономії замість репрезентативної вибірки. Потребує сканування архівних сторінок і може значно збільшити час сканування та навантаження на сервер.

en: Check for and resolve console (JavaScript) errors when viewing your post in the front end of the website. Most scanning failures are caused by JavaScript errors in your theme or a plugin.
uk: Перевірте наявність та усуньте помилки консолі (JavaScript) під час перегляду вашого допису на фронтенді веб-сайту. Більшість невдач сканування спричинені помилками JavaScript у вашій темі або плагіні.

en: Check post: %s
uk: Перевірка допису: %s

en: Check the summary below to confirm the post types you want to scan, then click the "Run Accessibility Check" button to initiate a full-site scan.
uk: Перегляньте наведене нижче підсумкове зведення, щоб підтвердити типи публікацій, які ви хочете перевірити, а потім натисніть кнопку „Запустити перевірку доступності“, щоб розпочати повне сканування сайту.

en: Checked %1$s of %2$s pages %3$s
uk: Перевірено %1$s з %2$s сторінок %3$s

en: Checking the full site may take some time to complete. This page must be open for the scan to run.
uk: Перевірка всього сайту може зайняти деякий час. Ця сторінка має бути відкритою для виконання сканування.

en: Choose from the most used item post types
uk: Вибрати з найбільш використовуваних типів записів елементів

en: Choose from the most used item types
uk: Вибрати з найбільш використовуваних типів елементів

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method selects taxonomy terms whose archive pages are included in the scan.
uk: Вибери, чи потрібно включати архівні сторінки в повне сканування сайту. За замовчуванням метод вибірки вибирає терміни таксономії, архівні сторінки яких включаються в сканування.

en: Choose which user roles have permission to ignore issues.
uk: Виберіть, які ролі користувачів мають дозвіл ігнорувати проблеми.

en: Cleaning up orphaned iframe: %s
uk: Очищення осиротілого iframe: %s

en: Clear Filters
uk: Очистити фільтри

en: Color Contrast Errors
uk: Помилки контрастності кольорів

en: Comment
uk: Коментар

en: Configure Scan Behavior
uk: Налаштувати поведінку сканування

en: Contact your network administrator to install the update.
uk: Зверніться до адміністратора мережі, щоб встановити оновлення.

en: Content that couldn't be scanned:
uk: Вміст, який не вдалося просканувати:

en: Count
uk: Кількість

en: Critical
uk: Критичний

en: Critical:
uk: Критичні:

en: DEBOUNCE: %d
uk: ЗАТРИМКА: %d

en: Date
uk: Дата

en: Deactivate License
uk: Деактивувати ліцензію

en: Deactivate license
uk: Деактивувати ліцензію

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Archive Page
uk: Редагувати архівну сторінку

en: Edit Item Post Type
uk: Редагувати тип запису елемента

en: Edit Item Type
uk: Редагувати тип елемента

en: Edit post for issue ID %d, opens a new window
uk: Редагувати публікацію для проблеми з ID %d, відкриє нове вікно

en: Edit this page, opens in a new window.
uk: Редагувати цю сторінку, відкриється в новому вікні.

en: Enable scanning of archive pages
uk: Увімкнути сканування архівних сторінок

en: Enter a keyword to search by
uk: Введіть ключове слово для пошуку

en: Enter your license info and press return to activate it.
uk: Введи свою ліцензійну інформацію та натисни Enter, щоб активувати її.

en: Enter your license key
uk: Введіть ваш ліцензійний ключ

en: Error
uk: Помилка

en: Error during GET request to %s
uk: Помилка під час GET-запиту до %s

en: Error during POST request to %s
uk: Помилка під час POST-запиту до %s

en: Errors
uk: Помилки

en: Errors are resolved by fixing the code or content on the page.
uk: Помилки виправляються шляхом виправлення коду або вмісту на сторінці.

en: Failing checks
uk: Невдалі перевірки

en: Fast
uk: Швидко

en: Fast Track
uk: Швидкий перегляд

en: Fast Track allows you to quickly review and fix or ignore HTML snippets that are flagging errors and warnings on your website all at once. Snippets are ordered by the number of pages affected and the number of failing checks so you can see elements that may have the biggest impact on your website's overall accessibility.
uk: Швидкий перегляд дозволяє вам швидко переглянути та виправити або ігнорувати фрагменти HTML, які позначають помилки та попередження на вашому сайті, все одразу. Фрагменти впорядковані за кількістю сторінок, на які вони впливають, та кількістю невдалих перевірок, щоб ви могли побачити елементи, які можуть мати найбільший вплив на загальну доступність вашого сайту.

en: Fast Track: %s
uk: Швидкий перегляд: %s

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
uk: Швидші сканування вимагають більше ресурсів і можуть створювати високе навантаження на ваш веб-сайт.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter by issue
uk: Фільтрувати за проблемою

en: Filter by notice type
uk: Фільтрувати за типом сповіщення

en: Filter by post status
uk: Фільтрувати за статусом публікації

en: Filter by post type
uk: Фільтрувати за типом публікації

en: Fix: %s
uk: Виправити: %s

en: For More Information:
uk: Для отримання додаткової інформації:

en: Full Site Accessibility Check
uk: Повна перевірка доступності сайту

en: Full Site Accessibility Scan
uk: Повне сканування доступності сайту

en: Full Site Scan
uk: Повне сканування сайту

en: Full Site Scan Speed
uk: Швидкість повного сканування сайту

en: Full Site Scanner
uk: Повний сканер сайту

en: Global Ignore
uk: Глобальне ігнорування

en: Global Ignores
uk: Глобальні ігнорування

en: Global Ignores are errors or warnings that have been bulk ignored using the Fast Track feature. These items act as rules that will stop the specific code snippet from being flagged for the same error or warning if new pages are added in the future.
uk: Глобальні ігнорування — це помилки або попередження, які були масово проігноровані за допомогою функції Швидкого перегляду. Ці елементи діють як правила, які зупинять позначення конкретного фрагмента коду для тієї ж помилки або попередження, якщо в майбутньому будуть додані нові сторінки.

en: Global Ignores: %s
uk: Глобальні ігнорування: %s

en: Go to page, opens in a new window.
uk: Перейти на сторінку, відкриється в новому вікні.

en: Go to the edit screen for the failed post and click "update" to see if it can scan individually.
uk: Перейдіть на екран редагування невдалого допису та натисніть „оновити“, щоб перевірити, чи можна його просканувати окремо.

en: Got data:
uk: Отримано дані:

en: High
uk: Високий

en: High:
uk: Високі:

en: How to fix it:
uk: Як це виправити:

en: If Accessibility Checker is unable to scan content on your website, here are some things to check:
uk: Якщо Accessibility Checker не може сканувати вміст вашого сайту, перевірте наступне:

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore Log
uk: Журнал ігнорування

en: Ignore Permissions
uk: Дозволи на ігнорування

en: Ignore This %s
uk: Ігнорувати цю %s

en: Ignore issue ID %d
uk: Ігнорувати проблему з ID %d

en: Ignored
uk: Проігноровано

en: Ignored Accessibility Issues
uk: Проігноровані проблеми доступності

en: Ignored By
uk: Проігноровано кимось

en: Ignored Issues
uk: Проігноровані проблеми

en: Image
uk: Зображення

en: Individual Open Issues
uk: Індивідуальні відкриті проблеми

en: Individually Ignored Issues
uk: Індивідуально проігноровані проблеми

en: Issue
uk: Проблема

en: Issues that cause frustration or confusion, but may have a workaround or are not core to understanding and using the site.
uk: Проблеми, які викликають розчарування або плутанину, але можуть мати обхідний шлях або не є основними для розуміння та використання сайту.

en: Item Post Type
uk: Тип запису елемента

en: Item Post Types
uk: Типи записів елементів

en: Item Type
uk: Тип елемента

en: Item Types
uk: Типи елементів

en: Landmark
uk: Орієнтир

en: License
uk: Ліцензія

en: License Key
uk: Ліцензійний ключ

en: License Settings
uk: Налаштування ліцензії

en: Low
uk: Низький

en: Low:
uk: Низькі:

en: Medium
uk: Середній

en: Medium:
uk: Середні:

en: Memory: %s
uk: Пам'ять: %s

en: More Detailed Documentation
uk: Більш детальна документація

en: More than %s
uk: Більше ніж %s

en: N/A
uk: Н/Д

en: New Accessibility Check
uk: Нова перевірка доступності

en: New Archive Page
uk: Нова архівна сторінка

en: New Item Type Name
uk: Нова назва типу елемента

en: New Item Type Post Name
uk: Нова назва типу запису елемента

en: No Ignores
uk: Немає ігнорувань

en: No archive pages found
uk: Архівних сторінок не знайдено

en: No archive pages found in Trash
uk: Архівних сторінок не знайдено в кошику

en: No failed page scans yet
uk: Поки що немає невдалих сканувань сторінок

en: No issues found
uk: Проблем не знайдено

en: No item post types found.
uk: Типів записів елементів не знайдено.

en: No item types found.
uk: Типів елементів не знайдено.

en: Normal
uk: Нормально

en: Note: for performance reasons, a maximum of %1$s issues are shown here. As you resolve problems, more will show until there are fewer than %1$s left to resolve.
uk: Примітка: з міркувань продуктивності тут показано максимум %1$s проблем. У міру вирішення проблем з'являтимуться нові, доки не залишиться менше ніж %1$s для вирішення.

en: Number of items per page:
uk: Кількість елементів на сторінці:

en: Open Issues
uk: Відкриті проблеми

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages list navigation
uk: Навігація списком сторінок

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
uk: Можливо, знадобиться повторно зберегти сторінки або виконати повне сканування сайту, щоб побачити виправлення, відображені у звітах.

en: Parent Item Post Type
uk: Батьківський тип запису елемента

en: Parent Item Post Type:
uk: Батьківський тип запису елемента:

en: Parent Item Type
uk: Батьківський тип елемента

en: Parent Item Type:
uk: Батьківський тип елемента:

en: Passed Accessibility Tests
uk: Пройдено тести доступності

en: Popular Item Post Types
uk: Популярні типи записів елементів

en: Popular Item Types
uk: Популярні типи елементів

en: Post Status
uk: Статус публікації

en: Post Title
uk: Заголовок публікації

en: Post Type
uk: Тип публікації

en: Potential accessibility issues that might be problematic depending on context. These are issues that may be WCAG failures, but require human review to verify.
uk: Потенційні проблеми доступності, які можуть бути проблематичними залежно від контексту. Це проблеми, які можуть бути невдачами WCAG, але потребують перевірки людиною для підтвердження.

en: Reset to Default Sorting
uk: Скинути до стандартного сортування

en: Review Issues
uk: Переглянути проблеми

en: Run Accessibility Check
uk: Запустити перевірку доступності

en: Save
uk: Зберегти

en: Saved: %s
uk: Збережено: %s

en: Saving: %s: error
uk: Збереження: %s: помилка

en: Saving: %s: failed.
uk: Збереження: %s: не вдалося.

en: Saving: %s: started
uk: Збереження: %s: розпочато

en: Scan Failure Report
uk: Звіт про невдалі сканування

en: Scan Settings
uk: Налаштування сканування

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
uk: Сканувати всі терміни таксономії замість вибірки

en: Scan completed on %s.
uk: Сканування завершено %s.

en: Scan state is: %s
uk: Стан сканування: %s

en: Search
uk: Пошук

en: Search Archive Pages
uk: Шукати архівні сторінки

en: Search Item Post Types
uk: Шукати типи записів елементів

en: Search Item Types
uk: Шукати типи елементів

en: See additional scan troubleshooting documentation.
uk: Перегляньте додаткову документацію з усунення несправностей сканування.

en: Select %s
uk: Вибрати %s

en: Select Accessibility Check
uk: Вибрати перевірку доступності

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select bulk action
uk: Вибрати масову дію

en: Separate item post types with commas
uk: Розділяй типи записів елементів комами

en: Separate item types with commas
uk: Розділяй типи елементів комами

en: Serious accessibility barriers that block access or functionality. Critical issues prevent users with disabilities from using content or features.
uk: Серйозні бар'єри доступності, які блокують доступ або функціональність. Критичні проблеми перешкоджають користувачам з обмеженими можливостями використовувати вміст або функції.

en: Severities
uk: Серйозності

en: Severity
uk: Серйозність

en: Severity:
uk: Серйозність:

en: Significant issues that make access difficult, but don't completely block it. High issues create substantial usability problems for assistive tech users, but are not critical failures.
uk: Значні проблеми, які ускладнюють доступ, але не блокують його повністю. Високі проблеми створюють суттєві проблеми з використанням для користувачів допоміжних технологій, але не є критичними невдачами.

en: Simplified Summary
uk: Спрощене резюме

en: Simplified Summary Heading
uk: Спрощений заголовок резюме

en: Skipping: %s.
uk: Пропуск: %s.

en: Slow
uk: Повільно

en: Slowest
uk: Найповільніше

en: Small issues that may affect some users or cause annoyance, but usually do not prevent access. Low-level issues may include "best practices" that are not WCAG failures.
uk: Невеликі проблеми, які можуть вплинути на деяких користувачів або викликати роздратування, але зазвичай не перешкоджають доступу. Проблеми низького рівня можуть включати „найкращі практики“, які не є невдачами WCAG.

en: Sorry, the website administrator has blocked PDF uploads for your user role. Please contact an administrator for support or to have them upload the file.
uk: На жаль, адміністратор веб-сайту заблокував завантаження PDF-файлів для вашої ролі користувача. Будь ласка, зверніться до адміністратора для підтримки або щоб вони завантажили файл.

en: Stop Check
uk: Зупинити перевірку

en: Stop Global Ignore
uk: Зупинити глобальне ігнорування

en: Stop Ignoring
uk: Припинити ігнорування

en: Taxonomy Scanning
uk: Сканування таксономій

en: Thank you for activating %1$s. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">enter your license key</a>.
uk: Дякуємо за активацію %1$s. Цей плагін вимагає активного ліцензійного ключа для функціонування. Будь ласка, <a href="%2$s">введіть ваш ліцензійний ключ</a>.

en: The check has been queued and will begin shortly.
uk: Перевірку додано до черги і вона розпочнеться незабаром.

en: The check is in progress.
uk: Перевірка виконується.

en: The following pages could not be scanned:
uk: Наступні сторінки не вдалося просканувати:

en: The running scan has been canceled.
uk: Поточне сканування було скасовано.

en: There are no pages set to be checked. Update the post types to be checked under the %s tab.
uk: Немає сторінок, встановлених для перевірки. Оновіть типи дописів для перевірки на вкладці %s.

en: There is a new version of %1$s available.
uk: Доступна нова версія %1$s.

en: There is a post to scan.
uk: Є допис для сканування.

en: These settings control how the accessibility scanner operates when checking your site content. Adjusting these options can help optimize scan performance based on your server resources and site structure.
uk: Ці налаштування контролюють, як працює сканер доступності під час перевірки вмісту твого сайту. Налаштування цих параметрів допоможе оптимізувати продуктивність сканування залежно від ресурсів сервера та структури сайту.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
uk: Ці налаштування вмикають глобальні виправлення на всьому вашому сайті.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
uk: Це, здається, недійсний ліцензійний ключ для %s.

en: This plugin adds pro features to the Accessibility Checker plugin, including full site scanning. You must have an active license key for this plugin to work.
uk: Цей плагін додає професійні функції до плагіна Accessibility Checker, включаючи повне сканування сайту. Для роботи цього плагіна потрібен активний ліцензійний ключ.

en: Title
uk: Заголовок

en: To view a list of issues that have been ignored across your site, click on a check name in the table below. This will show you all individual instances of code that have been marked as ignored for that particular check, by whom, and when. To see global ignores, go to the "Global Ignores" tab, above.
uk: Щоб переглянути список проблем, які були проігноровані на вашому сайті, натисніть на назву перевірки в таблиці нижче. Це покаже вам всі окремі випадки коду, які були позначені як проігноровані для цієї конкретної перевірки, ким і коли. Щоб побачити глобальні ігнорування, перейдіть на вкладку „Глобальні ігнорування“ вище.

en: To view a list of site-wide accessibility errors and warnings, click on a check name in the table below. To quickly review and remediate issues, we recommend utilizing the Fast Track feature, which allows you to create global ignores and dismiss all instances of an issue across your entire site.
uk: Щоб переглянути список помилок і попереджень щодо доступності на всьому сайті, натисніть на назву перевірки в таблиці нижче. Для швидкого перегляду та виправлення проблем ми рекомендуємо використовувати функцію Швидкого перегляду, яка дозволяє створювати глобальні ігнорування та відхиляти всі випадки проблеми на всьому вашому сайті.

en: Troubleshooting guidance:
uk: Рекомендації з усунення несправностей:

en: Type
uk: Тип

en: Types
uk: Типи

en: Understanding Issue Severities
uk: Розуміння серйозності проблем

en: Understanding Issue Types
uk: Розуміння типів проблем

en: Update Item Post Type
uk: Оновити тип запису елемента

en: Update Item Type
uk: Оновити тип елемента

en: Update now.
uk: Оновити зараз.

en: Update the post types to be checked under the %s tab.
uk: Оновіть типи публікацій, які потрібно перевірити, на вкладці %s.

en: View
uk: Переглянути

en: View Archive Page
uk: Переглянути архівну сторінку

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
uk: Переглянути проблему з ID %d на сайті, відкриє нове вікно

en: View Item Post Type
uk: Переглянути тип запису елемента

en: View Item Type
uk: Переглянути тип елемента

en: View Pages
uk: Переглянути сторінки

en: View archive for "%s"
uk: Переглянути архів для „%s“

en: View on page
uk: Переглянути на сторінці

en: View version %s details
uk: Переглянути деталі версії %s

en: View version %s details.
uk: Переглянути деталі версії %s.

en: WCAG Level
uk: Рівень WCAG

en: Warnings
uk: Попередження

en: Warnings are resolved by fixing the code or content on the page or by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker to dismiss them after verifying they're not an accessibility failure.
uk: Попередження вирішуються шляхом виправлення коду або вмісту на сторінці або за допомогою функції „Ігнорувати“ в Accessibility Checker, щоб відхилити їх після перевірки, що вони не є невдачею доступності.

en: What To Do: Click "Review Issues" to see the flagged errors or warnings and which specific page(s) they were on. Either fix the issue or create a Global Ignore to never be warned about this code snippet/issue again if you have determined it is not really an accessibility problem.
uk: Що робити: Натисніть „Переглянути проблеми“, щоб побачити позначені помилки або попередження та на яких конкретних сторінках вони були. Виправте проблему або створіть глобальне ігнорування, щоб більше не отримувати попереджень про цей фрагмент коду/проблему, якщо ви визначили, що це насправді не є проблемою доступності.

en: Whoops! It looks like there was a problem connecting to the Rest Api. Please refresh the page to try again.
uk: Отакої! Схоже, виникла проблема з підключенням до REST API. Будь ласка, оновіть сторінку, щоб спробувати знову.

en: Whoops! It looks like there was a problem saving a page status. Please reload the page to try again.
uk: Отакої! Схоже, виникла проблема зі збереженням статусу сторінки. Будь ласка, перезавантажте сторінку, щоб спробувати знову.

en: Why it matters:
uk: Чому це важливо:

en: You do not have permission to install plugin updates
uk: У вас немає дозволу на встановлення оновлень плагіну

en: Your %1$s license has expired. This plugin requires an active license key to function. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Please renew your license</a> to continue using %2$s.
uk: Термін дії вашої ліцензії %1$s закінчився. Цей плагін вимагає активного ліцензійного ключа для функціонування. <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">Будь ласка, поновіть вашу ліцензію</a>, щоб продовжити використання %2$s.

en: Your %1$s license is invalid. This plugin requires an active license key to function. Please <a href="%2$s">reenter your license key</a> or <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">purchase a new key</a> to use %3$s.
uk: Ваша ліцензія %1$s недійсна. Цей плагін вимагає активного ліцензійного ключа для функціонування. Будь ласка, <a href="%2$s">повторно введіть ваш ліцензійний ключ</a> або <a href="https://my.equalizedigital.com/?utm_source=wpadmin" target="_blank">придбайте новий ключ</a>, щоб використовувати %3$s.

en: Your %s license is not active for this URL.
uk: Ваша ліцензія %s не активна для цієї URL-адреси.

en: Your %s license key has been disabled.
uk: Ваш ліцензійний ключ %s був вимкнений.

en: Your %s license key has reached its activation limit.
uk: Ваш ліцензійний ключ %s досяг ліміту активацій.

en: Your license for %s is active.
uk: Твоя ліцензія для %s активна.

en: Your license key
uk: Твій ліцензійний ключ

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
uk: Ваш обліковий запис користувача не має дозволу ігнорувати цю проблему.

en: active
uk: активний

en: expired
uk: прострочений

en: follow the link below
uk: перейдіть за посиланням нижче

en: general settings
uk: загальні налаштування

en: getData: %s
uk: Отримання даних: %s

en: image for row %s
uk: зображення для рядка %s

en: not found
uk: не знайдено

en: rest route scan-stats is not setup.
uk: REST-маршрут scan-stats не налаштовано.

en: update now
uk: оновити зараз
